eşim bir melek

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve satürn71 tarafından 10 Aralık 2007 başlatılmıştır.

10 Aralık 2007
    Konu Sahibi : satürn71
  1. satürn71

satürn71 Guest

eşimi çok seviyorum.12 yıldır evliyim ama daha dün tanışmışız gibi aşığım eşime.bizim aşkımız öyle yıldırım gibi,şimşek gibi başladı ve öyle devam ediyor.hayatımızdaki tek eksik sevgimizin ürünü olacak bir bebiş.bilmiyorum yavrumuz olsaydı sevgimiz o ilk haliyle devam edermiydi.hani kavgalar hep çocuk yüzünden olur diyorlar ya o yüzden.onun harika bir baba olacağından eminim.yarabbim onum kucağına bir evlat verip, al bu senden ve benden bir parça ,sana olan aşkımın ,sevgimin ispatı sevgilim diyebilmeyi ne kadar isterdim!!!

allahım bir evlat istiyorum!!!
    kocacığım seni çok seviyorum!!!

2. 10 Aralık 2007
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    vay be...
    12 yıl oldu ama hala aşıksın :1hug:
    KKda görülmemiş olay
    hayretler içerisindeyim :uhm:

4. 10 Aralık 2007
  5. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah mutluluğunuzu daim etsin canım inşallah en kısa zamanda bir evlatla şenlenir yuvanız

6. 10 Aralık 2007
  7. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah allah gönlünüze göre verir
    mutluluğunuz daim olsun a.s.

8. 10 Aralık 2007
  9. ccerence

ccerence Guest

maşallah maşallahhhh...Allah daha nice 12 seneleri nasip etsin size inşallah...çocuk işinde de her işte bir hayır vardır diyelim nasipse olur inşallah hayırlısıyla...

mutluluklar darısı bizimde başımıza...

5ay olmadık bile 5sene de birliktelik size 6,5senemiz kalmış :KK70:

10. 10 Aralık 2007
  11. EU3

EU3 Guest

mutluluğunuz daim olsun:asigim:

12. 10 Aralık 2007
  13. satürn71

satürn71 Guest

arkadaşlar çok teşekkür ederim mutluluğumu paylaştığınız için.allah her çifte bitmeyen aşk, sonsuz mutluluk versin.biz eşimle her konuda oturup saatlerce konuşuruz.hayatımızla ilgili ne olursa olsun;olumlu yada olumsuz paylaşır,yorum yapar,çözüm ararız.belkide farkımız budur.herkese tekrar teşekkürler!!!

14. 10 Aralık 2007
  15. ne güzel 12 yıl süren aşk allah aşkınızı dayim etsin inşallah kısa zamanda bi yavrunuz olur:KK46:ömür boyu mutluluklar bu arada bu mutlu evliligin bir sırrı varmı:asigim:

16. 10 Aralık 2007
  17. ccerence

ccerence Guest

farkınız budur ablacım yaa...heriflerimiz pek konuşmayı sevmiyor çünkü :1no2: ama yavaş yavaş ilerleme kaydediyoruz biz de bu konuda nasipse daha da iyi olacak :asigim:

18. 11 Aralık 2007
  19. satürn71

satürn71 Guest

doğru söylüyorsun ccerence.bu birazda insanların kişiliğiyle ilgili.benimki fazla dayanamıyo acık sıkıştırınca çözülüyo.allah sizin evliliğinizide uzun ömürlü kılsın inşallah!!!