eşim beni aldatıyor olabilir fikirlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve umrany tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : umrany
  1. umrany

umrany Guest

Merhaba Arkadaşlar,

Ben 3,5 senelik evliyim ve bebeğim olması için tedavi görüyorum. Sizleri de bu şekilde tanıdım. Eşimle çok şükür bir problemimiz yok ancak dün kafamı karıştıran olaylar oldu. Lütfen sizde okuyup bana fikirlerinizi söyleyin bu işin içinden çıkamıyorum.

Dün bana eşimden bir mail geldi. Mail şu ''HEPSİ HARİKA ÇIKMIŞ BEBEĞİM ÖZELLİKLE BANYODAKİ SÜPER,YANINDA OLMAK İSTERDİM'' Baştan anlam veremedim.Aradım hemen. Yerimde değilim masama geçince bakayım falan diyip bişeyler geveledi. Sonra 2-3 dk sonra beni aradı ve stajerin kız arkadaşına mail atarken bana yanlışlıkla gönderdiğini söyledi (mailim kayıtlı U harfine basınca ben çıkıyormuşum) ve stajeri telefona verdi. Çocuğa ne sorsam kem küm etti. Kız arkadaşının adı ne dedim NURDAN dedi. Benim adım Ümran dedim. Ne alaka bana gönderdin maili. Abla kusura bakma yanlış attım. Tek dediği bu. Sana peki mailmi geldi de yanıtladın dedim evet dedi. Ama aşağıda mail yoktu bunu sen direkt yazıp atmışsın dedim Cevap yine abla kusura bakma yanlış attım oldu. Neyse dedim yanındakine söyle ben bunları yemem mahvedicem onu dedim. Eşim aradı aradı açmadım. Sonra açtım evde konuşalım dedim.

Neyse eve gittim. Bu diyor demek bana güvenmiyorsun. Tamam bende aynı tepkiyi verirdim falan filan. Benim seninle hiçbir sorunum yok. Bu hayatta bir tek sen bana sahip çıktın (ailesi ile arası kötü) Sen çirkin değilsin, her türlü görevini yerine getiriyorsun, evde huzurum yerinde falan baya konuştu. Senden bıksam söylerim böyle bir şey yapmam dedi. Bunu çıkarken bile söylerdi bana.

Sonra dedi müdürede dedim stajerle konuşacaktı. Ara müdürü bakalım stajer ne demiş dedim. Baştan aramak istemedi sonra aradı adamı. Adamın konuştuklarını duydum. ''Ben konuştum stajerle, o göndermiş. Maillerin kontrol edecektim vaktim kalmadı ofisten çıktım. Yenge inanmıyorsa ben konuşup izah etmeye çalışayım''gibi bişeyler söyledi. Bende dedim madem öyle yarın sabah o maili bana atacaksın. Tamam dedi yarın sabaha kadar bu konuyu kapatalım. Konuyu kapattım.

Gelelim bu sabaha. Mail gelmedi. Mail attım bekliyorum diye. Sen konuyu kapattım dedin canım ben o maili sildim yazmış. İçime kurt düştü yine. Düşünüyorum düşünüyorum çıkamadım işin içinden. Neden sildi maili de bana atmadı. Demekki öyle bi mail yok. Eşime de çok güvenirim bu arada. Asla işten geç gelmez haftasonu hep evdedir. Telefonu hep ortadadır. Ama yine de aklım karıştı. Siz olsanız ne düşünürdünüz napardınız? Ne olur bana akıl verin mafoldumben

2. 9 Temmuz 2010
  3. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Peki sen ne dusunuyorsun? ne hissediyorsun? mantiklimi sence?

4. 9 Temmuz 2010
  5. umrany

umrany Guest

benim kafam çok karışık şuan. müdürünün konuşması biraz içimi rahatlattı ama mailin gelmemesi hiç mantıklı gelmiyor bana

6. 9 Temmuz 2010
  7. krizantem42

krizantem42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence eşin doğru söylüyor gibi... eğer aldatıyor olsa böyle BÜYÜK bir hata yapmazdı...

8. 9 Temmuz 2010
  9. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    esinin maillindenmi geldi? yada arkadasin eisnin maillinimi kullaniyor..
    gerci boyle bir sey olsa mudur suc ortagi olamaz diye dusunuyorum
    ama mudure ayri anlatilmis olabilir..
    esiniz demistir "arkadas yanlislikla kiz arkadasina gonderecegini esime gonderdi" diye..

10. 9 Temmuz 2010
  11. umrany

umrany Guest

dün o da yanı şeyleri söyledi. öyle birşey yapsam 10 kere kontrol ederim göndermeden önce dedi.

12. 9 Temmuz 2010
  13. tuanamevsim

tuanamevsim canım kardeşim gülşah Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evine zamanında gelen hafta sonları karısının yanında olupta telefonunu köşe bucak saklamayan bir adamsa bence güvenin hala devam etmeli içine hiç kurt düşmesin arkadaşım.bu konuyla ilgili daha çok sinirlenmeni yada düşüncelerinin karışmasını istemediği için göndermemiş olabilir maili.açık yürekliliklede senden bıkmadığını bıkacak olsa söyleyeceğini de mert bir şekilde dile getirmiş bence hiç takılma derim canım

14. 9 Temmuz 2010
  15. SaHmErAn

SaHmErAn Yusuf alim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    şunu anlayamadım stajerin kendi mail adresi yokmu eşinden niye atıyor sevgilisine
    ayrıca banyoda çok güzel çıkmışın filan demiş stajer bi işyerinde bu tür maillere nasıl bakabilir.
    belliki açık fotolardı ilginç
    bence bu işin peşini bırakma gizliden izle bakalım eşini

16. 9 Temmuz 2010
  17. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    umarım aldatma filan yoktur canım. ama sen takip et bakalım mutlaka açık verir. ayrıca aldatsa şimdiye kadar hissederdin bence. ne biliyim telefon gelebilirdi, mesaj gelebilirdi.

eşinin mail adresinin şifresini biliyor musun? girip incele. msn adresine bak. için rahat eder.

18. 9 Temmuz 2010
  19. umrany

umrany Guest

eşim yokken stajer oturuyormuş masanına. departmanın tüm mailleri eşime geliyor o yönlendiriyor. stajerde güya kız arkadaşına ordan mail atıyormuş hep.

müdür dün telefoda söylediği cümle şöyleydi '' işin aslını öğrenmek için önce stajer ile konuştum, ben yaptım dedi'' hatta telefonu kapatınca eşim dedi bak bana inanmamış stajere sormuş önce dedi. müdürü ile arası iyi değil onu koruyacağını sanmam. onun için konuşması içimi rahatlatmıştı.