Eşim ameliyat oldu,keselerin birini gördük..Herşeyim apartopar olmak zorunda mı benim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Starimu tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Starimu
  1. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Cuma akşamı eşim karın ağrısından uyuyamadı , en son artık saat 6.30ta evden çıktık , kent hast. acile gittik . Belirtiler , ultrason bulgularından net bir şey çıkmadı , ta ki tomogrofide dr.umuzun deyimiyle bur topu gibi bir apandist görünene kadar .. saat 14 gibi eşim ameliyata alındı . Ptesi İrenbeden gün almıştık kese görmek için , eşim gelemeyecek diye çok üzüldük , sonra acildeki dr.umuzdan rica ettik , eşime kullandıkları ultrasondan / karından bakılarak / benim miniklere bakmak istedik eşim görsün diye .. İdrara çok sıkışık olmadığım için şimdilik bir tane kese görüldü :nazar: :ecrin_bebek:
    Yarın tek başıma gidicem sanırım dr.a , hangi ialçları kullanıcam , hangilerini bırakıcam , bir de transvajinal ultrasondan bakılır sanırım .. bu arada transvajinal ultrasonun hiç bir sakıncası yokmuş , zaten ilk 3 ay bu görüntüleme kullanılırmış genelde ..
    dua edersiniz değil mi :eek:

Son düzenleme: 30 Kasım 2008
  2. 30 Kasım 2008
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    etmezmiyiz canim dualrim seninle..bu arada kesinlikle bir zarari yok transvajinal ultrasonun bircok gebede kullanilir icinde suphe olmasin sakin...

4. 30 Kasım 2008
  5. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle eşinize geçmiş olsun....dualarımız seninle canım,ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

6. 30 Kasım 2008
  7. Starimu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler mehaycım , gamzelim a.s.
    şimdi evdeyiz Allaha şükür , o da ben de / pc den kalktığım vakitler sırnaşık şey / dinleniyoruz

8. 1 Aralık 2008
  9. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kız geçmiş olsun ne oldunuz ikiniz birden eşinle beraber yaa ben bugün gittim tek kese var bende ama kalp atışını göremedi ayşecim yaa cuma günü gel dedi cuma gidicem dinlemeye tekrar

10. 2 Aralık 2008
  11. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım çok üzüldüm eşine bende dua edcem sana ya o ultrason durumunu bi arkadaşım dedi bana ben de işte sizlere tedbir amacıyla yazmıştım ama ben hala içimden biraz endişeliyim o konuda

12. 2 Aralık 2008
  13. Starimu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    saol canım , vardı eşimde evvelden de ağrıları ama tabi hiç bir dr. apandist olduğunu bilememişti , tomogrofide çıkmış ağrının apandistten olduğu .. hemen bir kaç saat içinde ameliyata aldılar .. erken davranıyorsun sonra kendini üzüyorsun .. acele etme , ok Şeniz

14. 2 Aralık 2008
  15. Starimu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağol canım benim .. ben dün irenbeye gittim , dilek hn.la görüştüm , transvajinalden bakıldı ve 1 kese görüldü , bu kez ben de gördüm miniğimi hihoyyyt
    Allah herrrrrrkese nasip etsin :Saruboceq:

16. 2 Aralık 2008
  17. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hadi hayırlı olsun star cım darısı bana ve tüm isteyen arkadaşlara