Eşim Beni Aldatıyor Ama neyi nasıl yapmalıyım?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yasemin_s tarafından 8 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : yasemin_s
  1. yasemin_s

yasemin_s Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eşim beni aldatıyor sanal seks falan yapmış. daha öncede bu şekilde telefon internet muhabbetleri olmuştu. sürekli bana kızıyordu ev işi yapmıyorsun kendine bamıyorsun gibi. ama byle görüştüğü kimse olmayınca bana sen herşeyi çok güzel idare ediyorsun diyor. o kadar güzel yalan söylüyor ki herkesi inandırıyor. En son 15 gün önce benim ev hanımlığı yapmadığımı söyleyerek(herkesi de buna inandırdı) boşanalım dedi. bende aileme söyledim. boşanmak istiyor diye. sonra konuştuk anlaştık. bilgisayarcıyım ve konuşmalarını falan kaydettim bilgisayarda. dün sordum diğer telini kullanıyor musun diye. hayır dedi. ama yalan söylüyor biliyorum. kadınla buluşma planları kuruyor. buluşmaya gittiği gün bir daha eve gelme deyip boşanmayı düşünüyorum başka ne yapabilirim?

2. 8 Ağustos 2011
  3. ssmert

ssmert Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eee boşanabilirsin neden dert ediyorsun
    kocan seni aldatıyoo ne diye kahrını çekiceksin
    üstelik aşalamalarını?
    şu erkekleride hiç anlamıyorum kadını aşalamakta nedir? ne ayıp:KK47:

4. 8 Ağustos 2011
  5. cerebrum77

cerebrum77 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle amacın ona bir şekilde bedel ödetmek, canını acıtmak mı; yoksa hala bu evlilikten beklentin var mı yok mu bunları netleştirmelisin.

Bana kalırsa boşanacağınızı herkese ilan eden ve bunun için de (anlattıklarına bakarak söylüyorum) uydurma gerekçeler öne süren bir adamın kadınla buluştuğu gün ondan boşanacağın haberini almaktan etkileneceğini zannetmiyorum.

E zaten buna karar vermişsiniz.

6. 8 Ağustos 2011
  7. rabia1984

rabia1984 SaBıR ve ZaMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Bence konuyu uzatmadan boşan canım.Ne kadar canın az yanarsa o kadar iyi olur.

8. 8 Ağustos 2011
  9. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nerde ne zaman buluşacaklarını öğrenirsen polis gönder basılsınlar da sana diyecek lafı kalmasın :KK34:

10. 8 Ağustos 2011
  11. yasemin_s

yasemin_s Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2,5 yaşında bir kızım var. daha öncede telefon görüşmeleri oldu ve bıraktı. eşimin problemi biraz fazla sekse düşkün. sanki her an yapmak istiyor. konuşmalarını hep kaydetmek ve bunları onun yüzüne yapıştırmak istiyorum. benim bütün hayellerimi umutlarımı yok etti. kızımın babasız büyümesini istemiyorum. eşime sevgiyle karışık bir nefret duyuyorum şu anda. ya nasıl kadınlar var. bu kişi bir ebe ve msnde orasını burasını açıp gösterebilecek kadar terbiyesiz. bunu yapan o kadar çok kaın var ki. ben hemen evlilik bitirecek bir insan değilim. hatta boşanmayıp biraz ayrı mı yaşasak diyorum.
    Çalışan biriyim maaşım banada kızımada yeter. ama o kadar emeğim var bir anda çöpe atmak istemiyorum.
    eşim 30 yaşında olmasına rağmen hala ergenliği aşamamış. gezip tozup istediğini yapıp eve gelincede harşey yolunda olsun istiyor bence. daha büyüyemedei bir eş ve baba olmanın sorumluluğunu kazanamadı bence. gittiği yol yol değil.
    kafam o kadar karışıkki. artık hiçbir şey yapmak istemiyorum. bazen çok sinirlenip kızıma bağırıyorum, üzülüyorum.

12. 8 Ağustos 2011
  13. _hazal

_hazal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siz boşanmak istemiyorsunuz ama şu durumda ne denir ki yada nasıl yardımcı olunur... Aldatan erkeği eve getirme yolarını arıyorsanız o zaten evde sesinizi hiç çıkarmazsanız sorun olmaz. Bir kere aldatan erkek her zaman aldatır. Huylu huyundan vazgeçmez.

14. 8 Ağustos 2011
  15. fecstasy

fecstasy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşinle boşanmak istemiyorsun gibi anladım son mesajında??
    öfkeyle karar vermemek anlık kızgınlıklarla yuva dağıtmamak güzel birşey ama ayrı yaşamaya başladığınızda da en azından çocuğunuzun sağlıklı bir birey olabilmesi için babasının bu sapkınlıklarından kurtulduğundan emin olmadan dönme derim
    çok korkunç şeyler bence bunlar; çok çirkin
    burnu güzelce bir sürtmeden aklı başına nasıl gelir bilemedim
    çok çirkin :S

16. 8 Ağustos 2011
  17. kikirikli

kikirikli Canım kızım Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Zaten boşanmayı istemiş.Bırakın ne hali varsa görsün.Nasılsa bütün erkekler gibi kürtçü dükkanını çoooook arayacak....

18. 8 Ağustos 2011
  19. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    ama eşin bunu idrak edebılecek kapasitede değil bence..
    yanlışından döneceğe benzemıyor
    hem dönse nolurki
    ömrünün sonuna kadar ha aldattı ha aldatacak diye yaşanmazkı
    nasıl guvenılır böyle bı adama?

Son düzenleme: 8 Ağustos 2011