Eşim bana soğuk davranıyor..Nedeni ne olabilir ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Kadro tarafından 23 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Aralık 2010
    Konu Sahibi : Kadro
  1. Kadro

Kadro Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaslar. Beni sorunum esimle cinselligim. Tam olarak problemin nerde oldugunu veya bunun bir problem olup olmadigini bile bilmiyorum o yuzden sizlere yazmaya karar verdim. Esimle alti senedir evleiyiz ve uc tane cocugumuz var. Son bir senedir cinsel hayatimiz kotu gibi geliyor bana. Artik uc cocugun yorgunlugundanmidir yoksa gercekten uzaklasiyoruzmu bilmiyorum. Hani bastan beri esim o kadar cinsellige duskun bir insan degildir ama cinsel hayatimiz iyi ve guzeldi. Son iki senedir esimle hafta da iki kez yada sadece bir kez iliskiye girioyoruz. Son bir kac aydirda cok monotonca, hani bana gore kendini beni tatmin etmek icin mecbur hissediyormus gibime geliyor. Bir iki hafta uzaklasti istemedigimi soyledim. Istemiyordumda, bikmistim artik ilgisizliginden, Sonra bir hafta dolmustuki gene basladi bizimki lutfen sozlerin, opmeler bilmem neler. Oksamalar. Ve istedigine ulasiyordu. Bende razi geliyorum ama aklimin bir yerinde kaliyor sogumus olmasi. Daha onceleri beni geceni bir vakti uyandiran ve beni hosnut eden kocam yok artik. Bilmiyorum arkadaslar. Diger turlu soguk durmuyor, herseyde yardimci oluyor, istedigimi yapar, ve evine duskun. Bunun icinde bosanmam yani, uc tane cocugumuz var. Yardimci olurmusunuz bilmem ama normalmi bu.

2. 23 Aralık 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 yıllık kocanla konuşsan bu durumu,boşanma fikrinden daha mantıklı bir hareket olur:KK68:

4. 23 Aralık 2010
  5. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel ♥♥en buyuk a$kim annem♥♥ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuyu esinizle karsilikli konusmadan sorunun ne olduguna ve ne yapacaginiza karar veremezsiniz canim.
    once konusun, tartisin sorun ne bir anlayin.
    cinsellik her zaman ayni gidecek diye bir sey yok, zaman zaman insanlar da isteksizlik, uzaklik, sogukluk olabilir, bu normal.
    ama eger bu isteksizlikelr uzun sureli oluyorsa bir psikiyatra ve doktora gorunmekte fayda var.

Son düzenleme: 23 Aralık 2010
  6. 23 Aralık 2010
  7. Kadro

Kadro Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konustum esimle ve oda yorgun oldugunu ve bunun normal oldugunu soyluyor. Uzuldugumu fark ediyor ve kucuk bir kusmusum gibi arkamdan kosuyor, opuyor kokluyor ve affettirmek icin elinden geleni yapiyor. Biliyorum beni seviyor, aldatmada yok ama yinede bir korku var icimde. Dediginiz gibi bekleyip bakmak ama heralde uc cocuk, ve is guc yorgunuz ikimizde. Anlamadimki

8. 23 Aralık 2010
  9. tuysorunu

tuysorunu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 yilda 3 cocuk biraz acele etmissiniz gibi geldi bana belki esiniz de sizi cocuklarinin annesi olarak goruodur yani bilmem ki

10. 24 Aralık 2010
  11. laylay

laylay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gayet normal abartilcak bi durum yok bence
    Cinselligi rutine baglamak sacma geliyor bana
    yok haftada 3kez yok 2 kez sartlanilmamali
    hersey yeni evlenildigindeki gibi yada ilk yillardaki gibi gitmez
    icgüdüsel bisey kendi haline birakilmasi gerek
    Adam evine soguk olsa disari gitse neyse öyle bi durumda yok
    yorgunluk,stres, hormonlar herzaman etkiler kafaniza taktiginiza degmez inanin...

12. 24 Aralık 2010
  13. UyuyanGuzel

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    esiniz belli ki sizi seviyor ve ciddi sorunlar yok.
    o yuzden rahatlayin, bu konuyu kafaniza takmayin.
    zaman zaman herkeste isteksizlik oluyor, bakin esiniz de size aciklamasini yapmis sorun etmeyin bence.
    normal bir sey canim.

14. 24 Aralık 2010
  15. AdayAnneyim

AdayAnneyim Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ya$ kaç?

Haftada 2 kez yeterli degilmidir? Bu soru size degil diger ilgilenen arkada$lara da soruyorum... normal bir ili$kide haftada kaç kez yapilmalidir ki? Ciddi bir soru.:44:

16. 24 Aralık 2010
  17. UyuyanGuzel

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu, kisilerin cinsel istedigine ve yasadiklari cinsel hayata baglidir bence.
    ornegin, eger cok renkli bir cinsel hayatlari varsa ve de istekleri coksa cinsel birliktelik daha fazla olur sanirim...

18. 24 Aralık 2010
  19. istem

istem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kişilerin psikolojik durumlarına ve o zamandaki çevresel faktörlere bağlı olarak değişir cinsel yaşamları.haftada yada ayda 1-2-3 sınır koymamak lazım.kaldı ki 6 yıllık bir evlilik ve 3 tane çocuktan sonra haftada 2 gayet güzel:KK17: