Eşi ile birlikte vakit geçirmek

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve prensesanne tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : prensesanne
  1. prensesanne

prensesanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ben 5aylık evliyim ve eşimle sürekli aynı evin içinde olmamıza rağmen hiç birlikte bişeyler paylaşmıyoruz.Ben tv izlerken o pcde,ben tv izlerken o pcde bi türlü ortak bişeyler yapamıyoruz.Fikir verebilecek olanlar varmı?Yada benim durumumda olanlar?

2. 28 Ekim 2010
  3. evlivecesur

evlivecesur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    var cnm eger denerseen tabi birgun sen kendi zevk aldigin seyleri degilde onunkileri yap yada ilgisini senin uzerine toplamasini saglaya yani bir gun kendi zevklerinden vazgec simdi hepmi kadinlar diyen olucaktir eminim neyse sonra bakarsin baska gunde o senin icin yapar birde bakmissinizz ortak yaptiginiz ama daha once sev,ediginiz seyler keyif veriyor oda olmadi en buyuk silahini kullan tabi bunu en sona sakla

4. 28 Ekim 2010
  5. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tiyatro, sinema, evde bağır çağır şarkı söylemek romantik bir müzik açıp dans etmek bazen çiftetelli oynamak (komik oluyor) wifi alın çok zevkli oluyor biz mesela squash oynamaya gidiyoruz zevkli oluyor, nargile içmeye gidin falan filan işte

6. 28 Ekim 2010
  7. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ps oynamayı öğretmesini iste karşılıklı oynayın erkekler bundan hoşlanıyor tuttuğu takımın maçına gidin o zmana mutlulukta nirvanaya ulaşıyorlar

8. 28 Ekim 2010
  9. BenArabesk

BenArabesk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    eşin tv bakarken sende yanına oturup ona sarılarak tv izle.. buda bi vakit gecırmektir sonucta .. baksen boyle yaparsan gun gelir oda senın yanına gelir..
    yok once o gelsın dıye kasarsan kendını ohhooo ıkınızde böleee daha cok yalnız zamanlar gecırırsınız..
    aksam tv bakarken cay demle yanına pasta kek vb seyler yap gotur.. sonra yaptıgın kek veya borekten kendi elinle ona yedir..
    veya meyveleri elinle ver ,elinle besle esını :KK66: inan çok hosuna gidicektir..
    maç mı seyredıoo yada kurtlar vadisinimi seyredioo olsunnn git yanına sokul hemen ,sasırırsa sana deki senın yanında olayım yeterki gibi onun gururunu oksayacak seyler soleee...

eşimi oyle alıstırdım ben :) bizim tv ve pc baska odalarda.. genelde bırlıkteyız zaten ama arada tvde guzel bi film varsa ben gidiyorum diğer odaya eşimde en fazla 5dkka sonra yanıma gelir ''aşkımmm ama özledim seni beeennn niye yanımdan ayrılıyosun '' der,gelir yanıma birlıkte sarmas dolas oturur veya uzanıp olee bakarıs fılmımıze :KK66:

10. 29 Ekim 2010
  11. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Ortak şeyler izlemiyorsanız bile, beraber televizyon izleyebilirsiniz.
    Siz yönlendirin biraz da isterseniz.
    Bilgisayar başında çok vakit geçirmesine izin vermeyin.
    Dışarı çıkın, yürüyüş yapın, beraber televizyon izleyin vs vs.
    O televizyon izliyor, ben nete gireyim derseniz,
    ortak noktaları böyle boş değerlendirmiş olabilirsiniz.
    Siz söyleyin, şunu yapalım filan diye, umarım sizi dikkate alan bir eşiniz vardır.

12. 29 Ekim 2010
  13. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim eşimde spor programlarını izlemeyi çok seviyor, her kanalda aynılarını gece kaçlara kdr izliyor bazen bende çok bunalıyorum ama onsuz oturmayıda sevmiyorum o yüzden alıyorum bilgisayarı dibine oturuorm o izliyor ben nete giriyorum. Hem konuşuyoruz böylece, playstation oynamayıda öğretti maç yapıyoruz çok eğlenceli oluyor bana oyunlar alıyor sıkılmayayım diye o yokken oynadığım oluyor. :)

14. 29 Ekim 2010
  15. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    5 aylık evliliğe göre ilginç bir durum..
    ben 22 yıllık evliyim ve ben tv deyken o pcde,ben pc deyken o yine pc de :KK1:
    ben pc deyken o işte..
    ne bileyim ..
    ama en önemlisi ben yatıyorsam o da yatıyor yerimseniben..
    ama sizin için çok nahoş bir durum itiraf edeyim,sence neden?

16. 29 Ekim 2010
  17. prensesanne

prensesanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar hepinize tşk ederim.Ama ben durumu fazla abartmışım,şimdi farkına vardım.Tabiki birlikte paylaştığımız şeyler var ama ben siz tecrübeli bayanlardan değişik fikirler almak istemiştim.Ama inanın hepinizin söylediklerini deniyeceğim.

18. 29 Ekim 2010
  19. evlivecesur

evlivecesur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    degisik onerilerde verdik hayat tarzina uygun olani sec iste hadi sana iyi eglenceler