Eşim bana çok kötü konuşuyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ignebatti tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ignebatti
  1. ignebatti

ignebatti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar ben daha yeni üyeyim
    eşimle çok boşanmanın eşiğinden döndük. boşanmaya karar verdim ama ailemden destek yok. bana ağır hakaretler küfürler ediyor. sonra özür dilesede kalbim kırılıyo bir kere öyle çaresizimki çoğu kavgamızda kayınvalidem yüzünden şiddet yok ama aşağılayıcı sözler sarfediyor. özellikle ailesinin yanında nerdeyse yokmuşum gibi davranacak.her fırsat bulduğundada onların yanında beni küçümseyecek,aşağılayacak kelimeler söylüyor.bana fikir verin eşimleyvahedigeldismile nasıl başa çıkabilirim. eyvahedigeldismile

2. 5 Nisan 2010
  3. bitter41

bitter41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar kayınvalidenle birliktemi yaşıyosunuz

4. 5 Nisan 2010
  5. ignebatti

ignebatti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    birbuçuk yıllık evliyim kayınvalidemde ayrılalı 6 ay oldu ama eşim gidip geldikçe onu dolduruyor sanırım

6. 5 Nisan 2010
  7. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    sen bosanmaya karar vermisin daha niye bas etmek istiyorsun ki esinle?

8. 5 Nisan 2010
  9. bitter41

bitter41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anladığım kadarıyla beraber yaşarken de sorunlar yaşadınız.gelin kaynana arasında olan durumlarda erkek genelde ara da kalan oluyor ve bu durumda genelde eğer annesini kırmaktan çekiniyorsa eşine karşı kırıcı olabiliyor.sen nekadar duruyosun konunun üzerinde yani annesin yapmış olduğu seni rahatsız eden olayları eşine çok dile getirirmisin.

10. 5 Nisan 2010
  11. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    özür dilemenin bi şeyi değiştiremeyeceğini öğrenmeli artık
    hemen affetmeyin lütfen kadınların en büyük hatası bu oluyor

af etmek aynı hatayı yeniden yapabileceği anlama gelmiyor
    tepkinizin koyun lütfen
    gerekirse sert bi şekilde ama taviz vermeyin
    evlilik 3. şahıslar yüzünden yıkılmamalı
    bu ister senin annen ister onun annesi olsun

12. 5 Nisan 2010
  13. ignebatti

ignebatti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    söyledim ya ailem destek çıkmıyor ailemin yanına gittim babam eşimi taciz etti resmen eşimde alkol sorunuda var evde içme dışarda iç kısacası beni geri göndere bilmek için yapmadığı kalmadı sırf elalem ne bide 8 aylık bi kızım var maddi imkanımda yok

14. 5 Nisan 2010
  15. Carna81

Carna81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Çok üzgünüm ama baş edemezsin, eşini değiştiremezsin. Ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin... Neden mi? Eşin saygısız bir insan,sana saygısı yok.Eğer daha şimdiden sana bu şekilde davranıyorsa ilerde şiddet bile görürsün.Nasıl olsa sana küfür etsede,aşağılaycı kelimeler de kullansa sen onun dizi dibindesin !!! bir yere gittiğin yok.Tabiki bundan cesaret alıcaktır.

Aynı sorunu ablam da yaşıyor eşi kaba ve en ufak tartışmada hakaret ediyor, aşağılıyor.4 seneliik evliliğinde belki 10 kere ayrılma noktasına geldiler.Değiştimi Hayır!! değişmeyecekde öyle alışmış çünkü.Karakter meselesi.Yontmaya çalışsanızda yontamıyorsunuz.Şimdi boşanıyor artık.

Kusura bakma belki pek güzel şeyler diyemedim.Ama karısına hakaret eden aşağılayan bir erkek benim tüylerimi diken diken ediyor.Kendini basit görme, ilk önce sen kendine değer ver, ver ki oda sana değer versin.Aşağılamalarına boyun eğme,yutma yani.

16. 5 Nisan 2010
  17. ignebatti

ignebatti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    annesi beni insan yerine koyup konuşmazdı bile yatak odasının kapısını açtırmıyodu yemek yapsam yemediler eşimle konuşurdu sanki ben yanlarında yokmuşum gibi davranırdı bir sene boyunca o evde misafirmişim gibi hiç birşeye karışamadım laf sokmaları ayrı bi dert tabi eşim annesinin huyunu bilir ben söylemedim son ana kadar dayanamayınca söyledim ama o benim annem ne yaparsa yapsın haklıdır dedi silinecek biri varsa oda sensin dedi vs eşimi ikna ettim ayrı eve çıkmaya ama şimdide onun acısını çıkarıyor annesinin yaptıklarını çok iyi biliyor aslında bana hayatı zindan ediyor aileme döndüm ama babam eşimi arayıp yeniden barışın sana araba alıcam bile demiş bunu babam diyo düşünebiliyomusunuz sırf başıma gelmesin üstelik evimdeki bütün eşyaları ailem aldı onun ailesinden maddi manevi hiç bişey yok

18. 5 Nisan 2010
  19. Carna81

Carna81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Babanın maddi imkanı varsa.Sana destek çıksın.Seni insan yerine koymayan birine değil.

Leylekler mi getirmiş seni.Sokakta mı bulmuş? neden ezdiriyor evladını.