Eşim bir kaç günlügüne işi geregi evde yok:((Üzgünüm

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve demircool tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : demircool
  1. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aslında önemli gelmeyebilir bazılarımız için ama birbirine cok baglı ciftler en yakın anlıyan olucaklar beni eminim.
    eşim aksam 6.30 da işten cıkıyor ve tam o saatte gelmeden aradı beni bugün.aksam saat 10 da fethiye ye gidilmesi gerek ben varım gidebilecek bide bir kişi daha.(daha önce konu acılmıstı gidiyimmi dedi hayır dedim.kabul etti ama onada aksam üzeri haber vermişler mecbura kosmuslar yani)neyse eve geldi.girince kapıdan sarılmadan içeri girmesdik.girince kavga ederdik.ama üzgün oldugum için sarılmadım.muftaga gectim.arkamdan geldi neyin var benide üzüyosun dedi.konusamadım yüzüne bakamıyorum zaten.kızgınlıgıma degil üzüldügüme.ama canım askım gitmiyor yanımdan.sonra bi şekilde agladım falan sarıldık yemek yedik.20,45 de evden cıkıcaktı.vakit o kadar hızlı gecti.aglamaktan sarılmaktan bırakamadım.oda gidemiyor cıkamıyor kapıdan.bebegimizi ööpüyor.bana kızıyor bebegi üzüceksin diye.camdan bakma dedi.bi de bakıcakmısın dedi.ı ıh dedim.sonra cıktı gittiiiiiii.balkonun camından söz ediyorduk ama ben yatak odasının camından baktım.o da giderken balkona baktı hep ama göremedi beni senağlama ben onu gördüm.onu özledim şimdiden.
    (bu konu için kızmayın bana lütfen)

2. 2 Aralık 2008
  3. Princess

Princess Guest

canım yaa..
    birbirinizi ne kadar çok seviyorsunuz ne güzel:nazar:
    bu kısa ayrılıklar sizi daha da çok bağlar merak etme...
    dert etme bence..
    sayılı gün çabuk geçer sonuçtayerimseniben

4. 2 Aralık 2008
  5. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canim ya :) maşaAllah..üzme canini..ben eşimden 6 ay ayri kaldim..o 6 ay bi yana ayrilik anı bir yana..sen en zor kismi atlamişsin yani :KK66: hem kavusmasi cok keyifli oluyor :KK66: sanki o an evlenmişsin gibi evlilik tazeleniyor :KK66: böyle tatli özlemler güzeldir canim..Rabbim kötü özlemler,ayriliklar vermesin yeter ki :KK66:

6. 2 Aralık 2008
  7. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet tatlım ayrılık anı mahvediyor insanı en cok.acı oluyor.allahım herkesi kavustursun

8. 2 Aralık 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Üzülme canım hem birbirinizin değerini daha çok anlarsınız hem geldiğinde onu güzel bir sürprizle karşılarsın harika oluryerimseniben
    Nasıl bir sürpriz oldugu sana kalmış :jeyyar:

Allah başka türlü ayırmasın canım ya , zaman çabuk geçicek üzülme böyle Şeniz

10. 2 Aralık 2008
  11. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaaaa benim eşimde ilk uzağa gittiği zaman ağlamaktan helak olmuştum 2. gün telefonda konuşurken 2 gün daha kalması gerektğini öğrenmiştim nasılda ağlamıştım bağıra çağıra insan öksüz yetim kimsesiz hissediyo kendini seni çok iyi anlıyorum Allah kavuştursun tez zamanda canım

12. 2 Aralık 2008
  13. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aynen dedigin gibi canım öksüz yetim gibiyim.yataga giremiyorum bak saat kac oldu.buz gibidir şimdi.önce o yatardı ısıtır ben öyle yatardım.:KK43:

Son düzenleme: 2 Aralık 2008
  14. 2 Aralık 2008
  15. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı senin gibiyim eşim yokken asla yatağımızda uyuyamam salondaki koltukta kıvrılır yatarım ve hiç huzurum olmaz sık sık uyanırım hatta bi kere öyle onsuz kalmışın öyle özlemişimki sabah resmen sanki bana sarılmış gibi hissederek uaynmıştım ve çok ağlamıştım

16. 2 Aralık 2008
  17. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    senağlama senağlama senağlama aglaya aglaya gözlerim yanıyo acıyo

18. 2 Aralık 2008
  19. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim birbirinize değer verdiğinizi ve sevdiğinizi bu şekilde daha da iyi anlamış oluyorsunuz işte..
    buna sevinmen lazım ..zaten kısa süreliğine gitmiş dönünce doya doya sarılırsın ..benim eşimde kayınvaldem rahatsızmış yarın onu görmeye gidicek..2-3 gün gelmicek ..
    eninde sonunda gelicekler ya bunu bilip onları beklicez.Allah sevginizi eksiltmesin inşallah..:1hug:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.