Eşi internet oyunlarına aşık olanlar varmı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Lavanda tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Lavanda
  1. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnterneti aldık iyi, çok güzel. Ama son 6 aydır 2 kere sinir krizi geçirdim. Sırf eşimin internet oyunundan. Bi savaş sitesine üye. Çıkmaz oldu bu siteden. Laf söylüyorum dur bi dk canım sonra, yemeğe çağırıyorum geliyorruuuuuuum 5 dk, eve geliyor ilk işi bilgisaarın başına oturup oyunu kontrol etmek saat sabah 3 oluyor benimki oyunda bu hep böyle 6 aydan beri, çok bunaldım.Basit gibi gelenler olabilir ama ilgisi benden çok oyunda ve ben napsam faydası olmuyor çok üzülüyorum.

2. 23 Mayıs 2009
  3. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

sende onla beraber oynamayı denesen nasıl olur yerimseniben

4. 23 Mayıs 2009
  5. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım ya, ne kadar yapıcısın. Bazen bende diorum nasıl oluyo bu ordan mı burdan mı ama öyle kapsamlı bi oyunki bi de gerçek zamanlı oynanıo. Saatler boyu bilgisayarda olman lazım. Ancak biras soru sorabiliorum. Oynamayı beceremiirum. Ben onu vazgeçirebilme düşüncesindeyim ama ancak eskiye oranla yeteri kadarda olmasa biraz azaldı. Tümüyle vazgecmedi. Resmen birlikte olacağımız zamandan çalıo. ılgiden çalıo.Ama ben bunu ona anlatamıyorum.Ah,ah.

6. 23 Mayıs 2009
  7. secil82

secil82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende varım.. sinir oluyorum o oyundayken.. savaş değil bilardo falan oynuyor ama artık sıkıldım her kızdığımda haklısın bidaha bu kadar oynamıycam diyor ama nafile:KK43:

8. 23 Mayıs 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Boşver canım ya, adam akşamları arkadaşlarıyla takılsa daha mı iyi olurdu. Sende bir tane bende bunlardan 2 tane var. Fifa 2008 oyunu için baba oğul birbirine giriyor evde. Kıyametler kopuyor, eşim daha ayakkabılarını çıkartmadan oğluma seslenerek "çabuk kalk ben oynıcam" diyor ve evde kıyametler kopuyor.

10. 23 Mayıs 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşimde oynuyo,çok söyledim böyle olmaz diye ...bi süre sonra oynamaktan vazgeçti...
    bakıyorumda yine başladı oynamaya....eee yapacak bişey yok...alıştım nede olsa...

12. 23 Mayıs 2009
  13. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
  14. 23 Mayıs 2009
  15. selenimo

selenimo çok şükürrr. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    Niye basit gelsin bacım herkesin sorunu bu. Bilgisyar çıktı aile diyologları bitti. İnsanlar artık gerçek hayat yerine sanal hayatta yaaşamaya başladılar ve çok ciddi bir problem bu sadece sende değil,herkesde var bu sorun,
    Dört kişilik bir aileyiz ama tek kişi gibi yaşıyorum,defalarca söylememe vede şiddetli kavgalar etmeme rağmen birsüre sonra unutuluyor yine eski hamam eski tas oluyr.
    Kime sorsam aynı dert diyorlar.Sende kendine meşgale bul düşündükçe insan sinir oluyo

16. 23 Mayıs 2009
  17. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim eşimde öyle manager oyunu galiba bende tam bilmiyorum maç yapıp duruyor yani:KK43:
    ama azaldı önceden daha fazla oynardı...:)

18. 23 Mayıs 2009
  19. nilimm86

nilimm86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    anoom bılıyom o oyunu allah kolaylık versin kardeş hayır güzelde bi oyun değil bana göre ama oynayan herkes bagımlısı taktımı takıyorlar yani o derece klan savaslarından bahsedıyorsun sanırım yaa yapacak tek sey oyunu oynamaya ondan daha hevesli davran bak o zaman bıkıyorlarr herkes güzel oyun dıyo belki sende bagımlısı olrusun birazda eşin dusunur napcam diye