esim cok degisti....

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Norvecli_87 tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

19 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Norvecli_87
  1. Norvecli_87

Norvecli_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar bu siteye dun uye oldum, ben Norvecten katiliyorum bir kizim var ve evliyim. cok buyuk bi derdim var, 3 yil ønce evlendim yani daha 17 yasindadim, ve ozaman esimle dunyanin en mutlu insaniydim, okadar iyi bir insandiki anlatamam, ama araya ayile sorunlari girdikten sonra cok degisti esimi taniyamaz oldum okadar degistiki, kufur siddet azarlama nisanliyken anlattiklarimi bile basima kalkiyor ne yapacagimi sasirdim... onu hala okadar cok seviyorum ki.... kac kere ayrilmaya ciktim ama her dønmemde søz verdi bidaha olmayacak diye ama hep ayni... bide kizimizi sana birakmam diye tehdit ediyo... nezamana kadar surer bu evlilik bilmiyorum ama kizimi benden alacak diyede cok korkuyorum. dusunun bi onu buraya getirmek icin aylarca agladim is aradim ev kiraladim ve sonunda getire bildim fakat benim icin naptin diyo... onu buraya getire bilmek icin ilk cocugumu aldirmak zorunda kaldim, cok pismanim ama cok gec.... cok cagresizim insallah duzelir...
    Okudugun icin cok tesekkur ederim...

2. 19 Şubat 2008
  3. Ayselce

Ayselce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah yardımcın olsn inşallah sorunların düzelir.

4. 19 Şubat 2008
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu genc yasta bunları yaşamana uzuldum..

erkekler değisebiliyor

dılerım eskı halıne doner
    onunla konusunca ne dıyorr

6. 19 Şubat 2008
  7. Yxuxzdeyxuxz

Yxuxzdeyxuxz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha çok gençsin eşinde öylemi eğer öyleyse normal bu durum hele bide çocuğun var iyice kafanız karışmış olabilir zamanla düzelecektir sabret bence ama boş tehditleri içinde üzme kendini alamaz kızını zor biraz hem öyle bir durum olursa sana tavsiyem onu oraya getirtmek için yaptığın çabayı kızını vermemek için yap......Allah yardım etsin

8. 19 Şubat 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Canim cok cahil evlenmissiniz ve bu 3 yil icinde hatalar yapmis olabilirsiniz.Ama sunu iyi biliyorum yurtdisina damat olarak giden erkeklerin psikolojisini cok iyi anliyorum.Sen sorunu soyle esinin sana olan tavirlarini anlat bende sana neden oyle davrandigini anlatayim.Az cok tahmin edebiliyorum sanirim sorun senin ailen.Ithal damatlarin genelinde sorun bu cunku.Sende haliyle aileni savunuyorsun ve oda aranizda buyuk sorunlar aciyo.Sen sorununu az daha ac canim elimden geldigince yardimci olmaya calisirim.

10. 19 Şubat 2008
  11. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Ailevi sorunlar yüzünden birbirinizi fazlasıyla yıpratmışsınız anladığım kadarıyla. Ancak ailesel sorunlar hemen hemen tüm evliliklerde var. Önemli olan evliliği onlardan sıyırabilmek. Siz yaşanmaması gereken çok fazla şey yaşamışsınız. Sana eşinle konuş desek, muhtemelen defalarca konuştun...Ayrılmanın eşiğine geldiğine göre, sanırım aileninde olanlardan haberi var. Şu aşamada sana önerebileceğimiz fazla da birşey kalmıyor. Gençliğine yazık...Daha 20 yaşındasın. Bir ömür geçermi bu adamla sence? Hukuk diye birşey var, nasıl vermeyecek kızını sana? Senin çocuğunu sana karşı tehdit unsuru olarak kullanan bir insanın içinde ne kadar sevgi, ne kadar vijdan kalmıştır ki ?
    Yaşadığın tartışmalarda haksız olduğun durumlar olsa bile, şiddet bunu örtbas ediyor. Eğer şiddet gördüğün zaman mahkemeden yazı alabilseydin, değil kızını sana vermemek birdaha yanınıza bile yaklaşamazdı bence...

İyi düşün canım...Kendin için en iyi kararın ne olduğunu düşünüyorsan, ona göre hareket etmelisin...
    Sevgiler...

12. 19 Şubat 2008
  13. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok üzüldüm bu küçük yaşında bunları yaşamana
    umarım kocan düzelir

acaba ülke falan değişitirince bunalıma falanmı girdi.

belki bana düşmezde
    bence kendini bukadar çok ezdirme derim
    senin sayende yurt dışında

ona muhtaç olmadığı hissettir derim

sabır diliyorum

14. 19 Şubat 2008
  15. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim acaba eşin norveçe kapak atmak için mi seninle evlendi başka bir şey gelmiyor ki aklıma.:Uhm:.bir insan birden ne kadar değişebilirki..
    aile sorunlarından değişti diyorsun bence bu bir bahane olmasın canım...
    senin yapacağın karşına al ve güzelce konuşşş davranışlarını onaylamadığını artık bizimde bir aile olduğumuzu herşeye rağmen yeniden evliliğimize başlamızı onu nekadar sevdiğinden bahset..
    aileleri bir tarafa bırakın kapıyı kapattığınızda sadece siz bir odada kalıyorsunuz..çocuğun için dene güzelim birkez daha...
    not:eşin hala büyüyememiş olmalıki onun için yaptıklarını görmüyor..(benim lugatımda adı nankörlük oluyor)
    rabbim yardımcı olsun...:nazar:

16. 19 Şubat 2008
  17. Norvecli_87

Norvecli_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekkur ederim ya cok iyisiniz.... derdimi kimseye anlatamiyodum icimi acmak cok iyi oldu... aslinda benim hikayem cok karisik, anlatacagim ama luften beni yargilamayin... aslinda benim esim ve ablam zorla nisanlandilar, ve ablam norvece gelince sevdigine kacti oda kurt olunca kimse bilmiyordu ablam søylemekten korktu...be esim ve ablam ayrildi... ayriliklarindan 3 yil felan sonra esimi gørunce ona asik oldum cok sacma gibi geliyor enistem olacak biriyle evlenmem ama aslinda halamin oglu oluyor.... ve biz evlendik birbirimizi cok sevdik oda beni cok sevdi ve halda seviyor bunu cok iyi biliyorum fakat kufuru ve kucucuk biseye beni azarlamasi terslamesi cok zoruma gidiyor bede bazan sacma sapan seyler vuruyor... 1 haftasin felan iyiyiz bakalim... okudugun icin tsk ederim....

18. 19 Şubat 2008
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.487
    Ödül Puanları:
    363
    Anlamadım ki...
    Ablanız halanızın oğluyla nişanlanıyor,ama ablanızın sevdiği başka bir olduğu için nişan olayı bitiyor.
    Siz yıllar sonra ablanızın eski nişanlısını görüp aşık oluyorsunuz,evleniyorsunuz...
    Halanızın oğlunu daha önce hiç mi görmediniz,tanımadınız ki?
    Şimdi bu hakaretler,vurup kırmalar adamın asabi karakteridir. Hem de halanızın oğlu en iyi sizin tanımanız gerek diğer kızlara göre..