eşi prngly iğnesi kullanan bayanlar varsa burada buluşalım

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve ceylinsu tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ceylinsu
  1. ceylinsu

ceylinsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar ben 3 yıllık evliyim fakat çocuğum olmadı aynı zaman da ben diabet hastası ve troid operasyonu geçirdim dah önceden hamile kalamamın sebebini eşimle yorum yaprken hep troid lerin düzensiz oluşundan kaynaklandığını düşünüyoduk ta ki operasyon geçirip kadın doktorun gidee kadar doktora gittik ve anlattık ben muyne oldum daha sonra eşimn küçükken ateşli hastalık geçirdiğini de anlattık eşimden spermiogram testi istendi ve yapıldı sonuç sıfır yani azo çıktı daa sonra umuyt tp bebek merkezin de emere beyle görüşmeye gittik eşimi muayne etti eşim de hormonlarında düzensizlik çıktı emre bey 15 gün bekleyip tekrar test yaptırmamızı istedi ve yaptırdık bu sefer testesteron düşmüş ve bize eşimin kullanması çin prngly iğne verdi fakat bu iğne hakkında hiç bir bilgimiz yok burada kullanan arkadaş var ise ve sonuç alıp almadığını buradan paylaşır ise çok sevinirim herkese rabbim hayırlısı ile karşılaştırsın

2. 31 Temmuz 2010
  3. bynkutluay

bynkutluay YaHalıkYaBariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    196
    canım geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz bu bahsettiğin iğne çatlatma iğnesi die biliyorum geçen sene bende kullandımm klomen kullandıktan sonra ama erkeklerin kullanabileceklerini bilmiyorum inşlah faydasını görürsünüz

4. 31 Temmuz 2010
  5. ceylinsu

ceylinsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM merhaba öncelikle ilgine teşekkür ederim eşimde hipogonadizm var ve bu iğne erkeklerdede kullanılıyormuş emre bey verdi bakalım inşallah bebeğime kauşurum

6. 1 Ağustos 2010
  7. bynkutluay

bynkutluay YaHalıkYaBariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    196
    inşalahh canımmmmm dualarımdasınızz