Eşi varikoselden ameliyat olup da hamile kalanlar yardim pls

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

EŞİ AMELİYAT OLUP DA HAMİLE KALAN BİRİLERİ VAR MI LTF YARDIM OLMUCAK MI ACABA ? :çok üzgünüm: OLAN VARSA LTF YAZSIN fisfisfis

2. 10 Temmuz 2008
  3. cerenceren

cerenceren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım geçmiş olsun.ben 12 senelik evliyim ilk ögrendigimizde 1 yıllık evliydik bir süre sonra ameliyat oldu 2 sene bekledik. hiç bir sonuç alamadık 2 sene sonra başka bir doktara gittik o tekrar ameliyat olması gerektigini söyledi ve 3 ay içinde hamile kalmam gerektigini yoksa ilaç tedavisine başlayacagını söyledi ben 4 senelik bekleyişten sonra 3.üncü ayda hamile kaldım şimdi allaha çok şükür 8 yaşında bir oglum var ama tekrarladı bidaha hamile kalamadım ameliyat çok sıkıntılı degil 3- 4 gün içinde toparlanılıyo tekrar geçmiş olsun

4. 11 Temmuz 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ya bu varikosel tekrarlıyomu anlamadım ya da dr mu ameliyat edememiş.allah bağışlasın oğlunu canım allah bize de nasip eder inş. eşim ameliyat oldu saten 1 yıl olacak ağustosta sizde ne gibi sorun vardı peki dr bize hareketliliği düşük dedi bilmiom kafam çok karışıo ya offfff :çok üzgünüm: :sm_confused: fisfisfis

6. 11 Temmuz 2008
  7. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Varikosel 6 ay sonra sonuç verir.6. Aydan sonra normale döner.inşallah en kisa sürede olur bebişin

8. 11 Temmuz 2008
  9. hunaay

hunaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm
    eşim yeni ameliyat oldu.sizin eşiniz ne zaman oldu bilmiyorum ama ameliyattan 3 ay sonra spermler normale dönüyormuş.

10. 11 Temmuz 2008
  11. EU1

EU1 Guest

AĞUSTOSTA BİR YIL OLACAK AMELİYAT OLALI :1no2: senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

12. 11 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

AĞUSTOS TA BİR YIL OLACAK CNM İNŞALLAH OLUR YAAAAA!!!!!! senağlama senağlama senağlama senağlama

14. 14 Temmuz 2008
  15. b.xoxzer

b.xoxzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    esrasebahattin özel mesaj iletmek istemiştim ama gönderemiyorum sana..kontrol eder misin?ismim burçin bu arada..görüşmek üzere..

16. 14 Temmuz 2008
  17. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben halen anlamiyorum varikosel ve meni kanallarindaki tikaniklik ayni seymi okuyorum int den yinede anlamyiorum benim esimde haftaya meni kanalindaki tikaniklik icin ameliyat olcak :KK43:

18. 14 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

YA NASI YAPCAM CNM :sm_confused: