Eşim benden çok utanç verici birşey yüzünden soğudu..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ArzuMhmt tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ArzuMhmt
  1. ArzuMhmt

ArzuMhmt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimle ağustosun sonunda evlendik,çok güzel bir evliliğimiz vardı ta ki geçen haftaya kadar.gündüz evde sabahtan akşama temizlkti yemekti uğraştığım için çok yorgundum.eşim geldi yemeğimizi yedik tv izledik fln bi de yemeklerin verdiği hararetle ben çok su içmişim:KK43:içmez olaydmç neyse yatttık uyuduk zatrn çok yorgun olduğum için...aslında yazmaya da utanıyorum ama akla ihtiyacım var çevremdekilere anlatmaktn çok utandm..gece altıma kaçırmışım.gece yarısı uyandım rahatsızlıkla o zmn farkettm.eşimi uyandurmaya da çok utandım ztn yeni evli sayılırız.. :KK43: önce epey ne ne yapıycagımı düşündüm ağlıycak gibi oldum sonra kalkıp geceliğimi değiştirdim.eşim uyuyodu bu esnada çok fenaydım olayn verdiği utançla aklıma bişeylr geldi bardağa ılık su koydum(sğk olrsa uyanır diye).eşimin malum bölgesine döktüm azar azar..amacım o altına kaçırmış gibi göstermekti.biliyrm çok aptalca ama o an çok utandığm için bileimyorm işte..o zmn bna mantıkoı geldi.sonra da hiç bişi olmamış gibi yattım.ama uyku tutmadı tabikşde..yirmi dkka anca geçti geçmedi eşim bana döndü :KK43: nedn böyle bişey yaptığımı sordu o an yerin dibine geçtm anlatamam gözyaşlarımı tutamadm bide heyecan bastı hem gülüyorum hem ağlıyorm eşim hiç gülmedi yüzü çok sabitti.bnde açıklayamdm suç sende olsn diyemedim.eşim insanlık hali ama böyle bişey ypmn bni çok şaşırttı aklında ne vardı anlayamadım bn zaten farketmiştim yatağın halini dedi.çok kötü oldum kızlar bi haftadır falan hiç samimi değil bnmle konuşmalarında.her zmnki gibi eve saatinde geliyo ama eskisi gibi değil snki.ben özür dildm o utançla böyle bişey yaptığımı söledim ama nafile böyle çockluklar yapark kendimi ndan soğuttuğumu söyledi :KK43::KK43:
    napcm kızlar ben nasıl düzeltebilirm olayı???????senağlama

2. 29 Eylül 2009
  3. S&S

S&S Du nervst-geh sterben! :D Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    olayi düzeltmenin tek yolu esinizden özür dileyip bi sekilde gönlünü almak..cok üstüne gitmeyin..biraz düsünsün..evine normal saatte geliyorsa sorun yoktur bence..
    sizi anliyorum,esinizide..
    yanliz esiniz fark etmismi siz suyu dökerken?? akannehir

4. 29 Eylül 2009
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Güler misin ,ağlar mısın ? Şaka gibi ... :kahve:

6. 29 Eylül 2009
  7. umram

umram doğmak ölmekle başlar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zamana bırak yeni hayata başlamışsın kaldıramadın herhalde mazinize trajı komik olay diye geçer yine de kendinden emin şekilde izah et sana naz da yapabilir

8. 29 Eylül 2009
  9. lachennnn

lachennnn mini mini mini minnacık.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eşinden cok kendınle ılgılenmen bı konu, psıkolojık bı sorun bence yasadıgın,bundan uc dort yıl once psıkolaga gıtmıstım ve bana ılk sordugu sorular arasında cocukken kac yasına kadar altına kacırdın olmustu,gercektende ınsanlık halı bı durum hepımızın basına gelebılır esın yapmış süsü vermeye calısman tabıkı dogru degıl ama oda anlayıs gostermelıydı uzak durmak yerıne uzme kendını zamanla unutulur gıder.

10. 29 Eylül 2009
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yanınızdaki kişi eşiniz sonuçta ve bu tip şeyler yaşasanız bile samimi olarak onunla paylaşmanız gerekirdi, zamanla gülünüp geçilecek bir olay, biraz zaman vermek gerek...

12. 29 Eylül 2009
  13. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    evet biraz çocukluk yapmışsın.
    aslında bu kadar çok büyüterek kendi kendini panikletmişsin.
    insanlık hali,herkesin başına gelebilir.
    kalktığında üstünü değiştirip uyusaydın daha iiyi olurdu tabi ama utandığın için mantıklı düşünemediğini anlatmışsın zaten eşine.
    adam da kırılmakta haklı.
    ben utanacağıma sen utan şeklinde düşünmen onu üzmüş demek ki.
    sonuçta yeni evlisiniz.oda seni yeni yeni tanıyor.
    zorda kaldığın ilk anda onuda suçlarına ortak etmeye çalıştığını düşünüyor olabilir.
    hatta olayı abartıp sana güvenemeyeceğini falanda düşünüyor olabilir.
    fazla tepki verme ve sakin bir anında başını göğsüne koyup bu yaptığının haklı yanı olmadığını,hatalı olduğunu bildiğini,ama çok utandığın için böyle mantıksız davrandığını tekrar açıkla.bir iki nazlansada eminim sonunda affedecektir.

14. 29 Eylül 2009
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    aynen..şaka gibi..CADIARZUkafamçokkarıştı

16. 29 Eylül 2009
  17. Gamzei

Gamzei Guest

:roflol:ay kusura bakma ama önce bi gülmem lazım:roflol:
    yalnız buldugun çözüm de cok akıllıca olmuş aslına bakarsan,yani eşin uyanmamış olsa sabaha kalktıgında yatagın ıslaklıgının sebebini kendinden bilicekti pekala..
    siz de haklısınız,eşiniz de..o anlık utancla böyle bişey yapmanız normal birde yeni evlisiniz sonucta..
    eşiniz de haklı ama uzatmasına gerek yok sonucta kendisini sizin yerinize koysun.
    samimi söylüyorum benim basıma gelse,yani eşinizin yerinde ben olsam kızmazdım aslında,hatta cok gülerdim yaa:roflol::roflol:

18. 29 Eylül 2009
  19. Pashmina

Pashmina Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    gerçekmiii,,

o telaşlaa aklınıza nasıl geldi eşinizi ıslatmaak pekii

ben de olsa kızardım

Konu Durumu: