Eşi bilgisayar başında otururken çıldıranlar:)

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve gulsen_glsn tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gulsen_glsn
  1. gulsen_glsn

gulsen_glsn Guest

kızlar ya sizdede varmı benim eşim bilgisayar hastası bi oyunu vardı onu oynarken gözü hiç bişey görmüyodu.soru soruyorum duymuyodu bile.sinir oluyordum bu oyuna.knight online die bi oyun.deli ediyodu beni.hastalık haline dönüşmüştü resmen:)sonunda benim triplerime dayanamadı ve bıraktı şimdi daha rahatım diyo hastalıktı resmen diye itiraf ediyo sizde de varmı:)

2. 1 Ağustos 2009
  3. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    al bendende o kadar .aynı benimkide o oyunu oynuyor .birbuçuk aydırda işsiz neredeyse yirmidört saatini bilgisayar başında geçiriyor .:eek:klava:

4. 1 Ağustos 2009
  5. gulsen_glsn

gulsen_glsn Guest

cnm Allah yardımcın olsun benimki yeni bıraktı şükür.o oyun hastalık ya yemin ederim.adamlar o oyun için evdeki eşyalarını satıyo biran önce kurtulsun yol yakınken:KK43:

6. 1 Ağustos 2009
  7. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    valla benim kocişim elini sürmez bilgisayara kaydirigubbakcemile3

bu soruyu ona sormak gerek heralde o bana sinir oluyodurr acaba ne düşünüyo kaydirigubbakcemile3

8. 1 Ağustos 2009
  9. gulsen_glsn

gulsen_glsn Guest

:KK70::KK70::KK70::KK70:sen izin vermiyosun galiba adam korkudan oturamaz tabi:KK70:

10. 1 Ağustos 2009
  11. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cidden bi rahatsizlik benim esimde yüzüklerim efendisini oynardi sürekli....ay o oynadikca ben kurtlanirdim resmen....cok sinir bozucu bisey...:kızgın:yendikce daha fazla oynama hissi geliyodu benimkine....:mymeka:
    kac defa sartelleri indirdim öyle.. :teytey:ama biktirdim oyundan artik oynamiyo kurtuldum yani.....:teytey:

12. 1 Ağustos 2009
  13. gulsen_glsn

gulsen_glsn Guest

valla bende kurtuldum.darısı diğerlerinin başına

14. 1 Ağustos 2009
  15. ANNEMKIZIYOR

ANNEMKIZIYOR Guest

aradınız kişi geldiiii sengözlerimebaksanab eşim bilgisayarın başaına geçtimi bana bir haller oluyorr benim daha çok geçesim geliyorr ozaman onu kaldırmak için hertürlü cadılığı yapıyorum zemuszemus olmadı direk fişi çekiyorummm kaydirigubbakcemile3

16. 1 Ağustos 2009
  17. aybeniz

aybeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizimki işten gelir gece yarısı yemek yer yemez e sohbet ne muhabbet direk geçer bilgisayar başına ya film yada oyun ben konuşursam cevap verir yoksa hiçççç sabaha kadar bide hergün aynı alıştım artık ne yapalım

18. 1 Ağustos 2009
  19. gulsen_glsn

gulsen_glsn Guest

ya neden anlamıyorum o bilgisayar başına oturunca bi tuhaf hissediyorum boğasım geliyo.ne kadar kötü şey varsa gözümün önünden geçiyo nasıl kaldırsam die her yolu deniyorum olmadı indir şarteli gitsin:KK70:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.