eşi tese yada tesa olan var mı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dersim_78 tarafından 24 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Ocak 2008
    Konu Sahibi : dersim_78
  1. dersim_78

dersim_78 Guest

arkadaşlar çok çaresizim,benimle aynı durumu yaşayanlarla yazışmak istiyorum.lütfen mesaj yazın:eek:klava:

2. 25 Ocak 2008
  3. gulseren4434

gulseren4434 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş Olsun Canim, Benim Eşimde Sperm Sayisi Az Sanirim O Işlemleri Hiç Bulamiyinca Yapiyorlar Sana Yardimci Olamiycam... :KK43: Bu Arada Dersimlisin Sanirim?

4. 26 Ocak 2008
  5. bayan stres

bayan stres Guest

canım benim eşime pesa yapıldı. yani yumurtalıklardan şırınga ile sperm aldılar. biz kendimizi mikrotese yapılacak diye alıştırmıştık. şükürler olsun gerek kalmadı. doktorlar pesayı deneyip olmazsa mikrotese yapacaklardı

6. 26 Ocak 2008
  7. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benzer başlıklar altında 2 konu açmışsın canım.diğerine cevap yazmıştım ama sanırım görmedin.ilk denememizde pesa ikinci de tese yapıldı.nasıl bir bilgi istiyorsun.Yardımcı olabilirim.

8. 28 Ocak 2008
  9. dersim_78

dersim_78 Guest

canım kökümüz tunceli amaerzincanlıyım..mesajın için çok teşekkür ederim biraz geç cevap verdim çok özür diliyorum.eşimde hiç sperm olmadığı için tesa yapılacak ama çok üzülüyorum ya bulamazlarsa diye bu cuma iknaedebilirsem yaptırcaz:1hug:

10. 28 Ocak 2008
  11. dersim_78

dersim_78 Guest

canım geç yazmak zorunda kaldım özür diliyorum acaba senin eşinde tıkanıklığa mı bağlıydı çünkü onlar daha şanslı oluyormuş biz de başka şans yok testiste bulamazlarsa artık hiç umut yok:KK43:sen inşallah hamilesindir.transfer oldu mu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.