Eşi Boğa, Kendi Kova Burcu Olan Var mı ? Boğa Burcu Erkeği Evlilikte Nasıl Olur ?

Konusu 'Boğa Burcu' forumundadır ve selinayca88 tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : selinayca88
  1. selinayca88

selinayca88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben nısanlıyım ben kova nısanlım boga burcu burc olarak uyumsuz oldugumuz soylenıyor bırebırde yasayan ve deneyen varsa benı bılgılendırsın.....

2. 8 Eylül 2009
  3. Kara_Sevdam

Kara_Sevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende nişanlıyken çok düşündüm ikizler ve boğa nasıl olur die ama çok şükür bitane benim aşkım çok uuyumlu belki karakterle alakalı bişidir bilmiyom ama eşi benzri yok bebeğimin her boğa erkeği benm kocişim gibiyse süperrr hiç düşünme

4. 8 Eylül 2009
  5. AS_ATES

AS_ATES nişanlım askerdeee... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ikizler nişanlım boğa gayet iyi bi ilişkimiz var allaha şükür. bence ikizler deli dolu boğ orutaklı tamamlıyor birbirini.. ama kova boğa bilmiyorum canım.

6. 8 Eylül 2009
  7. AS_ATES

AS_ATES nişanlım askerdeee... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada boğa oturaklı demek istedim yanlış yazmışım kusura bakmayın..kaydirigubbakcemile3

8. 8 Eylül 2009
  9. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kocam değil de görüştüğüm biri vardı boğa, ben de kova tabii... aklımda iz eden en önemli özelliği midesine çok düşkün oluşuydu..börek yaptık herife komsuna mı yaptırdın dedi...paranoyak manyak....

10. 10 Eylül 2009
  11. selinayca88

selinayca88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar tesekkur ederım bı arkadas daha acmıs bole bı konu ordan okuyup bılgıleneyım barı hepınıze tesekkur ederım ılgılendıgınız ıcın.....

12. 10 Eylül 2009
  13. dadluizmirli

dadluizmirli Guest

benim annem kova babam boğa
    birebirde çok uyumsuzlar
    ama kova aşık oldu mu herşeyine göz yumuyo.. ve boğada aşık olursa asla bırakmaz.. unutamaz..evine sadık bi erkektir
    boğa erkeği mükemmeldir yaaaa :KK66: erkek arkadaşımda boğa

14. 10 Eylül 2009
  15. sinemis84

sinemis84 rabbim sana çok şükür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben kova eşim boga vede tam evlenilecek bir erkek

16. 10 Eylül 2009
  17. sinemis84

sinemis84 rabbim sana çok şükür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ama şu var 15 aylık evliyim ben kova zıpır zeki atak karakter oda tam tersi sakin sabırlı olumlu bir karakter bazen sıkılıyorum ve hiç yoktan atraksiyon olsun diye kavga çıkarıyorum ama o yine hep olumlu olumlu olumlu bu bazen sıkıyo okadar onun haricinde mükemmel bir eş baba adayı vede iyi bir y..t...kkkkkk partneriiiiiiiiiiiiiii:jeyyar::jeyyar:

18. 10 Eylül 2009
  19. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    tam evlenilcek mukemmel bir eş olması sizinle uyumlu olacağı anlamına gelmesin.sadece guneş gezegeniniz karar vermio uyuma onemli olan sizin doğum haritanızda mars hangi burcta bulunuyor diyelim boğa da o zmn tam aradığınız erkektir.ya da onun doğum haritasında venusu hangi burcta ise o da o karekterde bir bayan arıyordur.mesela bnm mars gezegenim ikizler gezegeninde zeki hazır cevap hareketli erkeklerden hoşlanıyorum.

Benim bildiğim kovalar eğer istiyorlarsa herkesle anlaşabilişir.ama işte bunun için çaba harcamınız gerekicek bu da daha sonraları sizi zorlamasın nasıl bir erkek istediğinizi iyi düşünün.beklentileriniz ihtiyaclarınız neler iyice tartın sonra pasif gelmesin boğa eşiniz size.Cunku bnm bildiğim boğalar oturaklı ve iyice mantığı almadan harekete geçmez

ha bu arada boğa aslan akrep kova bunlar zodyağın sabit değişmez burcları boğa ve akrep zıtlaşarak anlaşir aslan ve kova da aynı şekilde yani hava ve ateş elemntleri zıtlaşarak su ve toprakta aynı şekilde cunku su ve toprak daha durgun içe donuk hava ve ateş daha hareketli dışa donukturler.

ama işte gel gelelim benim erkek arkadaşim aslan ve ben boğa.cokda guzel anlaşyoruz cok uyumluyuz bir tek birbirimize fikirlerimizi zmn zmn kabul ettirmek için paralıyoruz kendimizi tartişmalarımız yorulmazsak sonsuza kadar gider burda anlıyorum ikimizinde sabit urc olduğunu.

Ama işte deiğim gibi başka etkenlerde var mesela bnm yukselenimde aslan olduğu için rahatız.ya da ay burcu var nasıl yukselen sosyal cevredki maskeniz gibi ise ay burcu da eşinize davranışınızı etkiler.

kısaca kova ve boğa yıldızların durumuna gore iyi de anlaşabilir kotu de:KK66: ama şu da bir gerçek guneş burcu boğa olduğu için ister istemez bazı ozellikleri ters gelebilir.