Eşim bugün eline geçeni fırlattı bana

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve meduze tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : meduze
  1. meduze

meduze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ڪےєℓαмüή Åℓєyküм Arkadaşlar,daha önceden bilenler vardır anlamsız ufak bir sözden dolayı eşimle aram açılmıştı.NEYSE bugünkü konu eşimle biz memleketimizden uzaktayız ve biz izine gitmiştik ve bunu 1 ay oldu öğreneli,eşim kayınvalideme şuna biraz kaynanalık yap demiş iş yaptır falan vs.Çok zoruma gitti eşimin bu şekilde konuşması ve ben zaten izindeyken hastayken bile 3 defa evini full temizledim bulaşık vs.Eşim beni iş yapmıyor oldu demekki 15 günde elimden geldiği kadarı ile yardım ettim.Kayınvalidem yakında bize gelecek ve bugün eşime dedimki canımsın annen geldiğinde sakın biz izindeyken söylediğin sözleri annene bir daha söyleme dedim(kaynanalık yap lafını)Ve eşim bana boş boş konuşma dedi bende boş değil ama ailene beni sürekli kötü bildiriyorsun farkına varmadan dedim ama her zamanki gibi bağırdı çağırdı ve ben sustum ve eline ne geçtiyse bana fırlattı canım acıdı ama yüreğimin acısının yanında nafile.İnsan eşiyle dertleşemezmi bir derdi varsa söyleyemezmi ben bir türlü eşime içimde kopan fırtınalardan dert yanamıyorum.SİZCE HAKLI OLAN KİM YOKSA BEN GERÇEKTEN ÇOKMU KÖTÜ BİRİYİM.Kendimi kötü hissediyorumve şu 20 günde tam 6 kilo vermişim içime ata ata nereye kadar kendime bakan biriyim ama artık o hallerimden eser yok dünyayı dizginleyen ben artık kendimi okadar çaresiz zavallı görmeye başladımki ne yapacağımı bilemiyorum.Şimdiden yorumlar için teşekkürler. senağlama

2. 26 Nisan 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya çok üzüldüm.eşin hep mi böyle?kaynana neden iş yaptır diyor ki.anlamadım.severek mi evlendiniz?allah yardımcın olsun canım ama eşinle ciddi bir şekilde konuşman lazım.tekrar bu şekilde bir şey derse de,sor neden bana böyle diyorsun ben iş yapmıyor muyum falan de.

4. 26 Nisan 2009
  5. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    şu eşini annesine şikayet eden,evi ve eşi hakkında laf taşıyan erkekleri de gerçekten hiç anlamıyorum.

6. 26 Nisan 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    üzerine gidip konuyu sürdürmenize gerek yoktu bence.. ayrıca o öyle dediyse sizde şakaya vurup bende gelinlik yapayım mı biraz deseydin.
    ben anne kız olmak isterdim ama madem sevgili kocam gelin kaynana görmek istiyor biraz aksiyon yapalım mı anne derdim...

o zaman anlardı sanırım.
    size bağırıp çağırması hiç hoş değil. ona biraz sakin olup saygılı davranmaya davet edebilirsiniz.açıkça söyleyin. bana bu şekilde davranmana izin vermiyorum diye..

8. 26 Nisan 2009
  9. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    eşine pes doğrusu hem suçlu hem güçlü:mymeka:
    sen öğrenince özür dileyeceğine bide kıyameti koparsın
    vallahi gerçekten pes:kızgın:
    ne münasebet arkadaşım ben senneden suçlu olasın aksine fazlasıyla sakinsin

10. 26 Nisan 2009
  11. meduze

meduze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bizimki ilk görüşte aşk ama artık aşk varmı ondanda şüpheliyim. Kuzenimin tanıştırması ve bizim ilk bakışta olan ve hemen takılan yüzük ve nişanlılık dönemimiz bile kısa sürdü.Ve ben aksine çok temiz titiz biriyimdir yemeklerimimi bile 1 hafta ne yiyeceksek ona göre yapıp koyan biriyim ve bugün 3 çeşit yaptım ve temizlik hastası bi bayanım.

12. 26 Nisan 2009
  13. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    valla canım eşine tavrını koymalısın.yoksa daha da üzülebilirsin.izin verme böyle davranmasına.

14. 26 Nisan 2009
  15. meduze

meduze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşim hatalı olsa bile bağırarak çözer ben bağırma konuşuyoruz desmde nafile ve haksızda olsa asla özür dilemez.Nrede yanıldım anlamıyorum sadece allaha havale ettim.Ama sabır taşım çatlarsa o zaman yaptıklarına pişman olur ama iş işten geçer.:1no2:

16. 26 Nisan 2009
  17. EU3

EU3 Guest

eşinın sana yaptığını ona yap yaptığı seylerı annesıne söyle eger kayınvalıden mantıklı bırıyle alır karsısına konusur..
    üzüldüm senın adına..
    kolay gelsın..

18. 27 Nisan 2009
  19. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    belki birşeye morali bozulmuştur ama size birşeyleri fırlatması gerekmezdi ayıp etmiş.haksız eşiniz.
    siz biraz konuşmayın bakalım eşiniz ne yapacak özür dileyecek sizinle konuşmaya çalışacakmı hemen yumuşamayın süründürün biraz..