Eşim çocuk istemiyor:(

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve ozlm_ tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ozlm_
  1. ozlm_

ozlm_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    devamlı takip etmeme rağmen ilk kez yazma gereği duyuyorum..Uzun bir arkkadaşlık döneminden sonra evlendik ve şu anda 3 yıllık evliyim..
    eşimde bende erken olduğunu düşünerek çocuk konusunu sürekli erteledik ve şimdide benim istememe rağmen eşim kesinlikle istemiyor. Aile ya da akrabaların ne söylediği önemli değil ama bu göründüğünden daha çok sorun olmaya başladı çünkü ben gerçekten çok istiyorum anne olmayı, ama eşimin çocuk olayına bu kadar soğuk bakmasıda beni üzüyor. Çok istesem bile eşim istemeden anne olmakta istemem ama durumum o kadar vahim ki bebek görünce kucağımdan indirmek istemiyorum, hiç ilgimi çekmezken şimdi bebekle ilgili her konu ilgimi çekiyor. Uzattım farkındayım:kedi: ama nasıl davransam daha mantıklı olur karar veremedim ve sizinle paylaşmak, fikirlerinizi almak istedim..alsanaalsanasmile

2. 26 Ağustos 2010
  3. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm allah hakkında hayırlısını versn
    ben böyle bi sorunla karsılasmadım ama az bucukta olsun anlayabiliyorum seni bi bebk gördgnde eşine ver oda sevsn eve nese gelcegini evin havasını degişcgni söyle ne biliyim aklıma gelenelr bunlar eşimde bende isteyerek oldu ve ben dogum yaptıktan sonra eşim eve gelr gelmez hemen kızın a gidiyo seviyo az büyümeye basladı oynuyolar falan böyle olcagını söyle nekdaar sevncegni mutlu olcagını söyle yaranı deşmiş gibi anlattım ama kaynak yine sensn bbu işin yolu senden geciyo sen razı etceksn kocanı ve inşşşşş en kısa zmnda eşimde ister cnm

acaba hamile kalsan cocugunu hissetemye baslasa falan fikri degişirmi dicem ama aklını karıstırmıs gibi olamsın allah korusun eşin istemedn olması kötü daha büyük sornlar cıkmasın allah hakkından herseyn hayrılısını versn i,nşşşşşşşşşşşşş cnm:Saruboceq:

4. 26 Ağustos 2010
  5. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    eşinle konuşarak çözebilirsin ancak,sonuçta onunda istemesi lazım.mesela onunla birlikde bebek videoları izleyin,alış-verişde bebek mağazalarını dolaşın,onu özendir.acaba bebeklerimi sevmiyor?genelede erkekler isterler,bizde mesela eşim çok istedi ama ben istememiştim ilk zamanlar,4 yıllık evliydik,tam beni ikna etti,bu seferde 1 yıl boyunca olmadı,adamcağız ameliyatlar oldu bişeyler yaptık,ilk aşılama deneyimimizden sonrada bebeğimize kavuştuk.şuan 2,5 aylık kızımız var,babasıyla aşııklar resmen.sen ilk önce neden istemediğini öğren ve ona göre çözüm bulalım.

6. 26 Ağustos 2010
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    niye istemiyor öğrenip sorunları çöze çöze ilerlenbilir..
    Korkuyor muhtemelen düzeni bozulacak

8. 26 Ağustos 2010
  9. AssOrtik

AssOrtik KıdemLi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    offffffffffffffffff bu aralar benimde en büyük sorunum bu :gitme:

10. 26 Ağustos 2010
  11. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    canım belki onun için doğru zamanın geldiğine innamıyordur.
    çok yakın bir arkadşaımızda istemiyorlardı 4 yıllık evlilerdi bu sene yapmaya akrar verdiler ve şimdi 8 aylık hamile. sende eşinle onuş tamam saygı duyuyorum isteklerine ama en azından bana bir süre ver.
    hiç çocuksuz yuva olmaz. 1 sene sonra mı ne zaman düşünüyorsun bileyim de. ama sende bana saygı duy ve beklentilerimi anlamaya çalış de. anne olmayı istiyorum de.. yaşınız kaç bilmiyorum ama onu öne sür. yaş ilerledikçe hamile kalma olasılığı düşüyor de... ama güzellikle konuş.
    zorla hiç güzellik olmaz. sonra istemediği için kalkar mutluluğu dışarda a rar allah muhafaza. güzelce gönlünü yapmak en mantıklısı

12. 26 Ağustos 2010
  13. balbademesra

balbademesra balbadem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim ben şuan hamileyim Allah en kısa zamanda inş. seninde kucağını doldurur. Ben böyle bi sorun yaşamadım eşim benden çok istedi ama yakınlarımdan biri yaşadı 3 yıllık evliydi eşi istemiyodu oda senin gibi düşündü zorla olmaz diye ama sonra bi gün kaza kurşunu oldu hemde eşi yüzünden :KK1: hamileliği boyuncada çok zor geçti hastanelerde yattı ve eşi ona hep sen istedin çek şimdi dedi yani çokta güzel destek oldu sağolsun herneyse uzatmayım sonra bebiş doğdu şimdi resmen elinden düşürmüyo kızımda kızım diye geziyo dünyanın engüzel çocuğu bu diye geziyo kaydirigubbakcemile3 inş. canım seninde eşin bi an önce ikna olur sen bol bol dua et kabul olcağına eminim kaydirigubbakcemile5

14. 26 Ağustos 2010
  15. ozlm_

ozlm_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gözünde o kadar büyütüyor ki o sorumluluktan kaçıyor bence.. çünkü ne zaman konu açsam konuşmaya çalışsam 'ne gerek var böyle ne kadar mutluyuz, nerden çıktı' falan gibi. rahatada alıştı bozulsunda istemiyo sanırım. En son dün akşam konuştuk bende sinirlendm ve bencilce davrandığını söyledm oda sen böyle yapınca, bebek için üzülünce ben daha çok soğuyorum bebekten dedi. :KK43:

16. 26 Ağustos 2010
  17. ozlm_

ozlm_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş canım çok sağol ama eşimde istesin istiyorum..yoksa yapıp kaza süsü vermekte aklımdan geçmiyor ama .. böyle birşeyide yapmak istemem

18. 26 Ağustos 2010
  19. ozlm_

ozlm_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok haklısın :) kesinlikle oda aynısını söylüyor.ikimizde 25 yaşındayız. erken deyip duruyor. Sonuçta bu çocuğpun sorumluluğu ikimiz alacakken tek kişinin karar vermesi saçma zaten. En son ben çok üzülünce tamam seneye bakarız dedi ama sanki beni avutmak için demiş gibi oldu :) bende artık bu konuyu açmayacağımı söyledm çünkü ilk zamanlar ben istemiyorken o bu kadar soğuk değildi.. ne tuhaf bir kocam varsa :KK43: