Eşim çok anneci.....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve lame tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : lame
  1. lame

lame Guest

ben yeni katıldım 1 saat önceki olayı anlatayım ben 10 yıllık evliyim bir çoçuğum var eşimle ilk 1 yıl annesi yüzünden kavga ettik ayrıldık barıştık daha sonra ben olanları takmadım ve 10 yıl böyle geçti sorunum şu bu akşam eşimle ailesi yüzünden tartıştık benim sorunum ailesi değil eşimin tutumu her defasında benim aileme katlanacaksın yoksa gidersin beni seven aannem kötü bile olsa onuda sevmek zorunda sabredeceksin yada yolun açık olsun diyor ama bu 10 yıldır böyle tehdit değil davranışlarınıda yansıtıyor annesine iyi davranırsam canım gülüm davranmasam hadi yoluna artık yeter bu arada yanlış anlamayın annesiyle hiç kavga etmedim kötü davranış onun bana söylediklerine surat asmam deminde aynı tartışma tel anne ne olur bize gel diye yalvarıyor bende yalvarma kapımız acık gelen istediği zaman gelsin diyorum kıyamet koptu annesi çok kötü bir insan laf söylemesi değil ahlakıma laf atması beni kızdırıyor ama benim arkamda değil derdi tasası annesi kayınvaldem çok mutlu tabi bense sürekli sabreden durumdayım eşimin benim yanımda olmaması annesi bir şey söyleyince hemen şiddete başvuruyor uzun zaman küsüyor şimdi ağlıyorum usandım kimseye söyleyemiyorum 10 yıldır birşey değişmedi ne yapabilirim lütfenyardım edin

2. 26 Kasım 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Varan 2.....

Bugün bu dertten yanan ikinci kişisiniz tabi çok var sadece sizinle sınırlı değil....

Ve ortak nokta sorun eşlerde...

Onlara kimse ailesini atsın satsın demiyor ama sizde bir ailesiniz artık bu kadar yıpratılmaz aileye karşı eş....

Ne deyim zor Allah yardımıcınız olsun....

4. 26 Kasım 2008
  5. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ah canim ya etrafimda bu tür anneci erkekler gördüm kötü durumdasin seninde söyledigin gibi yine sabredeceksin....
    baslarda benim esimde öyleydi 5 yil kadar sürdü sonra annesinin gercek yüzünü gördü simdi rahatim
    dogrusu senin yapacak biseyin yok hersey kendi yoluna girmesi lazim
    kaynanan ölene kadar (Allah gecinden versin) bu is böyle gider

6. 26 Kasım 2008
  7. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    eşinin ailesiyle ne gibi bir sorunun var?

erkekler ailelerine daha çok düşkün olurlar...değiştirmeye çalıştıkça sen üzülür ve kaybedersin...tavsiyem eşinin ailesine yakın ol..tabi eşini seviyor ve mutlu olmak istiyorsan.

eşim de ailesine çok aşırı düşkün ve hassas...bunu anladığım an ailesine kendi ailemden yakın davranmaya başladım...şimdi gelin kaynana değil ana kız gibiyiz...ve kayınvalidem hep beni tutar eşime karşı olur...kayınvalidem bana danışmadan iş yapmaz, alışverişe çıkmaz o kadar kaynaştık ki ana kızdan hiç farkımız kalmadı....hergün en az 15-20 dakika telefon istişaremiz vardır.....kızlar evlilik 2 kişiyle olmuyor...bunu silin kafanızdan...böyle sanmaya devam ettikçe gelin kaynana kavgaları çekişmeleri bitmez...el öpmekle dudak aşınmaz, üstelik o anneler bize kocalarımızı doğurdu.

Son düzenleme: 26 Kasım 2008
  8. 26 Kasım 2008
  9. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    böyle erkeklerin kişiliği oturmamış.daha olgunlaşmamış.evliliğin bilincinde değiller
    bu erkelere anneci denmez anneye düşkünlük eşi ailesine karşı ezdirmek değildir
    arkadaşım bu durum daha çok evliliğin ilk yıllarında yaşanır sen 10 yıldır aynı diyosun.iyi katlanmışsın.en acısıda bunu direk yüzüne söylemesi.
    seni üzmek istemem ama eşin 10 yılda düzelmediyse bundan sonrada zor değişir
    sen elinden geldiğince kaynananla aranı iyi tut canım.başka birşey diyemicem
    ama şu kadarını söyleyeyim eğer 10 yıl boyunca benim eşim bunu bana söyleseydi ben çoktan bırakıp gitmiştim

10. 26 Kasım 2008
  11. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.534
    Ödül Puanları:
    163
    10 yıl geçmiş az degil ...
    senin aslında benden daha çok tecrüben vardır tabiki
    ama esinle bu kpnuyu konuş onun annesiyle bi problemin olmadıgını ama sen nasılki annene böyle cocukca davranmayıp ailene sarıldıgını söyle...
    kendisi gibi sürekli annesine yalvarmadıgını hatırlat vs...
    kolay gelsin ne diyim...

12. 26 Kasım 2008
  13. lame

lame Guest

kayın valdemle iyiyim ama kayınvaldeyle hiç tartışmıyorum ama benim yüzüme gelinim diyen kadın arkamdan eşime meşrebi geniş gözü erkeklerde diyormuş tartışma o yüzden çıktı annem dediyse doğrudur dedi ben onların huyunu bildiğim için oğlumsuz dışarıya cıkmam....onun için birşey isbatlıyamıyorlar ama ahlak konusunda bulaşıyorlar eşimin dediği annemin izlenimi doğrudur boşuboşuna dememiştir annesi şu kötüdür diyince tamam eşimde kötü diyor

14. 26 Kasım 2008
  15. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153

10 yıllık evliliğin bedeli bu cümleler mi?

Ben susuyorum konuşursam hiç iyi şeyler yazamam şu an herhalde....

16. 26 Kasım 2008
  17. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.534
    Ödül Puanları:
    163
    aaa bu resmen iftira amaaa
    esin sana güvenmiyor ki öyle her denene haa ewet annem diyorsa kesin doğrudur demiş??
    eşinle acık konuş arkadasım sana güvenmesini istee belki basarır

18. 26 Kasım 2008
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşım valla yanlışı siz yapmışsınız..
    Namusuma ufacık laf edenle 1 dakika işim olmazdı benim..Çok üzgünüm çoook
    Niye çekiyorsunuz ki bu adamı?:nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.