Eşi bilgisayar bağımlısı olanlar,derleşelim...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve NisaNurum tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : NisaNurum
  1. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşim gibi pc başından kalkmayan aklı fikri pc de olan varmı yaa adama bişey diyorum bazen cevap bile vermiyo bağırıyorum artık kaç kere ismini çağırıyorum adamın aklı uçmuş gitmiş hiiç duymuyo bile o ayrı bide işten geliyo dakika geçmiyo ben hoşgeldin aşkım diyorum o hoşbulduk canım diyo muhabbetimiz bu kadar ondan sonra o pc başından hiç kalkmıyo yemeğini bile doğru düzgün yemiyo sofraya bile gelmiyo bazen bide söyleyince kahvehaneyemi gideyim sanki evde varlığı çok belli oluyo ya kırıcam bigün bu pc diyorum kırr yenisini alırım diyo gene zararını ben çekicem inanırmısınız saati 6 ya kuruyo sabahın köründe oyunlarına bakmak için kalkıyo yaa o kadar yani kafayı bozdun kırdın kafayı bunla diyorum gülüyo artık bağımlılık yapmış çocuk olunca oturamıcan nasıl olsa diyorum oda bana ne dese beğenirsiniz onuda alıcam kucağıma geçicem pc başına oyun oyncaz ne yapayım şimdi ben bunu yani artık evde hiçbi hayatımız kalmadı pc varken demiyeyimde oyuna başladıktan sonra hiçbi hayatımız kalmadı muhabbet etmiyoruz oturup bişeyler yapmıyoruz yaa oyun yüzünden dışarı bile çıkmıyo şunu kaldır diyorum saatler geçiyo o kaldırmıyo gene ben kaldırıyorum hiçbişey yapmıyo bide diyoki evde oturuyorum daha ne istiyon dışarımı çıkayım tek savunduğu şey evde oturması bide arkadaşlarıyla benden daha çok muhabbet ediyo yanlarına gidiyo benimde yanımda ol diyorum seni hep görüyorum diyo nasıl olsa burdasın evlilikte en güzel şey yatak odasında yapılan muhabbettir ama benimki yatağa giriyo 5 dakika geçiyo bi bakmışım uyumuş hamileyim diye bişey yapamıyoruz diye hemen uyuyo ne yapacam ben bu adamı bilmem çok monotonlaştı yaa bi akıl verin bide iş yerinden arıyo beni oyunlar ne durumda diye soruyo ya yoksa hiç aramıyo ne yapayım ben şimdi

2. 8 Haziran 2009
  3. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu rastladıgım galıba 3. eşiyle alakalı sorun oluyor bu aralar gercekten bu pc olayları kadınlarrı çileden cıkarttıyor canım ama onlarda dozu fazala kacırıyorlar gercektende benım eşim pc ci dukkanda zaten kooca gun gece 1 de gelıyor we utanmadan yıne oturuyor ben ne yapayım ya ??? ama allaha sukur cok sıkıntı cektım sınır oldum bu yuzden ama şimdi gectı belki bı dönemdir senın eşininde hewesi gecer olmazsa da adam akıllı konusman gerek oyun olayına gelınce hangı oyunları oynuyor bılmıyorum cıftlı oynanıyor mu benım eşim savaş falan oynuyordu we ben hiç hoşlanmamama ragmen oturup onla oynadım sırf oyunu bıtırmek için hatta o yokken ben kendımde oynadım sırf oyun bıtsın dıe bıttı sonra sonra tekrar oynanmaya başladı falan neyse şimdi ise ara ara bakarsa bakıyor bı an gelıyor we hastalık boyutuna ulasıyor emınım kı ama zamanla gecer bıraz sabır canım .....

4. 8 Haziran 2009
  5. kk_bayansu

kk_bayansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde hem pc teknikeri hemde pc'kolik...evt kavga kıyamet kaldıramazdım başından ama bu beni sevmiyor demek değil yeterki chat sitelerinde fln takılmasın bende yanına oturur kuzu kuzu ne yapıyor izlerim:asigim:

6. 8 Haziran 2009
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    yeni nesil hastalığı da bu galiba.
    uyuşturucu gibi bir şey.
    pc başında uzun kalmışsam resmen sersem gibi oluyorum
    ama geçici bir bağımlılık bence bu
    bal yiyen baldan usanır derler
    bir süre sonra cazibesini kaybeder muhtemelen
    hem bebek olunca sanırım onu sevmek daha cazip olacaktır.
    Allah kolaylık versin.

8. 8 Haziran 2009
  9. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşimde online oynan savaş oyunu oynuyo ve bide ona para yatırıyo oyuna girebilmek için her ay 20 tl gidiyo cebinden gereğide yok aslında ama anlatamıyosun bide 2 sene oldu bende hevestir geçer diyodum fakat gün geçtikçe daha çok bağlanıyo bide oyunun bi sonu olur bu oyunun sonuda yok hep aynı şeyleri yapıyo oyunda bi heyecan olsa neyse öyle bişeyde yok canavar öldürüyo hep aynı şeyler bana göre çok saçma ama onun için vazgeçilmez bak senin eşinin oynadığı oyunun sonu varmış en azında bi kere oynar iki kere oynar bıkar fakat bu öyle değilki sonu yok bölümleri uzadıkça uzuyo ne yapacam bilmiyorum sadece sabrederek bekliyorum belki bıkar diye

yaa sorun o değilki herşeyin bi kararı olmalı zamanını sadece onun başında değilde birazcıkda benle ilgilenerek geçirse ben daha çok sevinicem ve böyle bir şikayetimde olmıcak fakat yatağa girene kadar akşam 6 dan gece 1 e kadar onun başında olduğu için sorun çıkıyo bişey desen daha çok inat edip onun başına oturuyo çocuk gibi uğraştırıyo beni bende senin gibi yanında oturuyorum bakıyorum ama sıkılıyorum sabrediyorum bakalım nereye kadar sürücek

10. 8 Haziran 2009
  11. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    saol canım inşallah dediğin gibi olur bıkar ve birazda gerçek hayatla ilgilenir

12. 8 Haziran 2009
  13. EN-FUR-TU

EN-FUR-TU furkan'ın annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynı dertten ben de muzdariptim.aynen senin kocan gibi canım işten gelir gelmez laptop başına geçerdi.sen gün içinde takılıyorsun sıra bende diyip yemek masasına bile taşıdığı olmuştur.benmkide msn de görüşmeyi bile sevmez.yalnızca online okey 101 oynuyor.puanını arttırma hevesinde.bir şey soruyorum cevap vermiyor.işin kötüsü kumandayıda eline alıyor hem oyun oynuyor hemde varsa maç yoksa film izliyordu.ama çok tartıştık bu konuda yetr diyip oğlumuda alıp odayı terk ettiğim çok olmuştur.ama yinede bana mısın demiyordu.taaa ki evdeki bozuk pc yi yaptırana kadar.aldı laptopu gitti iş yerinden eve getirmedi evde nasıl olsa pc var diye.bu pcde çok yavaş ağır sinir oluyordu.bu sefer rollr değişmişti.o tv izlemeye mahkum ben ise pc başındaydım.baktı olay gerçekten çok sıkıcı.bi anlaşma yaptık.akşam eşim eve geldikten itibaren pc açılmayacak diye.gerçektende uyduk buna ikimizde.yalnızca c.tesi ve pazarları serbest bıraktım.bizde ki şimdilik böyle çözümlendi tatlım.

14. 9 Haziran 2009
  15. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    sen ne güzel çözümlemişsin ben 2 senedir bunu çözmeye çalışıyorum ama ne yaptıysam yok hatta laptop alıp işyerindede oyun oynamak istiyor o kadar yani ilk başladığında oyuna gece 2 3 kere kalkıyodu şimdi bi kere kalkıyo yani bağımlılık ya resmen bağımlı oldu ya sabah kalkıyo elini yüzünü yıkamadn hemen pc başına oturuyo ben kahvaltıyı hazırlayana kadar orda hatta kahvaltıda bile seninki sıkılmıştır ama buna uymuştur keşke benimkide uysa hayatta uymaz çok denedim ama uymuyo benim ona uymamı istiyo herzaman neden bu erkekler böyle bencil yaa yürüyüş yapalım diyorum hamileliğimden beri bir bahane bulup işten kaytarı sırf oynuna bakabilmek pc başında oturabilmek için bunu yüzüne vurduğumdada sinirleniyo yok kırarım ederim felandı filandı bu oyun benim hayatımın içine oturdu artık kabullensemmi ne yada savaşımı sürdürsemmi bilemiyorum ne yapıcam

16. 9 Haziran 2009
  17. oezlem06

oezlem06 evli & mutlu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bi ara sende otur pc basina hic kalkmaki, ona sira gelmesin :jeyyar:

18. 9 Haziran 2009
  19. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    en baştan taviz vermemek gerek diye düşünüyorum
    çok oturdugunda surat fln yapcam ilk zamanlar
    belki ozmn beni yalnız bırakmaz :)
    şimdiden sölemek kolay belki ama ilerde böle yapmayı düşnüyorum :))