Eşi keçi boynuzu kuru içip sperm sayısı ve hızı artan arkadaslar yardım

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve umutlu tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : umutlu
  1. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.ben aranızda yeniyim ama sizlerin yazdıklarını aktıf olarak takıp ediyordum benimde sizlerle paylasacak çok şeyım var çok.10 yıllık evlıyım bebegımız olmadı 2009da tup bebek denedik ama tutmadı şimdi keçi boynuzu kurune basladık bende bir promlem yok ama esimin sperm sayısı 11 milyon sperm hızı %30 keçi boynuzu kuru içip sperm tahlılı yaptıranlar varmı degerleriniz nasıl çıktı ..................arkadaşlar lutfen duyarlı olalım kaç gundur bu topik açik ama kımse yardımcı olmak istemiyor lutfen bilgilerinizi bizimle paylaşınkı bizlerde deneyelim.:a015:

Son düzenleme: 19 Şubat 2010
  2. 10 Şubat 2010
  3. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben eşime keçiboynuzu kürünü daha önce uygulamıştım. Sayımız değişmedi ama %10 olan hızlı hareketlilik %50 yi geçmişti. Sizin sayınız ve hareketliliğiniz oldukça güzel(bizim kine göre çok çok güzel). Umarım emekleriniz vesile olur.
    Bence keçiboynuzu kürünü mutlaka uygulayın sizde paralel olarak önce 15 gün soğan kürü uygulayıp 3 gün aradan sonra incir kürünü uygulayın. Rabbim yardımcınız olsun.

snglfhr bunu beğendi.
  4. 11 Şubat 2010
  5. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım aynı arkadaşın dedigi gibi sayıda artış degil ama ileri hareketlilik yüzdesini çok degiştirdi keçiboynuzu........

6. 11 Şubat 2010
  7. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar yeni cıkacak olan tüp bebek genelgesi tedavi olacak çiftler icin oldukça sıkıntılı bir durum yaratıyor.aynen kopyalıyorum.
    (7) Merkezlerde birden fazla embriyo transfer edilmemesi esastır. Birinci uygulamada yaşa bakılmaksızın tek embriyo, 35 yaş üzerinde ikinci uygulamada iki embriyo, sonraki uygulamalarda ise yaşa bakılmaksızın iki embriyo transfer edilebilir.
    8) Merkezlerde, doğacak çocuğun cinsiyetini belirleme amaçlı gonad ve/veya embriyo seçimi ve transferi yapılamaz.
    (9)Üremeye yardımcı tedavi teknikleri kullanarak oluşan çoğul gebeliklerde embriyonal ya da fetal redüksiyon yapılamaz. Ancak tıp fakülteleri ve Bakanlığa bağlı eğitim hastanelerinden alınan durum bildirir heyet raporuna göre redüksiyon işlemi yapılabilir. Tıbbi endikasyon dışı redüksiyon yapan merkezlerin üç ay süre ile yeni hasta alımı durdurulur. Tekrarı halinde faaliyet izin belgesi iptal edilir.

Bununla ilgili görüşlerinizi buraya yazmanızı önemle rica ediyorum.
    Belçika da devlet tek embiryo koyduruyor ama sınırsız olarak tedavi imkanıda sağlıyor. Türkiyede hem ödememizi biz yapıyoruz devlet tedavinin neydeyse ancak 2/3 üni destekliyor hemde hemde hamile kalma sansı tamamen azalıyor.
    Bize göre 40 yaş öncesi her defasında en az 2 embiryo mutlaka koyulmalı.
    40 yaş sonrasıda 3 embiryo ya kadar müsaade edilmeli.
    canım yeni genelge ne yapacağız bilmiyorum ama bir an önce bir şeyler yapalım en önemlisi ben bu işlerden hiç anlamıyorum topik açalım diyorum topik açack bit tek arkadaşımız bile çıkmadı

BU YAZIYI SıZLERE DAHA ÖNCEDE YAZDIM DÜN BıR TÜP BEBEK TOPLANTISINA GıTTıM ORADAKı DR SÖZ ETTı EĞER BU GENELGE KABUL EDıLıRSE (DR EN KISA ZAMANDA HAYTA GEÇEK DıYOR ) TÜP BEBEK TEDAVıLERıNDE GEBE KALMA OARANLARI %50 DÜŞER DıYOR ARKADAŞLAR BU KONYDA TOPıK AÇALIM DıYORUM VE BıRŞEYLER YAPALIM BEN KONU AÇMAYI BıLMıYORUM

8. 11 Şubat 2010
  9. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun arkadaşlar biz dunden itibaren keçi boynuzu kuru ve sogan kurune basladık eşim keçiboynuzunu içmez zannediyordum ama sogutunca rahat içiyor tadını sevdi insallah 3ay deneyecegiz eger fayda görursek buraya yazarım

10. 11 Şubat 2010
  11. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yeyeeeeer arkadasım istedigi kadar tek uygulama desinler onlar hastaneye kalmış bırsey onlar evraklarında tek emriyo diyorlar ama transfer sayısı 4 u buluyor biz denedik bizim evrakta 2 emrıyo yazıyor ama transfer sayısı 4 hele özel hastaneyse para için herseyı yapıyorlar endişe etme arkadasım yeterkı paran olsun BıRDE ARKADASIM BAŞLIKTA GÖRULDUGU GıBı KEÇı BOYNUZU HAKKINDA BıLGı ALMAYA ÇALIŞIYORUM BUKONULARDA YAZARSANIZ SEVıNıRıM

Son düzenleme: 11 Şubat 2010
  12. 11 Şubat 2010
  13. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar keÇıboynuzundan Önce ve sonrakı tahlıl sonuÇlarını lutfen yazın

Son düzenleme: 11 Şubat 2010
  14. 11 Şubat 2010
  15. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ben burda bayahı kısıden bu kecı boynuzu hakkında bılgı aldım.cıddı anlamda artıs gostereen cok kısı var.1 mılyon bıle deılken 45 mılyon olan 1.5 ayın ıcerısınde 10 mılyondan 25 mılyona cıkanlar olmus.duzenlı kullanım ıle allhın ıznıylen yukselır.yukseleyen dıyenlerde baska bısey varır.sıgara ıcıosa yada dıger yedıklerıne dıkkat etmıosa yukselmemesı normaldır.sıgarayı bırakıcak ılk olarak.kecıboynuzu kurunun yanında pekmezınıde yedırın.ayrıca bal cevız badem fındık karısımıda cıddı anlamda artıs gosterıo.ınş herseyın hayırlısı olur.dıledıgınız hersey gonlunuzce olur.hepımıze acıl sıfalar hayırlı zamnda hayırlı bır evlat sahıbı olmalar:))))

16. 11 Şubat 2010
  17. zeyus

zeyus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben aranız da yenıyım ben tup bebek hastasıyım ve erkek faktor baskın... ben esıme kecı boynuzu pekmezı yedırmıstım ama pek bı faydasını koremedık... bu kecı boynuzu kurunu nasıl yapıcam?.... kac gun ıcecek? detaylı bılgı verırsenız sevınırım.... ve bu kurle spermlerde cogalma olan arkadslar da bılgı verırse ıyı olur....

18. 11 Şubat 2010
  19. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım ibrahım saraç oglunun sitesine gir orda kurler yazıyor orda bulabılırsın