eşim boşanmak istediğini söyledi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve julietofIzmir tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : julietofIzmir
  1. kızlar, ne hissettiğimi ne istediğimi bilmiyorum, tamamen bomboşum, dün sabah öpücüklerle birbirimize sarılarak evden çıktığım eşim dün gece boşanacağını, ramazan mübarek gün yemin ettiğini ve cumartesiye kadar bu işin biteceğini söyledi.. ve sabah da bir yabancıydı bana.. bunların tek sebebi de akşamki kavgamız, birkaç saat içinde hayatım alt üst oldu... ne olur bana destek olun bu iş gününü atlatabileyim.. akşam da anneme iftara davetliyiz, onun annesi de gelecek.. gelmez biliyorum ve ben mahfolucam senağlama

2. 10 Eylül 2008
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    Kavgaya sebeb olan neydiki??? bu kadar kararlı cıktı.

4. 10 Eylül 2008
  5. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Kavaganın sebebi neydi , bu sorun genel olarak yaşadığınız bir problem olsa gerek, içeriğini bilmeden bir yorum yapamıyor insan...canınızı sıkmayın ani bir tepkide olabilir bu

6. 10 Eylül 2008
  7. Mine

Mine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bazen kavgalarda eşler birbirlerinden duymak istemediklerini duyarlar sinirle söylemiştir belki öyle düşün çabala tabi hatalı sensen ayrıca bende kavganın sebebini merak ettim boşanma fikrine itecek kadar önemlimiydi ?

8. 10 Eylül 2008
  9. marsel

marsel Guest

Allah Allah bir tek kavgadan boşanmak istemesi ilginç...ama tabi sebep çok önemli...

hakkınızda hayırlısı olsun...Allahtan hakkında hayırlısını dile..

10. 10 Eylül 2008
  11. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    çok üzüldüm arkadaşım
    elvet bir nedeni sebebei vardır
    tahminime göre eşine agır laflar ettin o da seni korkutmak amaçlı böle bi şey yapıyor diyorum
    çünkü bir gün öncesinden öpen adam=seven adamdır
    moralini bozma gün içinde güzel msj falan at derim gönlünü al ama çokda üstüne gitme
    allah yardımcın olsun

12. 10 Eylül 2008
  13. chiglet

chiglet 2 çiçek annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kavganın sebebi neydi, neler konuşuldu bilmeden yorum yapamıyoruz

14. 10 Eylül 2008
  15. ben daha önce de konu açmıştım, maaş idaresi diye, eşimle ortak hesap konusunda anlaşamadık, ben ortak hesap yapalım dedim, ilk önceleri ne gerek var dedi, daha sonra ok dedi ama icraat sıfırdı. ben de yineledim tabi ki isteğimi.. bunun üzerine en son dün sen bereberlik nedir bilmiyorsun, paracısın dedi, çok öğreneceğin şey var, yontulman gerek dedi bana senağlama çok üzüldüm ben üzüldükçe o böyle konuşmaya devam etti, ben sinirlenince de çekil karşımdan git şurdan falan demeye başladı.. ben gittim yattım mecburan, yarım saat sonra gibi geldi, yattı horlamaya başladı tabi ben rahat durmadım ve horlama bak hep senin yüzünden kanepede yatıyorum bu kez sen yat orda dedim gitmek istemiyorum dedim.. o da sen git yat orda dedi.. iyice sinirlendim kafasını bile kaldırmadan konuşuyordu benimle.. ben de iyi istediğin oluyor ben gidiyorum dedim, yine kafası yastığın altında bana sırtı dönük ben bişey istemedim senden dedi.. kaale alınmamak beni sinir etti, aldım yastığımı nerden evlendim seninle pişmanım dedim.. lanet olsun o güne, erkek gibi biriyle evlenmeliydim dedim ... o kadar üzülmeme kopmayan kişi erkeklik konusunda uyanıverdi ve olan oldu işte, kavga ve sonra yeminli kararı.. şimdi herşey bomboş.. iki yabancı gibi çıktık evden sabah senağlama

16. 10 Eylül 2008
  17. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yemin etim demiş sanırım neden yani sebeb nedirki bu kadar ani tepki vermiş kime yemin etmiş onu anlayamadım içeriğini bilmeden yorum yapmak yanlış olur istersen anlat öyle fikir alışverişinde bulunalım

18. 10 Eylül 2008
  19. teşekkür ederim canım, aslında genel olarak ben hatalı gibi görünüyorum ama onun tepkileri beni delirten.. hayırlısı tabi arkadaşım .. ben yapı olarak sabırsız biriyim.. şimdi de o kadar üzgünüm ki, keşke dilim tutulsaydı ama oldu artık yapacak birşey yok malesef.. bilmiyorum sevgi bazen yetmiyor, karşılıklı anlayış gerek, hayırlısı olsun Allah'tan dileğim bu senağlama dün sabah bebek isimleri bakarken, bugün boşanma gibi korkunç bir laf var kafamda.. naparım bilmiyorum :1no2:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.