esim ben kavga

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mamun tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : mamun
  1. mamun

mamun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kizlar...Suanda o kadar doluyum ki...bi de gurbetteyim annemden,kardesimden,arkadaslarimdan uzakta kimseyle paylasamiyorum.Sizinle dertlesmek akil almak istiyorum
    Benim derdim ne kaynana ne gorumce tek derdim esim..Cok bencil hep benim dedigim olsun diyen tipten..En basiti biz yurtdisinda bi kac sene kalip turkiyeye geri doncez bu firsat herkesin eline gecmez...Bi kenara para koyalim turkiyede evimiz yok ev aliriz diyorum..Sana mi sorcam?Sen kafani yorma ben hallederim diyor...Herseyi en mukemmel o biliyor karsindakinin dusuncesine bile saygisi yok!
    Ben biriyle tartisiyorsam empati kurmayi da denerim..Benim esim de bu yok...Ben suanda burda calismiyorum..Ingilizce kursuna gidiyorum..Sirf eve para getirmiyorum diye evde de soz hakkim olmayacak mi kizlar?:1no2:
    Ben ailemde hic boyle bisey gormedim..Annem kardesim ve ben eve bi sey alinacaksa yada bi sey yapacaksak herkes fikrini soylerdi...Nisanliyken bu huylarini hic gormedim.Cuzdanlarimiz ayriydi ya ondan sanirim...Hala el kizi olarak mi goruyor anlamadim ki!!!
    Her zaman tartisiyoruz..Hatta tartismayi bile beceremiyor hemen kavgaya basliyor.Cok bunaldim
    Gecen gun dedim ki TR de olsaydik evlilik danismanina yada psikolga giderdik...Aldigim cevap evet sen git ihtiyacin var diyorr..
    1 bucuk yildir evliyim ama coookkk seyler goturdu icimden..Ben mutsuz olmak icin evlenmedim ki..Ne yapayim bu kocaya sastim kaldim kizlar:1no2:

2. 10 Kasım 2009
  3. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sıkma canını dikkatini başka şeylere ver ilgilenme kendi haline bırak bence...inan bana bu erkeklerin normal olanı yok hangi evli arkadaşımı dinlesem hepsinde degişik degişik sorunlar eşleriyle ilgili...bende nişanlıyım 2 senedir inan bana bizim bile en mutlu olmamız gereken şu zamanda sürekli bi tartışma halindeyiz zamandanmı kaynaklanıyor erkeklerın bencil olmasındanmı anlayamadım bazende diyorum ki kendime acaba bizim ilişkimiz iyi gidiyorda benmi farkında degilim?kendimi kandırmak istiyorum belkidesenağlama

4. 10 Kasım 2009
  5. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım evliligin en tehlikeli zamanları bence
    hiç karşına alıp konuştunmu
    neden bu böyle benim fikrimin senin için nekadar degeri var
    yada ben senin neyinim dedinmi
    bende eşimle tartışıyorum ama o kızgınken hiçbirşey demem zaten 15dk sonra kızgınlıgı geçince güzel güzel konuşurum
    tabiki hep alttan almam ama ozamanıda sen bileceksin
    heleki gurbettesin budahada zor
    birbirinize sımsıkı baglanmanız lazım

6. 10 Kasım 2009
  7. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence engüzell zaman nişanlılıkmış bunu evlenince çok iyi anlıyorsunnn
    çünkü tüm erkekler evlenince çok degişiyorrr(onaylandı)
    tadını çıkar
    birde uzun süreli nişanlılıklarda bu tip kavgalar oluyorr
    keşke olmasa ama oluyor işte

8. 10 Kasım 2009
  9. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    eşiniz koç burcumu ? alakasız oldu farkondayım ama merak ettim.. koç değilse aslan gibi sanki..

10. 10 Kasım 2009
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.533
    Ödül Puanları:
    463
    amerikan kültürüne kendini kaptırmış anlaşılan, paran kadar konuş diyo
    iş bulamaz mısın, ya da arıyor musun?

12. 10 Kasım 2009
  13. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    allah yardımcın olsun canım.ısın zor.bende calışmıyorum ama sagolsun esım cok anlayıslı ben ne dersem o!ama bu zamanlara kadar cok zorluklar yasadım oyle zordu kı,hanı baskası olsa bırakıp gıderdı.aılesınden dolayı.sanada tavsıyem bıraz sabret.rabbım karsılıgını verecektır muhakkak....

14. 11 Kasım 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yapicak pek birsey yok....konus tabiki ama bir faydasi olacagini sanmiyorum.

Böyle dedigim dedik, hicbir sekilde baska bir insanin düsüncesine deger vermeyen saygi göstermeyen insanlarla gecinmek cok cok zor.....

Fazla yipranmamak icin en iyisimi birak ne hali varsa görsün ve bu tür konulari tartisma onunla....yarin öbür gün Türkiyeye döndügnüz zaman keske karimi dinleseydim birikim yapsaydik diye düsünse bile acikca söyleyemez böyleleri....:kahve:

Allah yardimcin olsun.

16. 11 Kasım 2009
  17. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kendimi yerinize koydum da gerçekten can yakıcı bir durum
    zaten gurbettesiniz, konu-komşu akraba yok, dili kültürü yabancı
    tek yoldaşınız eşiniz, onunla da iletişim kurulmuyor
    o halde kavga halinde değilken yani tartışacak konu yokken iletişim kurmaya çalışsanız
    tamamen alakasız ve kavga gürültü çıkmayacak konulardan
    böylece iletişim alışkanlığı kazanırsınız belki
    ayrıca size saygısını perçinleyecek şeyler yapsanız, yani bunu kendinizi ispat etme çabası olarak görmeyin de
    mesela evde otururken bile yapılacak şeyler vardır, el işleri gibi, yabancılar en basit şeye şahesermiş gibi bakıyorlar, bu sizi onure edebilir
    aslında insan evde otururken bile çok şey yapabilir, sadece içinizdeki yaratıcı ruhu dışarı çıkarın azcık bence...

18. 11 Kasım 2009
  19. mamun

mamun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Demez olur muyum diyorum!Bos konusuyormusum herseye karisiyormusum