eşim askere gidince ne yapayım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zynpkvsr tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

25 Haziran 2010
    Konu Sahibi : zynpkvsr
  1. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar esim agustosta askere gidecek benim karar veremedgm konu eşim askerdeyken nerde kalcam konusunda. Eger annemde kalırsam benim bi babam varki sormayın sürekli icer sürekli kavga çıkartır sürekli küfreder böyle baba düsman basına . Evimde kalırsam da kayınvaldem diyorki ya o yanıma gelcekmis yada esimin teyzesinde kalcakmısm .kayınvaldemle birbirimizi sevmeyiz hiç esimin teyzesinin ise 3oğlu var orda rahat edemem evde tek kalıeım kızımla deyince de imalı imalı neden yalnız kalmak istiyor bu diyor keske askerden sonra evlenseydinlz derseniz evlenirken askerligine 4 yıl vardı bu kadar düsünmedim işte bide hesappta yokken kızımız da oldu :1no2:]ya bide benm ikinci evliligm bu kaynvaldem diyorki ikinciye evlenen kadın rahat durmazmş esimin ilk evliligi ben yalnz kalmak isteynce de lafı oraya getiriyo

Son düzenleme: 25 Haziran 2010
  2. 25 Haziran 2010
  3. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Remen aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık... Ama sakin ol, mutlaka bir yolu vardır. Kendi evinde kalıp birer hafta annenlere ve dişini sıkarak kaynanana gitmeyi denesen.

4. 25 Haziran 2010
  5. lidya81

lidya81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Baban kendi evinde içmeye devam etsin kendi annen senin yanına kalmaya gelsin hem kadında azıcık başını dinlemiş olur.

6. 25 Haziran 2010
  7. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    annem 15 saat uzak bana kayınvaldm 12saat esimin teyzesiyle ise aynı sehırdeyiz anneme gidersem kızımda 5 aylık öyle git gel yapamam ki :KK43:

8. 25 Haziran 2010
  9. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Hatır için çiğ tavuk yenir.... Biraz idare etmek zorundasın, sürekli birinin yanında kalsan laf olur. Yada arkadaşın dediği gibi baban evinde kalsın annen senin yanına gelsin, annen gitmek zorunda olduğunda bir hafta on günlüğüne kaynana git.

10. 25 Haziran 2010
  11. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kücük kardesim var okula giden ve annem köyde yani hayvanlar falan var bırakamaz ayrıca babam da asla izn vermezz :KK43:

12. 25 Haziran 2010
  13. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    eşine ne dıyo bu konuda..tavrını koy bence duzenını bozma
    yalnız kalınca noluyomuş

14. 25 Haziran 2010
  15. benim_adim_yar

benim_adim_yar Sensizlik cok zor... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Benim anlamadigim neden kayinvaliden karar veriyor buna?! Esin ne düsünüyor?
    Ben ne yap ne et kendi evinde kal derim; bence en rahati bu...
    Ayrica yalniz kalmani onaylamayan, ya da daha dogrusu imalarda bulunan kayinvaliden
    nasil olurda kendi kizkardesinde kalmani dogru bulur evde 3 tane oglu varken hic ama hic anlayamadim!
    "Rahatsiz olurum" dedigine göre büyük olduklarini düsünerekten yola ciktim...
    Akillari kaliyorsa, ki kalmali bence; esinin teyzesine arada gözkulak olmalari icin ricada bulunurlar okadar...

16. 25 Haziran 2010
  17. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya evinde kendin kalsan nolur? biz kadinlar illa ya babamizin evinde ya da kocamizin yaninda mi olmak zorundayiz? kimsenin birsey ima etmesine izin vermeyin. kalin evinizde. gunduzleri birkac gunde bir teyzeye gidersiniz, bir gorunur gelirsiniz. cocugu da sefil etmeyin. huysuzlanir kesin ev degistirince.

18. 25 Haziran 2010
  19. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    esim sen bilirsin diyo yalnzda kalsan olur diyo ama kaynanam ben yalnız kalırsam dedikodu cıkarır hic bi fırsatı kacırmaz o zaten şimdiden imalı konusuyo