Eşim ana kuzusu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve herseyyalan tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : herseyyalan
  1. herseyyalan

herseyyalan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşim anne kuzusu...o ne derse onu yapıyor ..ben annesi konusunda bir laf ettiğimde annemin adını ağzına alma diyor.. Kayınvelidem ilk haftalarda beni çok kıskanıyordu oğlunu paylaşamadığı için ...Tekrar İlgiyi kendine çekmeyi başardı...ikiside nispet yapar gibi davranıyorlar...Annesinin eşim üzerinde psikolojik baskısı var...Duygusal giriyo hep olaya acındırıyo kendini oğluna...Geçmişte yaptığı fedakarlıkları önüne ısıtıp ısıtıp getiriyoor....Bu arada birlikte yaşıyoruz kayınvalidemle ve artık çekilmez bir hal alıyor..Eşim başkalarının yanında eş yine bulunur ama anne bulunmaz vs. laflar ediyor...Çok sinirleniyorum...Varsa yoksa annesi....Kendimi yalnız hissediyorum ve eşimden artık iyice soğudum...severek evlenmeme rağmen böyle...Çıkarken hiç belli etmiyordu...Keşke evlenmeseydim demek için çok geç ama boşannmak olası...Daha 5 aylık evli olmama rağmen Böyle sürmez..sizce???

2. 23 Ağustos 2010
  3. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    ailenizi arkanıza alsanız nasl olur üzüldüm şimdi gece gece arkadaşım size

4. 23 Ağustos 2010
  5. herseyyalan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ailem onu istemedi ben ailemi karşıma aldım ..ama o annesinden vazgeçmiyor annesine bağlı demek yanlış olur resmen bağımlı....

6. 23 Ağustos 2010
  7. asi_mavi_

asi_mavi_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    usuldum sizin için gercekten...bazı erkekler böyle gercektende insan deli oluyor..eşinle açık açık konusmalısın ona askınızı hatırlatmalısın ve snra yavastan bu konuyu cıtlatmalısın bence ... dozunu iyi ayarlaman gerek pat dıye gırme bence konuya....

8. 23 Ağustos 2010
  9. herseyyalan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

çok konuştum ...hiçbirşey değişmedi...evlenmeden önce nasıl peşimde kıvrandığını da unuttu...iki defa gitmek için hazırlandım ilkinde durdurdu...sonrakinde annesiyle muatap etti...bunu bile annesine söylüyor onun çözmesni istiyor...

10. 23 Ağustos 2010
  11. asi_mavi_

asi_mavi_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    anladım canım ama ona kaybetme korkusunuda hısettırmelisin...herkesin zayıf noktaları vardır...baska zayıf noktaları kullan o zaman ??

12. 23 Ağustos 2010
  13. candan38

candan38 Dünyanın da düzeni böyle! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    durumunuza çok üzüldüm.eşinizin eş bulunur ama anne bulunmaz,annemin adını ağzına alma gibi sözleri hiç hoş değil....bütün iş kocanızda bitiyo.umarım düzelir...

14. 23 Ağustos 2010
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    eş de bulunur anne de bulunur. ama aynı insan bir daha bulunmaz. öz annem gibi anne bulamam. malum kayınvalideler de annedir. eşim harika bir adamdır. ondan sonra yine evlenir yine koca bulurum ama ilk eşin yerini tutmaz. insanlar laf olsun diye söylüyor sizde bozun gitsin.

bir tane daha varsa benden gideyim de.
    eşinizle açıkça konuşun evlendiğine pişman mıymış?

16. 23 Ağustos 2010
  17. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    umram düzelir dua edin

18. 23 Ağustos 2010
  19. melegm08

melegm08 ikizlerim olur inşallah:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    rabbim yar ve yardımcınız olsun...deseydin ya böyledin neden evlendin ne gerek vardıki:KK43:(( hay allahım ya sinir oluyorum anneyle eşini birbirnden ayıramayan kocalara bide kaynanalara oğlunu neden kıskanır anlama salaklar:KK43:((onunda bi eşe ihtiyacı var bırak mutlu olsun oda kızın olsun...yapacğn öncelikli şey canm imkanınız varsa ayrı eve ikna et o da zorda bi dene bakalım,keşke aileni karşına almasaydın ayrılıp gelsen destek çıkarlardı yine destek olurla ama içlerinden hep şu kelimeyi söylerler biz sana demiştik!