eşim bebek istemiyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve umutyaren tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : umutyaren
  1. umutyaren

umutyaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar mehaba ben 4 yıllık evliyim
    iki kez bebeklerim karnımda öldü zaten eşimde istemiyordu acaba benimle aynı sorunu olanlar varmı veya eşini ikna edebilenler:1no2:

2. 6 Haziran 2008
  3. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benim 1 kızım var. 8 yaşında ve şimdi hamileyim.
    Eşim beni ikna etmek için yıllarca uğraştı.
    Bu erkeklerin genel özelliği. erkekler bebekleri ister ve severler.
    Çevremde hiç bebek istemeyen erkek (evli) görmedim. Enteresan bir durum.
    Maddi durumunuz falan biraz sıkışıksa belki ondan öyle diyordur,
    yada bebişlerini kaybettiğin için üzülme diye istemiyormuş gibi davranıyordur..
    Umarım herşey düzelir de o da seninle aynı duyguları yaşar.
    Senin adına çok üzüldüm canım ama belkide ilerde herşey değişir.
    Kendine iyi bak.

4. 6 Haziran 2008
  5. umutyaren

umutyaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1no2:umarım ama hiç zannetmiyorum ben bebekleri çok severim mesela yarın yengem yiğenimi ban bırakacak (resimdeki yakışıklı)yarını iple çekiyorum umarım birgün değişir ve benimde bi bebğim olur

6. 6 Haziran 2008
  7. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    uzulme canim olur insallah onunda zamani gelicek hatta o isteyecek umit ediyorum allahim cocuk isteyen herkese yardim etsin a.s.......

8. 6 Haziran 2008
  9. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım hiç sasırmadım benım esımde istemıyordu hamişken aldıralım diyede baskı yaptı ama aldırmadım esimi bosadım oğlum doğdu 6 aylık ama sen bosama ikna et belkı maddıyattandır olunca sever ama bakma istemedıne benımkı ender vaka kimseye vermesin allah

10. 7 Haziran 2008
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    4yıl az bir süre değilki biz 1 yılllık bile evli değilizz daha ilk doğumumda kızımı kaybettim eşim şimdiden ikinci bebeği istiyor..Hemde deli gibi..
    belkide seni üzmemek için tekrar aynı şeyleri yaşamamanız için bu tip bir tavır sergiliyordur..aile olmak çok güzel bir duygu bunu aşıla eşine canım

12. 7 Haziran 2008
  13. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok yakinimda birininde esi istemiyor Allah yardimcin olsun

14. 7 Haziran 2008
  15. uzay20

uzay20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende 4,5 yıllık evliyim ve eşini zor ikna edenlerdenim.Eşim çocukları çok sever ama önce maddi durumumuz iyi olsun iş kuralım,hayatımızı yaşayalım vs.gibi nedenler yüzünden erteledi.Geçen sene tamam dedi 2 ay denedik sonra tekrar vazgeçti çok kızdım o zaman, ama zorlada olmuyor bazı şeyler.Onunda isteyeceği zamanı bekledim ve şimdi benden çok istiyor.2.ayımızdayız inş.kısa sürede olur.Bence mutlaka onunda isteyeceği zaman gelecektir üzülme.

16. 7 Haziran 2008
  17. ebuka

ebuka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 3 senelik evliyim. Eşim istemiyordu bebek. Daha ben çocuğum diyordu. (Yaş 30 bu arada) Nasıl olur, ben baba olamam diyordu. Ben çok ama çok istiyordum. Sonra korunmayı bıraktım :). Hamile olduğumu öğrendiğinde eşim kafayı yedi mutluluktan. Bişi anlamadım yani, korkuyordum tepkisinden ama şimdi çıldırmış durumda. :)))
    Allahım sana da yardım etsin canım benim. İnşallah sağlıkla bebeğini alırsın kucağına.

18. 7 Haziran 2008
  19. umutyaren

umutyaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinize çok teşşekkürler evet benim eşimde ben baba olmama diyor yasıda 30 evet oda hamile kaldığımda burnumdan getirdi aldır aldır diye hamile iken rahatsızlandım hastaneye gittim aa bi baktık bebekler ikiz (Allahın sopası yok dedim kendi kendime)
    adam delirdi bana düşman oldu etmediği hakaret kalmadı bilirsiniz insan hamile iken uykusu gelir uyumama da izin vermiyordu gece yarısı 4 lere 5 lere kadar kavga ediyorduk aldır istemiyorum diye ama ben kesinlikle diyordum çünkü ilk bebeğimi kaybettim senin yüzünden ikincisinide olmaz diyordum
    ama okadar seviniyordumki karnımda bir kalbin hatta iki kalbin birden atması ne güzel bir durum
    neyse bigün tekrar kanamam oldu gittim bebeğin teki ölmüş
    neyse dedim kendi kendime 1 taneside yeter zaten
    herneyse 1 hafta sonra içim bi tuhaf oldu doktorumu aradım rahatsızım diye ama değildim hemen gel dedi gittim bebeğim ölmüş inanaın doktorumda biliyordu durumu eşimi ikna etmek için çok uğraşmıştı
    o bu duruma ben daha çok üzüldü
    ve 2 eylülde hiç bebek sahbi olmama rağmen2.kez kürtaj oldum doktorum tedavi olamamı söyledi ama eşim hiç umursamıyır
    bilmiyorum ne yapacağımı
    rabbim benim durumumda olan herkese yardım etsin

Son düzenleme: 7 Haziran 2008