Eşim çok ilgisiz...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ilknuray22 tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ilknuray22
  1. ilknuray22

ilknuray22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben 23 yaşındayım eşimde 33 yaşında< ve evleneli 4 ay oldu ama çokda mutlu değilim eşimi çokda seviyorum ama benim beklediğim gibi biri çıkmaadı bana karşı çok ilgisiz akşamları int girip okey oynuyor ben girmesini hiç istemiyorum ona girmese bile gidiyor diğer odada maç izliyor ya yeni evliyiz dışarı çıkalım bişeyler yapalım diyorum ama istemiyor söylediği tek şey istanbulda nereye gidelim diyor. Balayında bile el ele tutuşmadık ben söyleyince tutardı.Sürekli tartışıyoruz severek evlendik ama evlendikten sonra değişti bazen pişmanlık duyuyorum keşke evlenmeseydim diyorum ayrıca hiçde kıskanç dğil telefonu ben baktığım zaman bana kızıyor kendisi daha bir kere bile eline almadı benimkini şunuda söyleyim görüntü olark güzel ve çeici bir bayanım ama bir türlü kıskanmıyor ne yapıcamı bilmiyorum....

Son düzenleme: 23 Eylül 2009
  2. 23 Eylül 2009
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Al karşıan deki,bu böyle olmaz Ruhum sıkılıyor artık de
    Anamın evine gidiyorum de kafamı dinlicem de
    sende kafanı topla bu süreçte de
    Zira ıpler kopacak de

4. 23 Eylül 2009
  5. ilknuray22

ilknuray22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tşk ederim ama bunu demsi zor benim için anamın evine gidiyorum dediğimde ya bana daha ağır konuşursa

6. 23 Eylül 2009
  7. ILGIN06

ILGIN06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım belki ilkzamanlar diye böyledir.benim eşimde bana ilgisiz gibi geliyodu önceden.sonra anladım ki sebep şu:evlenmeden önce günde en fazla 5-6 saat görüşebiliyosunuz ve 24 saati 6 saate sığdırmaya çalışıyosunuz ,bu tempoya alışıyosunuz sonra evlenince 6 saat 24 sate yayılıyor,bu sefer size yetmiyor

8. 23 Eylül 2009
  9. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    neyi eline almadı merak ettim.telefonunu falan mı ?

10. 23 Eylül 2009
  11. boganingucu

boganingucu akışına bırakmak lazım Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    153
    bak ben daha 23 yaşındayım evde oturup ruhumu köreltmek için evlenmedim hayatı seninle paylaşarak güzel hale getirmek için evlendim de.

daha 4 aylıkken böyle olursa ilerleyen zamanlarda evliliğimiz zarar görür birbirimizin yatak dışındaki ihtiyaçlarımızıda karşılamamız gerekeir bu konuda benden beklediğin bir şey varsa sende söyle birlikte ortak nokta bulalım de.

ama bunu sakin kararlı ve yıkıcı olmadan söyle arkadaşım.yoksa terste teper.ama beklentilerini açıkça belirt daha yolun başındasın ve onun farketmesini bekleme yoksa bu böyle gider...oda herşey yolunda zanneder

12. 23 Eylül 2009
  13. ilknuray22

ilknuray22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evlilik zormuş birbirini anlamak aynı evi paylaşmak beni anlamıyor

14. 23 Eylül 2009
  15. ilknuray22

ilknuray22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet telefonu

16. 23 Eylül 2009
  17. poti

poti rabbim sana hamd osun Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canim.bir an beni anlatiyorsun zannettim.benimki 9 senedir böyle degismedi degismezde.istanbul gibi bir sehirde gidecek yer yok yani ha.ayni benimkiside böyle.bana bir saat uzaklikta ablam oturuyo oraya bile gitmiyo benimkide ilgisiz beni hic kiskanmiyo halbuki giyinip süslenip disari ciktigim zaman bir bakan bir daha bakiyor adam farkinda degil gözüne takilan tek sey fazladan aldigin 5 kilo.ne diyeyim hayatim kelin merhemi olsa kendi basina sürermis .allah yardimcin olsun cok öptüm

18. 23 Eylül 2009
  19. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Yani 4 aylık bir çift için eşlerden birinin internete girip okey oynaması yada tv izlemesi çok da normal değil.. birlikte tv seyredilir, ortak bişeyler yapılır...
    Ama adam seni kıskanmıyor diye de sorun edecek bişey yok.. ne güzel şte sana güveniyor ve seni kıskanmıyor.. güzelim ama beni kıskanmıyor gibi saçma bir mantıkla adamın kafasını şişirmeyin...
    Haa internete girip okey m oynuyor, ona okeyden daha cazip bir plan yapın ve onu sunun.. sinemaya bilet alın mesela.. yada güzel bir yemek hazırlayın.... yada yemekten sonra onu okeyden uzak size yakın tutacak kıyafetler giyinerek zamanını bilgisayar yada tv başında değil sizinle geçirmesi için sbebepler sunun.... Öbür odaya geçip tv izliyor internette okey oynuyor diye şikayet ediyorsunuz.. o bunları yaparken siz neler yapıyorsunuz.. belki mutfakta fazla oyalanıyorsunuz belki temzlikle fazla zaman kaybediyorsunuz... Bilmiyorum...
    Ne demek istanbulda nereye gidelim koskoca istanbulda gidecek biyer yapacak bişey bulmıyorsanız vah halinize....