Eşim bebegimi istemiyor çıldıracağım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve nnazann tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : nnazann
  1. nnazann

nnazann Guest

kızlar ben altı buçuk haftalık hamileyim ama eşim bebeğimi istemiyo aldırmamı istiyo oysa bu benim son şansım bidaha anne olamayacagım aldırırsam aslında ben eşimin ikinci evliligiyim ve eski eşinden 2 cocugu var onun cocugu oldugu için istemiyo galiba eger aldırmassam beni terkedecegini söylüyo 2 haftadırda eve gelmiyo sadece telefon acıyo aldırmamı istiyo ama ben yapamam bunu vazgecemem bebegimden eger aldırırsam birdaha kendimi toparlayamam yıkılırım ölürüm ve zaten bebegimi istemeyen kocanın yanındada duramam eger dogurursam tek başıma kalacagımı ve cocugumu atacagımı bakayacagımı söylüyo ne yapacagımı şaşırmış durumdayım ne olur akıl verin bana

2. 3 Aralık 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    nie bu işi yaparken hiç mi düşünmemiş sonucu!
    ne demek atarım,bakamam!
    terk ederse etsin bu yüzden arkadaşım..
    nie bencillik yapıyor ki,onun 2 evladı var ama senin yok!
    sen anne olmayı haketmiyor musun!
    bunu düşünemiyor mu?
    diren canım,evlenmese imiş...
    sabada miı saygısı yok,hürmeti yok...
    bir cana kıyılır mı:KK43:
    güçlü ol canım...

4. 3 Aralık 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    senin annelik hakkını nasıl elinden almak isteyebilir ben onu anlayamadım..
    doğur bacım..
    doğunca çok pişman olacak emin ol..
    ha pişman olmasa da keyfi bilir..
    yerinde olsam doğururdum..

6. 3 Aralık 2008
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    erkekleri anlamak çok zor.
    çocuk istemiyorum diyen bi erkek, nasıl bir ruh haline sahip acaba.

8. 3 Aralık 2008
  9. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu konularda kesın konusmaktan buyuk konusmaktan hep korkarım ama sana annelık gıbı tarıfsız bır duyguyu tattırmaya ızın vermedıgı ıcın (kı bır kadının annelıgını engellemek hıc bır kulun hakkı degıldır)her seyınle karsı cık cocgunu dogur canım rızkı veren Allahtır. eger kabullenmıyorsa oda o ayıpla ve gunahla ıkı cıhanda huzura eremez.yeterkı sen gercek bır anne gıbı durusunu bozma Allah yardımcın olsun

10. 3 Aralık 2008
  11. CuKuLaTa

CuKuLaTa ♥Artık Kayseridee:))♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Dogurmazsan bidaha cocugun olmayacakmis. Kesinlikle dogur derim ben. Insanin evladi kadar guzel bisey varmidir hayatta. Belki bebek dogunca kiymetini anlar ve iyikide aldirmamisin der sana. Herseyde bi hayir vardir canim.
    Allah yadimcin olsun..

12. 3 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

senin bu kocan dengesizmii:mymeka:?? işni görürken iyi sonucuna gelirke nistemiyorum desin kolayına kaçsın madem istemiyordu bebeği neden seni kullandı neden zevki için birlikte oldu hiçmi düşünmedi:eek:klava:?? baştan sölemliydi sana korunmanı ve bebek düşüncesinin olmadığını.. senin karnında bir can var ikinizin parçası var ve aldır diyor öylemi ? evede gelmiyo aldır diye telefon açıyo oh valla negüzel iş bu böyle .. sen işini gör zevkini yaşa kendini tatmin et ama iş bi can dünyaya geldiğini duyunca aldır istemiyorum olsun sen onun resmi eşisin ve karnındakide onunda bir parçası yani ikinizinde yarısı böyle vahşet böyle bir insan gerçi insan demeyede bin şahitl azım hayatımda görmedimÇok üzgünüm çoook.. YAZIK YA güzelim çok zor bir karar aşamasındasın RABBİM HAKKINDA HAYIRLSII NEYSE ONU VERSİN RABBİM YANIND AOLSUN ÇOK İYİ DÜŞÜN BİTANEM HERŞEYİYLE İYİ DÜŞÜN GELECEĞİNİ DÜŞÜN BU ADAMI DÜŞÜN EVLİLİĞİNİ DÜŞÜN BEBEĞİNİ DÜŞÜN YAPABİLİRMSİİN BUNU DÜŞÜN...

14. 3 Aralık 2008
  15. SENACE

SENACE Guest

1. BİRDAHA ANNE OLMANA ENGELE BİR DURUMUN SAĞLIKPROBLEMİN Mİ VAR?
    2. ONUN İLK EVLİLİĞİNDEN ÇOCUKLARININ OLMASININ GÜNAHINI SEN ÇEKEMEZSİN.
    3. ANNE OLMAK HER KADIN GİBİ SENİNDE HAKKIN YARADAN SANA BUNU NASİP ETTİKTEN SONRA.
    4. EKONOMİK SEBEPLER SÖZ KONUSUYSA ERTELEMEKTE HAKLI OLABİLİR. BUNUN KARARINIDA BİRLİKTE ALIRSINIZ.
    5. EKONOMİK SEBEPLERDE ZATEN OLDUKTAN SONRA DEĞİL OLMADAN ÖNCE DÜŞÜNÜLÜR.
    6. ASLA İSTEMİYORUM DİYOR ve AÇIKLAMA YAPAMIYORSA SADECE SAÇMA BİR İNAT BENCE.
    7. BABASIZ BİR ÇOCUK BÜYÜTMEK ZORDUR, HERŞEYDEN ÖNCE O ÇOCUK BUNUN EKSİKLİĞİNİ YAŞAMAMALI. ( Daha doğmadan istenmiyor )
    8. TABİİ ANNE - BABASI ÖLEN ya da AYRI YAŞAYAN BİR SÜRÜ ÇOCUK VAR AMA, EN AZINDAN ONLAR KURABİLDİKLERİ HAYALLERİNDE SEVİLDİĞİNİ SEVİLEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORLAR.
    9. EĞER BEBEĞİNİ ALDIRIRSAN ve EŞİNİN HAKLI BİR MAZERETİ YOKSA TEKRAR EŞİNE KARŞI OLUMLU HİSLER BESLERMİSİN. BENCE EKSİ ÇOK FAZLA OLUR.
    10. SANIRIM SİZİN İŞK EVLİLİĞİNİZİN EŞİNİZ BİRGÜN SİZİNDE ANNE OLMAK İSTEYECEĞİNİZİ HİÇMİ DÜŞÜNMEDİMİ?

HAKKINIZDA EN HAYIRLISI OLSUN KARARINIZ NE OLURSA OLSUN DİLERİM OLUMSUZ ETKİLENMEZSİNİZ.

SEVGİLER...

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Aralık 2008
  16. 3 Aralık 2008
  17. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    nasıl bu kadar bencil oluyor..arkasında muhakkak sakladığı bişeyler olabilir.. CADIARZU
    ama bence siz sağlam durun ve bebiğinize sahip çıkın allah yardımcınız olsun :Saruboceq: a.s.

18. 3 Aralık 2008
  19. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    153
    o seni bebeğni zaten gözdn çıkarmıs sen hala onu mu düşlüyosun ?? hayatında??

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.