esim beni cok sevsede annesini bana dayima tercih ediyor

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve asksinsen tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : asksinsen
  1. asksinsen

asksinsen Guest

esim hep ilk sensin benim icin desede ailesiyle bir araya geldimizde daha dogrusu annesiyle bana degilde ona daha cok deger verdigini goruyorum nasilmi anladin derseniz ben hastalandimmi bi yerin agriyo desem hic istifini bozmuyo aldiris etmiyo ama annesi bi yerin agriyo dediginde bi gorun nasi cirpiniyo nasil uzuluyo zorla hastaniye goturuyo ben kackere hastalandim banada hep yarim agizla soyledi bende gonlume kusup istedmedim ona bile aldiris etmedisositososito

2. 23 Mayıs 2010
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    "daima" demek istediniz sanırım
    ben de dayınıza nasıl tercih ettiğini anlamaya çalışıyorum

konuya gelince genel anlamda size karşı sevgisinde ilgisinde sorun yoksa
    hiç annesiyle kendinizi kıyaslayım üzülmeyin derim.

4. 23 Mayıs 2010
  5. asksinsen

asksinsen Guest

ve ailesiyle beni cok muhattap etmiyor bi ozel gunlerde annesi aratirip konusturyo onun harici kendi arayip kendi konusuyo ve ne konustugunuda hic anlatmiyo bi slmlari var deyip geciyo

6. 23 Mayıs 2010
  7. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kim olsa kırılır üzülür ama sonuçta annesi o onunla kendinizi aynı kefeye asla koymayın.kafaya takılmıycak seyler aslında bunlar üzmeyin kendinizi

8. 23 Mayıs 2010
  9. asksinsen

asksinsen Guest

evet oyle demek istemistim elim carpmis y ye yanlislikla;sevgisine guveniyorum ama ailesi beni ayirt ediyo butun olamiyoruz ben ona uzuluyorum teskkurler yorumun icin

10. 23 Mayıs 2010
  11. asksinsen

asksinsen Guest

benim derdim bana daha cok deger veriyoda o zaman bende ilgi beklerken niye bana hic ilgi gostermeyipte annesi icin herseyi yoktan var ediyo annesi oldugu icin saygim sonsuz bana ne dese ne yapsa unuttum zaten onun hatali oldugu yerde bile bana degil ona hak veriyo iki tarafa dur demeyi bilmiyo tskler yorumun icin

12. 23 Mayıs 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    hastayken sizi düsünmemesi hic hos degil ama
    annesiyle kendinizi kiyaslamayin
    annesini sevicek tabiki sevmemesi anormal olurdu

14. 23 Mayıs 2010
  15. asksinsen

asksinsen Guest

ben aılesını sevmesın demıyorum aılesınden vazgecırmeyede nıyetın yok konu ben oldummu ılgısını cekmıyo bana hep der sen herkezden degerlısın falan ama annesıle ben oldummu onu secıyo benı degıl bıkere sunu ıyı okumanızı ıstıyorum annesını kıskanmıyorum benım sorunun annesı degıl esımın yaptıgı ayrımm

16. 23 Mayıs 2010
  17. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    hmm anladim aslinda hassas duyarli ama size gelince ayni sey söz konusu degil diyorsunuz
    konusun isterseniz bu davranisin beni kiriyo diyebilirsiniz

18. 23 Mayıs 2010
  19. asksinsen

asksinsen Guest

Evet anlatmaya calıstıgım sey buydu ıste zaten az once yazılanları okudu maılıme gızlıce gırmıs her zamankı gıbı uste cıkıyo konusulmuyo onla bu konular boyle yapmazdı nısanlıyken evlenınce 360 derece dondu bana karsı anlayısı hıc yok hep o haklı kımseye anlatamıyorum burda paylasıyım dedım gecen aksam ısı cok yogundu ana sabaha kadar calısıcanı soyledı bende sana yardım edıyım bıtsın dedım sabaha kadar calısma kasap dukkanın calısıyoruz basladım ıse onca tavuk gossu hındı gosu dogradım tavuk gossunu makıneden gececek sekılde yaptım tuttum dukkanın temızlıgını yaptım eve geldık yemek yedık bıraz oturduk dukkana gıdecektık tek yapmasına gonlum olmazdı onun ısı olsada aklım onda kallır dıye gıtmek ıstedım aksam10 gıbı elımı tutta