eşim eski sevgilisiyle görüşüyor :_(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve neronn tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

8 Mart 2013
    Konu Sahibi : neronn
  1. neronn

neronn Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    7.5 yıllık evliyim 1,5 yaşına bir çocumuz var.bizim eşimizle çok iyi giden bir evliliğimiz yok aslında..1 yıl ayrı yaşadık şimdi dört aydır birlikte yaşıyoruz.hep hazmedilmemiş çözülmemiş sorunlarımız vardı ve üstüne 1 yıl ayrı yaşamak bizi iyice birbirimizden soğuttu... bu 1 yılda sürekli görüşüyorduk arada çocuk olduğu için geliyordu. ne ayrıydık nede evliiydik. neyse biraz karışık bi durum. anlaması ve anlatması zor... o dönemlerde faceden görüştüklerini öğrendim çok kızdım ve kadını oradan sildim neyse sorun kapandı sanıyordum.. şimdi aynı eve taşındık ve hala konuştuklarını öğreniyorum hemde 1 yıldan beri...hemde yeğeninin facebook sayfasından... şüphelendim, bir kaç resim gördüm ve tamamen boş bir olta attım "onunla mesajlaştığını biliyorum,bütün konuştuklarınızı okudum" dedim.oda şok oldu... böylece çoğu şeyi hiç bilmediğim halde eşimin ağzından öğrenmiş oldum....
    <eşimle 2,5 yıl çıktıklarını ve ayrıldıktan sonra eşimin kendine zor geldiğini biliyorum.sonra biz sevgili olduk ve 2 yıl sonundada evlendik.>
    kadın şu an evli ve çocuğu var, ben onu o yöne itmişim.onu sevmiyormuş aralarında hiçbirşey yokmuş sadece dertleşiyorlarmış.beni aldatmıyormuş.benimle ilgili sorunlarını onunla paylaşıyormuş çünkü benle konuşulmuyormuş hemen kavgaya dönüyormuşum...
    Feci bir kavga ettik. laf boşanmalara kadar geldi eşimin tavrı ise gayet rahattı. boşanırsan boşan, ne yaparsan yap benim içim rahat bana güvenmiyosan senin sorunun diyordu. sonra ertesi gün 2 damla gözyası ve özür diledi bir daha görüşmeyeceğini bu işin kapandığını söyledi.
    ve ben bugün yine bilgisayardaki geçmişten öğreniyorumki yine onunla ilgili bişeyler yapmış tam olarak ne yaptığı görünmüyo ama sadece kadının ismi yazıyo ordan anladım.
    ne yapacağımı bilmiyorum yine çok kötü kavga ettik ve işe gitti.bu yüzden ayrılma noktasına geliyoruz düşünmekten çıldırıcam. bir akıl verin... benmi masum birşeyi büyütüyorum allah aşkına aslında masum olabilirlermi?
    kadın buna demişki ben senden ayrıldığıma pişmanım sevmeyerek evlendim ama eşimi sonradan sevdim diyormuş.
    ablanlar ne yapıyor adersini verde bir gidip oyurayım diyormuş. eşim adresi vermiş, sen bulamazsan ben götüreyim demiş.
    (bu arada eşimin ablası benim can düşmanımdır.görüşmüyoruz)

2. 8 Mart 2013
  3. neronn

neronn Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bu arada kadının facesine girip kocasının ismini öğrenip 2 tane okkalı mesaj attım ama tık yok.kadınada mesaj attım ondanda cevap gelmedi

4. 8 Mart 2013
  5. BEKLENEN_BEBEK

BEKLENEN_BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım masumane bır olay mı sence bu ? esımle 1 aylık evlıyken eskı sevgılisıyle karşılastık ve esım donup arkasından yıldız deyınce ıcım brkuldu acıdı unutmamış dedım ve onu orada bırakıp gıttım arkamdan 15 dakıka sonra gelıp hıcbrsey olmamış gıbı yuzume baktı hıc unutamıyorum ,canın yanmıyormu soncta bır nevı esını dusuncelerını paylasıyorsun , neden ılışkınızi dertlerınızı mahramıyetını onunla paylasyormus ki sen neymıssın hayatında

6. 8 Mart 2013
  7. mikailesra

mikailesra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bu internetin varligi ayri yoklugu ayri bir dert.. Yine bir internetten aldatildigini ögrenme vakasi

8. 8 Mart 2013
  9. danzeed

danzeed ynsozg Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    63
    Öncelikle hiç masum değiller, o kesin..
    Eski sevgiliyle dertleşmekte ne demek ya! Bence hiç alttan alıp hazmetme böyle bir şeyi..
    Ne kadar yakınlaşmışlar birde baksana adres vermeler, bulamazsan ben götüreyim demeler.. çok çok iğrenç..

Öbür taraftan o kadında eşini kandırıyor. Bunların aptallığı yüzünden iki yuva yıkılabilir.. Çünkü sanmıyorum o kadının da eşi öğrense 'benim karım istediğiyle konuşur' diyeceğini!

10. 8 Mart 2013
  11. BEKLENEN_BEBEK

BEKLENEN_BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım o ahlaksız kadının sevıyesıne dusme herseyden once annesın sen esınde çok pişkinmiş

12. 8 Mart 2013
  13. danzeed

danzeed ynsozg Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    63
    iyi yapmışsın rezil et ikisinide! eşinin de yanına bırakma..

tek üzüldüğüm 1,5 yaşında bebeğiniz :KK43:

14. 8 Mart 2013
  15. Ssyl

Ssyl Ya hep ya hiç.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kadınlar bazen tripleriyle gereksiz kıskançlıklarıyla kendi sonlarını hazırlıyorlar aslında , sonra da bu adam neden böyle oldu diyorlar.
    Ablası benim can düşmanım ne demek yahu ne yaptı size can düşmanı olacak kadar?

16. 8 Mart 2013
  17. neronn

neronn Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    daha ne görmem gerekiyo bilmiyorum çocuğa acımasam bir gün bile durmayacağım ama asıl ona acıyorum hep ağlıyorum. parçalanmış ailenin çocuğu olsun istemiyorum ama bunuda hazmedemiyorum...

18. 8 Mart 2013
  19. neronn

neronn Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    gereksiz kıskançlık dediğiniz şeye bakın ne kadar komik.. hemde can düşmanım diyorsam öyledir. şimdi uzun uzadıya anlatamayacağım size.