Eşim aldatmışmıdır?:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevsev67 tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sevsev67
  1. sevsev67

sevsev67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese iyi akşamlar ben buraya yeni üye oldum ama hep takip ediyodum.Ben 26 yasındsa 5 yıllık evliyim bitane 1,5yasında oğlum iki hafta öncesine kadar guzel sayılşır bı evliliğim vardı 2 hafta cocuğumuzun babaya duskunluğu yuzunden onunla daha fazla vakit gecırmek ıstedığıu esımın de ıslerı yoğunluğundan dolayı ılgılenemedığı ıcın tartıstık ve ben ıkı gun annenmlerde kladım geldım eve esımı aradım esım tel kapattım zannetım yanındakı adamla konusuyodu bende dınledım ona bı baskasıyla mesajlastığını falan ve bıtdığını falan anlşattı o gun bugun devamlı kuskulanıorum arkadaslar tel acık unuttuğunu soyluo ama o bılerek o konusmayaı yağtığını ve benı kızdırmak ıstedığın ı soyluo ıcım rahat deıl sankı ve o gundur eve erken gelıo arkadaslarıyla gorusmuo doğru durust sorduğumdada sıkıldım tartısmak ıstemıorum dıyo benı aldattığını dusunuorum tel dokumunde bı numarayı cok sık aranmıs ama detaylı ıstenmedığı ıcın son dort rakamı gostermıo napacağımı sasırdım bana yardın edın lütfen kafayı byıycem yoksa bana akıl verın napmalıyım?:KK43:

2. 10 Ocak 2010
  3. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşım umarım eşin seni aldatmamıştır...Gerçekten zor bi durum eşine o durumu sorduğunda direk tepki verdimi bağıra çağıra yada lafı dolandırdımı merak ettim.Bu düşüncede seni yiyip bitirecek eminim bence bu konuda eşinizin üstüne fazla gitmeyin konuyu kapatmış gibi görünerek onu takibe alın hissettirmeden mesela pc nin geçmişini felan kontrol edebilirsin ama kesinlikle eşinize belli etmeyin ve aşırı kaçmayın umarım eşin sana böyle bişey yapmamıştır.
    Herşey gönlünüzce olsun...

4. 10 Ocak 2010
  5. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fatura detaylarını istesin, getirip göstersin madem...

6. 10 Ocak 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kendimi senin yerine koydum bende şüphelenirdim
    tlf acık unutupta sizi kızdrmak için o konusmayı yaptıgını düşünmüyorum bu bana daha cok bir kılıf gibi geldi
    şimdilik çaktırmadan takip etmek düşüyor size

8. 10 Ocak 2010
  9. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Hemen verecekleri cevabı söyliyim sen bana güvenmiyomusun:eek:klava:

10. 10 Ocak 2010
  11. sevsev67

sevsev67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bağırıp çağırmadı ben bılerek yaptım dedı fatura detayını oda ıstemıo 1200 dk bedava tel ve arkadaslarımda o tel kullanıo dıyo bana nasıl yakalıycam bılemıorum ya devamlı dusunuyorum ne yapabılırım dıye ?

12. 10 Ocak 2010
  13. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Şüphe kezzap gibidir kavurur ama ısıtmaz şüphe buz gibidir yakar ama üşütmez gerçekten etkilendim bende durumunuzdan kuşku duymakta çok haklısınız o numarayı çok araması zaten bişeyleri gösteriyor sanırım ama inanmak istemiyor insan konduramıyor bazen ayrıntılı listeyi getirip önünüze koymadan kendini aklıyamacağını ve bu durumun düzelmeyeceğini söyleyin gözdağı verin yani umarım tümmmm kalbimle dua ediyorum inşallahhhhh yapmamıştır inşallah

14. 10 Ocak 2010
  15. sevsev67

sevsev67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ve sonra konustuğumuzda beni cok sevdığını ve bı kadın ıcın evliliğini tehlikeye atmıcağını soyledi ınanmak ıstıyorum esımı sevıyorum ve baska kadın olmaması ıcın elımden gelenı hep yaptım bana dediği tek sey bı erkek karısı yetmıyosa aldatır eme sen bana yetıyosun oldu ne yapayım bn sımdı

16. 10 Ocak 2010
  17. SaGoSu KaJmEr

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah Allah neden istemiyomuş ayrıntılı bilerek yapılrmıymış böyle bişey ne saçma sakın peşini bırakma canım sakın ayrıntılıyı getirene kadrda bırakma :eek:klava:

18. 10 Ocak 2010
  19. SaGoSu KaJmEr

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım madem inanmak istiyorsun kurcalama hiç etrata ne kadar pislikj kadın var resmen avcı gibiler eşin seviyor seni demekki bak ikna etmeye çalışıyor şayet böyle bir durum yaşandıysa öğrenirsen ve buna rağman bişey yapamayıp hala evliliği sürdürüp hergün cehennem hayatı yaşayacak ve yaşatacaksan hiç kurcalama ama ben her koşula hazırım diyorsan sonuna kadar git canım :1no2: