Eşim evine ve çocuğuna ilgi göstermiyor !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve liz_emo tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : liz_emo
  1. liz_emo

liz_emo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kk de beni anlamıycak arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var konuyu bilenler buradaysa lütfen yazın bana açıklayıcı olmasa bile yazışalım lütfen ne yapacağımı bilemiyorum gerçekten dün kayınvalidemle konuştum bakalım ben konuşurum onunla öle şey olmaz falan dedi halen daha devam ediyo küslüğümüz :KK43:

kısaca üstü kapalı bile olsa anlatayım eşimin sürekli gittiği evini ve ailesini ihmal dercesinde kendini kaptırdığı bir topluluk yeri var sürekli orada gitme dediğimde sürekli tartışıyoruz kavga gürültü eksik olmuyor 3 sendir hergün orada ne benimle nede oğlumla hiç ilgilenmiyor ne yaptıysam vazgeçiremediğim gibi artık sevgi aşk denen kelimelerde anlamsız kaldı aramızda geçen hafta yatağını bile ayırdı o derece yani maddi manevi sıkıntı yaşatıyor ailesiyle konuştum ama onlarda bir yere kadar müdahale ettiler ne yapacağımı şaşırmış bir durumdayım ya arkadaşların ya biz dediğimde gayet sakin arkadaşlarım diyen bir insn var karşımda boşanma kelimesini kullandığımdada tamam nereye istersen git diyor sırf gözü korksun belki gitmez bizi yanlız bırakmaz aklı başına gelir die dedim ama nafile konu böyle işte arkadaşlar

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Nisan 2010
  2. 11 Nisan 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.873
    Ödül Puanları:
    463
    keşke konuyu da özet geçseydiniz mesajınızda.. konu ne ki CADIARZU

4. 11 Nisan 2010
  5. liz_emo

liz_emo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yapamıyorum cnm direk konu alıp başını başka yerlere gitti haklısın sende bilemeyince yorum yapamıyorsun

6. 11 Nisan 2010
  7. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hatırladım, ama kendi aramızda yazıştıklarımızın ucu hakikaten başka yerlere gidince h&#226;liyle kapanmış konu.

Ben çıkmıştım bi ara, döndüğümde geriye bir şey kalmamıştı. Benden sonra konu sahibi başka detaylar verdiyse bilmiyorum. Ama ben açıkçası eşinin orayı biraz da kaçış olarak gördüğünü düşünmüştüm. Sanırım bunu düzeltse düzeltse aile büyükleri tatlılıkla düzeltebilir, ama kendini körü körüne yardıma adamışsa kendini ve ailesini yok sayıp o zaman çok zor. Ama kendi ailesinin rızkını başkalarına yedirmenin kul hakkına girdiğini bilmeliydi.

8. 11 Nisan 2010
  9. liz_emo

liz_emo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evt cnm gerçekten dediğin gibi zaten kayınvalidemede söledim benim ve çocuğumun rızkını başka yerlerde harcıyor dedim bıktım artık falan dedim buraya tayinini aldırsın falan dedi asla yapmaz öyle birşey dedim kiii bunu bende istemem çünkü uzaktayken daha iyiyim onlarla yakın olunca gerçekten onlarda birsürü sıkıntı bana bugün ailesi eşimi arıycak bakalım tepkisinden belli olur herşey dualarınıza ihtiyacım var....

10. 11 Nisan 2010
  11. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    zaten kapatilmasi lazimdi konunun. kadin esiyle sorunlarini paylasti. konu bambaska bir yere cekildi...

12. 11 Nisan 2010
  13. kantaron

kantaron -benim güzel kanaryam- Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    konu neydı ki

14. 11 Nisan 2010
  15. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Kısa bir özet lütfenfisfisfis

16. 11 Nisan 2010
  17. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben hatırladım çıktım döndüm baktım konu yok...
    kızlar haklı konu uzadıkça uzadı bende uzatmış olabilirim kaydirigubbakcemile3
    eşininin aklı başına gelsin diye onunla güzelce konuşmaları lazım başka çıkar yolu yok..
    daha doğrusu eşinin aile kavramını öğrenmesi gerekli, dün demiştik zaten..

18. 11 Nisan 2010
  19. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tamam arkadaş yardım istiyor zor durum da lakin
    konusu malesef her yöne çekilip sorun çıkaracak bi konuydu
    arkadaşın eşinin bi cemaate gidip eviyle ilgisinin kalmaması olayı
    haliyle konuyu nereye getirdiyse arkadaşlar bi ara çıktım geri döndüğümde konu yoktu