eşim çok degişti..ama sebep ne???

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve mavi_patikli tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : mavi_patikli
  1. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.638
    Ödül Puanları:
    163
    Ben iki yıllık ewliyim esimle 2 yıl nişanlı kaldık ve sewerek evlendik..

Ama evlendikten sonra cok degişti tamam onu sevmiyorum degil çok seviyorum ama

bazı tavırları beni çileden çıkarıyor.Eskiden beraber gezerdik bircok sey paylaşırdık ne

bana karsı ilgisi bile farklıydı.Şu an bunların tam tersi ile karsı karsıyayım sebebini

sordugumda ben degişmedim aynıyım neden ikide bir aynı konuyu acıp tartısma

yaratıyorsun diyor bana..offffffffffff

Ama ben sıkılıyorum bu durumdan ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bende mi ilgisiz,

umursamaz olayım nolur akııl verin..senağlama

2. 14 Eylül 2008
  3. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    değişti derken ne yönde değişti onu anlayamadım...
    ''bazı erkekler'' ilk zamandaki romantikliklerini yapıları gereği koruyamazlar...
    seninki de o ''bazı erkekler'' cinsinden mi acaba?

4. 14 Eylül 2008
  5. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşini zamana ve kendi haline bırak bakalım hiç sorma tavrı ne olacak

6. 14 Eylül 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bircok evlilikte yasanan vaka bu canim:kahve:

Tilsim bitti halk dili ile, cicim aylarinin sonuna geldiniz sengözlerimebaksanab

Esinin seni kazanma gibi bir ugrasi kalmadi pembe gözlükler cikariliyor yavas yavas herseyi daha net ve oldugu gibi görüyor insan, sendede bu durum sözkonusu büyük ihtimalle...:nazar:

Ne yaziki bunu bircogmuz yasiyoruz ve eslermizin degistigni saniyoruz halbuki onlar hep böyleydi ama bizi elde etmek icin yaptiklari cilginliklari gösterdikleri ilgiyi söyledikleri o güzel sözleri artik yapmaya ve söylemeye gerek yok diye düsünüyorlar nasil olsa artik benim diyorlar yani...benneyaptımki

Aslinda önemli olan evlendikten sonrada bu tilsimi korumak biz kadinlar yine elimizden geldigi kadar bunun icin ugrasiyoruz ama erkeklerin yüzde 80 buna gerek duymuyor malesef.:mymeka:

Esine sen degistin niye böylesin diyecegine, eski günlerimizi özlüyorum keske biraz daha özen göstersen evliligmize desen belki daha iyi olur canim.hihoyyyt

Sevgiylea.s.

8. 14 Eylül 2008
  9. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.638
    Ödül Puanları:
    163

arıyor cnm da eskisi gibi ilgili degil konuşmaya zamanımız yok gibi
    sorun ne diyorum sorun yok ne oluyor sana diorr:KK43::sm_confused::çok üzgünüm:

Son düzenleme: 14 Eylül 2008
  10. 14 Eylül 2008
  11. önceki kada rromantik davranmaması doğaldır her anı bir olmaz belki yogun oluyordur..ama hep aynı sürekli uzak diyorsan altında bir neden ararım ben...bi erkek ne kadar cicim ayları gecse bile bi akşam olsun karısının saçalrını okşar işten gelince sımsıkı sarılır işte ne yaptıysa kısaca anlatır az da olsa..hiç mi konuşmuyorsunuz,gün içine arıyor mu mesaj atıp nasılsın diyor mu ?eline saglık yemekler için diyor mu?izinliyken seninle vakit geçiriyor mu ben bunalrı merak ettim acıkcası bunlar iki yılda bitmemeli sorununu çöz benc ekonuş uygun bi dille yoksa bu kadar soğuklukla evliliğin nereye kadar gider ?

12. 14 Eylül 2008
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Flört hayatı ile evlilik hayatı malesef aynı değil. Evlilikte bayanlar genellikle flörtteki gibi sürecek sanıyorlar ama malesef böyle olmuyor. Zaten flört gibi bir evlilik hayatıda pek sıkıcı olurdu. Her daim canım, cicimlerle hayat yürümüyor malesef.
    Evlendikten sonra evin çekip çevrilmesi, faturalar vs. gibi ek sorumluluklar gelince insanın üstüne ne romantizm kalıyor nede eski günler.

14. 14 Eylül 2008
  15. deren_26

deren_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkeklerde evlendikten sonra nişanlı yada flört zamanındaki gibi olmuyor canım benim eşimde aynı senin eşin gibi eskiden benimle konuşmak yada bir yerlere gitmek isterdi şimdi ben ısrar etmesem evden bile çıkmayacak

16. 14 Eylül 2008
  17. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ne tür tavırlar sergiliyo yazmamışsın?

bide ona birlikte dışarı cıkmak istedigini söle
    akşamları işini bitrmiş ol yemeginizi hemen yiyin ve dışarı cıkmak gezmek istedigini söle

18. 15 Eylül 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Flört döneminin bittiği an bu andır :nazar:
    Cicim ayları deriz bizler bu duruma....Sizi elde etme uğraşı bitti,sizinle beraber artık...
    Hemen hemen her evlilikte yaşanan bir sorun aslında bu ,belli bi zaman sonra ilginin azalması yada bitmesi durumu...
    Sevmiyor denemez bu duruma sadece ilgisi bitmiştir belki.
    Seviyordur muhakkak.O birşeyler yapmıyosa sen yap canım...O ilgisiz ,sen de aynı şekilde karşılık verirsen nolur ? :nazar:
    Belli bi zaman sonrasında var olan bağlarda kopar iyice...
    Onu eskilere götür...Mesela yatağa beraberce uzanın,birbirinize sarılır pozisyonda olun.
    Onu sevdiğinden,ilk karşılaşmanızdan,onunla olmaktan ne kadar mutlu olduğundan felan bahset.
    Onun da aynı şeyleri hissedip hissetmediğini sor,evliliğinizde herhangibi problem var mı diye de sor,bakalım ne diyecek.
    Ama bunu sorarken ona minik öpücükler kondurmayı da ihmal etme tabi :nazar:
    Ortam yumuşak olsun yani,sonra öfkelenmesin. :nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.