Eşi veya sevgilisi istediği için saçlarından olan var mı kızlar ne yapmalıyım sizce?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve bennermin tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : bennermin
  1. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar siteyi yeni keşfedenlerdenim ve bende sizden fikr almak istiyorum.
    ben 2 yıllık evliyim ve eşim sürekli bakımlı güzel olmamı istiyor bu konuda bende titiz olduğum için sorun olmuyordu.
    ama şimdide tutturdu saçlarını kısacık kestirsene diye::KK43:(..benm saçlarım uzun ve hiç kısa kestirmedim eşim ise beni kısa saçlı görmek istediğini victoria gibi kısacık kestirince daha güzel gözükceğimi söleyip duruyor.
    kızlar bende inatla direniyorum siz olsanız ne yapardınız erkek gibi saçla gezmek istemiyorum kızlar ne dersiniz hatalıyım sizce?

2. 25 Kasım 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    demek ki eşiniz değişiklik istiyor :uhm:
    eğer eşim istese ben kestiririm nasıl olsa kökü bende yerimseniben

4. 25 Kasım 2008
  5. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşim benm kendime bakmamı istiyor kendiside bakımlı zaten ama nişanlıyken veya öncesinde filan hiç istemeyipte şimdi ısrarcı olmasına şaşırdım.ve istediğide az değil yaaa erkek sacı gibi nerdeyse

6. 25 Kasım 2008
  7. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence kestirmemelisin... ne o öle kısacık sen yakışacağına inanıyormusunher yüze gitmez çünkü .. hadi saç uzunken değişiklik isteyip kestirmek mümkü ya kısacıkken sana uzasın hemen derse??
    ala ala nasıl insanlar var anlamıyorum herkez yanında bakımlı birini ister ama bir erkeğin bu kadarını aramasıda ilginç.. ayrıca victoryaya benzetilmekte hoş değil ben bana benzemeliyimm. sence bence bişeylerde ara bu isteklerin ardından maymun gözünü açmış olmasın sakın

8. 25 Kasım 2008
  9. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nur_elnur cnm eşimin bana bağlılığına eminim gözü dışarda değildir ama ben hiç yapmadığım içinmidir bilmiyorum direttim oda diretiyor napcam bilemedim.ufff

10. 25 Kasım 2008
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    valla ben renk değiştirme yaparım ama kısacık kestiremem. kusura bakmasın yani.

12. 25 Kasım 2008
  13. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ARkadasim sana benden bi kücük fikir.Kisa Sacli bi Perück al Esinin yaninda bi tak ama tabiki söleme perück diye :) Sacini kestirdim felan deee.HEm Kendinde görürsün sana yakisip yakismadigini hemde o sekilde Sacindanda olmazsin.Belkim Sacini Kisa istemesinden vazgecer :)

14. 25 Kasım 2008
  15. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bosnakgüzeli fikr güzel cnm ama benmki biraz inattır bu seferde sen beni kandırdın derse yalancı durumuna düşerim cnm

16. 25 Kasım 2008
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canım ınternette boyle fotosppla bırısıne resmını kısa saclı yaptır tanıdıgın bırısıne yanı sonra goster esıne bak bakalım guzel olmus mu de hakkaten yakıstırıyorsa yenıden dusunursun ama bellı kı esınız degısıklık ıstıyor.

18. 25 Kasım 2008
  19. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çok kısa kestirme bence kademe kademe kısalt. bak mesela ben bu modeli çok seviyorum ama benimkide tam tersi uzun saç hastası olduğu için kestiremiyorum.