Eşim çok sinirli,duvarı yumrukladı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kayaemel tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kayaemel
  1. kayaemel

kayaemel Kağan Ege hoş geldin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar,
    benim eşim çok sinirli , genelde evde sakindir benim söylediğim şeylere hep ters cevap verir ama ben pek aldırmam ve dün iletişim kuramadığımızı söyledim ona sonra tartışmaya başladık kendisini yönetmeye çalıştığımı söyledi ve kızmaya başladı bende kendimi kaybettim ve tamam yapma o zaman salakmısın nesin dedim ve çok sinirlendi herşeyi yıkıp dökmeye başladı , sakinleştirmeye çalıştım özür bile diledim duvarı yumruklamatya başladı, durdurdum sakinleşmeye başladı bu arada bana birdaha salak dersen seni boşarım , çeketimi alır giderim herşeyi sana bırakırım dedi hiç birşey söyliyemedim sustum sessiz kaldım , sonra yatması için ikna ettim ve yatıp uyuduk, az önce aradım sakin geliyordu sesi ama dün gece beni çok korkuttu ne yapmalıyım sizce, işyerinde de böyle çıkışları oluyormuş psikolojik tedaviye ihtiyacı olduğunu kendisi anlatmıştı daha önce ve durum gitgide kötüleşiyor ben mi hatalıyım acaba.

2. 30 Temmuz 2008
  3. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    İnsanlar stersli oldugu zamanalar sinirli olabiliyor cnm ama bu evi kırık dökmesini ,bunları yapmasını gerektirmez...
    Biraz ılımlı şekilde konuşursan belki gerçekten tedaviye ihtiyacı vardır...

4. 30 Temmuz 2008
  5. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Ne kadar süredir evlisiniz bilemiyorum ama?Genelde bu şekilde fevri aşırı sinir ve kendine hakim olamama gibi bir durum söz konusu ise muhakkak içinde yenemediği bir şey vardır yada aşırı derecede bir sıkıntısı..Sen elinden geldiğince ılımlı yaklaşmışsın canım bravo ama eşini muhakkak tedavi için ikna etmeye çalış.
    Eğer evde çocuğunuzda var ise inanılmaz yaralar o masumları ve çok etkilenirler..

6. 30 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

sinirleri cok bozuk sanırım yanı bu kadar basıt bır olaya kızılırda bu kadar tepki göstermek bana bıraz garıp geldı bence baska seylere sınırı bozuk konusmayı dene neden böle yapıyorsun dıye daha snr da psıkolojık yardım alır

8. 30 Temmuz 2008
  9. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Canım bazı insanlar çok sinirli olabiliyor bazı kelimeleride kaldıramıyor olabilir sen daha sakin yaklaşabilirsin onu kıracak daha çok öfkelenmesine neden olacak fevri hareketlerden kaçınabilrsin eğer gerçekden pisikolojik tedaviye ihtiyacı varsa ona yardımcı olabilirsin...

10. 30 Temmuz 2008
  11. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    Sinirleri yipranmiş olabilir.üzerine gitmeseniz bir süre iyi olur. Yanliz kalmasinda fayda var.sevdiği şeyleri yapmaya çalişin.geçmiş olsun

12. 30 Temmuz 2008
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    valla şimdi anneme anlatmış olsaydın bunu ve naapmam gerkli deseydin cevap hazırdı

"çeneni tutman gerekiyor" :icecream:

14. 30 Temmuz 2008
  15. kSo

kSo Guest

canım eşin psikolojik tedavi almayı kabul ediyorsa ihmal etmeyin bence gitsin
    sende sakin davran eşin gergin olduğunu belirtmiş zaten anladım kadarıyla
    ikinizde sakin olursanız bence düzelir

16. 30 Temmuz 2008
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    madem eşinizin sinirli yapısını,psikolojisini biliyorsunuz biraz daha sakin davranın...
    söylediğiniz kelimelere dikkat edin derim...aranızdaki saygının bitmesine izin vermeyin...
    ama mutlaka uzman bir doktordan yardım alın,çünkü kendine fiziki olarak zarar veriyor...
    sevgiler...

18. 30 Temmuz 2008
  19. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    iş yerindeki arkadaşlarındanda böyle bi tavsiye geldiyse demekki eşinizin bu hali pek sağlıklı deil.tamam böyle bi durumu olmasaydıda yıkıp dökseydi haklısınız derdim.fakat belliki sorunları var.küsüp kırılmayı bi kenara bırakıp bi uzmandan yardım almasını sağlamalısınız.sürekli böyle çıkışları varsa ilerde dahada çıkmaza girersiniz.allah korusun işindende olabilir.acilen bi doktora gidin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.