Eşi otomobiv sektöründe çalışan bayanlar yardımınıza ihtiyacım var :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tuuraba tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : tuuraba
  1. tuuraba

tuuraba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Eşim geçenler de bana önümüzde ki yaz doğuş otomobive bağlı tüm şirketlerden hem eğitim hem motive amaçlı servis danışmanlarını antalya ya tatile gönderdiklerini söledi. Benimde gelme şansım yok mu dedim olur senin paranı ben öderim dedi. şimdilerde ise kocaman oteli eğitim danışmanları gelio die kapatcaklarını söylüyo. Dışardan hiç kimse olmıomuş otelde. sizce bu doğrumu bana net bi bilgi verebilirmisiniz ? Bide diğer eğitimlere isim yazdırılıp öyle gidiliyo, bu eğitimede isim yazdırılıp öyle mi gidiliyo yoksa şirket zorunlu mu kılıyo nolur bi cvp verin. Dün bi arkadaşımla konuştum kaçamak için fırsat arıyodur dedi içime dert oldu. bide eşime gitmesini istemediğimden bahsediyorum o bana giden arkadaşlarının ne kadar eğlendiğinden ben onsuz bişi yapmak istemezken onun beni istememesi bensiz olmak istemesi beni çok üzüyo :KK43: lütfen bişiler söyleyin sorularıma kesin cvp verin..

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  2. 30 Eylül 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ben kendim otomotivde çalıştım toplamda 5 yıla yakın.
    Eğitimlere kendiniz gitmiyorsunuz,ana merkezden siizn isminiz geliyor gidecek diye bu birincisi.
    İkincisi otel kapatma olayı yok ama şöyle bir durum var eşinizin dediği gibi tüm çalışanları alıp eğitim eğlence amaçlı otelide kapatabilirler fakat bu ihtimal çok düşük.Eşinize giderken bol bol foto çekmesini söyleyin,zaten akşam galaları oluyor o galalarda yada eğitimde toplu halde foto çekinmesinden anlarsınız.Toplamda eğitimde 20-25 kişi olurken eşinizin gittiği toplantıda toplamda 100-150 kişi filan olması gerekiyor.
    Endişe etmeyin ayrıca arkadaşım eğitimler zevklidir ancak birşey yapacağını sanmıyorum.Ayrıca gidip napıcaksınız 5den sonra eğitimden çıkıyolar sizde kafanızı dağıtın evinizde.

4. 30 Eylül 2010
  5. tuuraba

tuuraba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    otel kapatma olayı bana çok saçma geliyo neden bensiz gitmek istiyo anlamıyorum. hem ben zaten ev hanımıyım eşim çalışmama izin vermiyo evde kafamı dinleyemem yani zaten yeni evliyiz daha. beraber tatil yapma fırsatımız olur die düşünüyorum

6. 30 Eylül 2010
  7. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Size saçma gelebilir ama eşim bu şirketinden bir önceki şirketinde çalışırken Antalyada kremlin Palas mıydı neydi onu kapattı işyeri.Bütün çalışanlar gitmişti burada bönetci bir kişiyi bırakmışlardı olabiliyor firmalarda.
    Aklınıza niye bişe geliyoki anlamadım herkes ekmek derdi peşinde bi eşiniz hevesli gidiyordur emin olun,eğitimlere hiç bir eleman isteyerek gitmez.
    Birde erkekler zaten kendi aralarında takılır eğitimlerde kızlarda lobide otururlar yada odalarında muhabbet ederler.Birşey olmazki endişe etmeyin.
    Eşiniz otomotivdeyse alışmanız lazım böyle eğitimlere filan.

8. 30 Eylül 2010
  9. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    araştırırsın canım gideceği oteli mutlaka bilirsin oteli arar kaptılıp kapatılmadığını öğrenirsin sende huzurunu bozma boşyere

10. 30 Eylül 2010
  11. tuuraba

tuuraba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aslında sorun ne biliyomusun benim her türlü özgürlüğümü kısıtlayıp kendisinin böyle hevesli olması o bu kadar anlayışsızken ben nasıl anlayışlı olabilirim ki otel kapanıosa iyi dediğiniz gibi ama kapanmıosa ve bana yalan söylüosa o kötü derdim o zaten

12. 30 Eylül 2010
  13. tuuraba

tuuraba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

paloma grida village &spa antalya belek otel bu doğuş otomobivin kendisine aitmiş burası ki bi kaç oteli var buranın. hiç kapatılcak bi yere benzemio zaten arıcam o zamana yalanı çıkarda o yalandan dolayı ona kırılmak istenmediğimi bilmek üzer beni

14. 30 Eylül 2010
  15. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    benim eşimde otomotiv sektöründe arada bir eğitim amaçlı çıkar yurtiçi seyahatlere,ama otel kapatıldığını hiç duymadım,seminerler falan yapılır genelde ama kapatılması garip geldi,gerçi üzmeyin kendinizi doğuş otomotiv çok köklü bir firma,bunu araştırın oraya ait mi değil mi diye içiniz ancak rahat eder...

16. 30 Eylül 2010
  17. tuuraba

tuuraba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

internetten ulaşamadım arayıpta sorulmaz ki nasıl araştırıcam

18. 30 Eylül 2010
  19. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Doğuş otomotiv Ferit Şahenke ait,biliyosun Garanti Bankası ve bir çok büyük firmanında sahibi onlar.
    Bu kadar şüpheci yaklaşmayın bana kalırsa,doğruda olabilir yani.
    Otomotivde çalışmış biri olarak size rahat olmanızı söyleyebilirim.Çünk eğitime gelen hiç bir kadın gidimde orda biriyle oynaşim mantığıyla gitmiyor.Sadece erkek sizin eşinizde yok.Herkes ekmeğinin derdinde.
    Kaldı ki eşimde bana gelim dese bende istemezdim ne münasebet yani,iş başka eş başka.Ha bende istemezdim.İstemedim de nitekim.
    Daha yaza çok var ayrıca şirketlerin eğitim planları her zaman konuşulduğu gibi olmayabiliyor.Şimdiden buna takılmayın derim.