Eşim evlilik yıldönümümüzü kutlamadı:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ebru26 tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ebru26
  1. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar slm :KK43:
    bugün 7 haziran bizim evlilik ıldönümümüz eşim saat gece 12 oldu ama hala çıt yok evlilik yıldönümüzü kutlamadı bende sanıyorumki hediye fln aldıda saklıyor
    içimden diyorumki hediyeyi bırak kenarıya yanağıma bi öpücük kondursa iyiki senle evlenmişim canım karıcım dese bile yeterdi
    bende dayanamadım eşime dedimki bugün ayın kaçı 7 si dedi anlamı ne dedim canım hedie alcak param yok dedi sustum acaip sinirliyim şuanda banyoda köpeğini yıkıyor bende

2. 8 Haziran 2010
  3. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende siinirden pc aldım ...
    ya herşey hediye değil neden bi öpücükle kutlamıyor çok moralim bozuk çokk:KK43:

4. 8 Haziran 2010
  5. sensiz__asla123

sensiz__asla123 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    153
    canım maddi anlamda deil de manevi anlamda dediğin gibi bi karşılık verseydi daha çok sevinecektn

takmamaya çalışş...olumunekankayizsmile

6. 8 Haziran 2010
  7. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuanda ağlamamak için kendimi zor tutuyorum resmen içim acıyor kalbim acıyor :KK43:
    bu kadarda kaba olunmaz yaa bu ne demek sizce
    banyoda köpeğini yıkıyor ya çıldırcam :umursamaz:

8. 8 Haziran 2010
  9. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok sinirlenirim böyle bi durumda valla yuhh yani insan bi kutlar ya ne demek param yok tek bi gül alıcak parasıda mı yok Allah bilir sigaraya buluodur para(içiosa tabi) yada kendi zevklerine kusura bakma ama canım çok odunluk etmiş seninki oha falan hatta hemde:umursamaz:

10. 8 Haziran 2010
  11. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yuhh bi daha ya köpekle bile ilgilenio senle ilgilenmio ha canım bence takma kafana seni önemsemeyeni sende umursama düşünme boşuna kaba şeyi:eek:lmaz:

12. 8 Haziran 2010
  13. sensiz__asla123

sensiz__asla123 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    153
    cnm tartışma oldumu pki aranızda ondan dolayı olabilirmi

14. 8 Haziran 2010
  15. viva la vita

viva la vita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Abartma kiz : ) Tüm erkekler öyle, benim esimde her sene param yok derdi, hatirlatmasam hatirlamazdi, artik önceden istedigim hediyeyi begenip diyorum bunu al bana diye sonra her yerde ay bana sunu almis diye anlatiyorum cok seviniyor (sanki kendi düsünmüs gibi!). Ben onu kutlamadanda hayatta hic beni kutladigini hatirlamiyorum. Ama sevmiyor anlamina gelmez bu. Bence sende kendi kendini harab etme. Üzülme inanki tüm erkekler böyle, bir senin basinda degil yani! ; )

16. 8 Haziran 2010
  17. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ınsanın içine oturur bunu anlayabiliyorum, ama biz kadınlar bu gibi durumlarda incinip bir köşeye çekileceğimize daha yapıcı davranabilsek keşke....

Eşinize bir öpücük verip "Şu kadar sene boyunca hayatımı güzelleştirdiğin için sana teşekkür ederim" diyebilseydiniz size güzel bir geri dönüşü olabilirdi, ikinizin de keyfi yerinde olabilirdi.

Zor geliyor biliyorum, ben de yavaş yavaş alışıyorum bu gibi durumlarda daha olumlu tepkiler vermeye. Eskiden olsa iki sert laf eder gider sinirden kudurmuş bir hâlde abuk sabuk şeyler yapıyor olurdum, ama bu ilişkim çok farklı, ve erkek arkadaşım gerçekten hayatımı güzelleştiriyor. Bunun için Allah'a şükrederken kadın doğasının zaafları yüzünden onun kalbini kırmak istemiyorum asla.

18. 8 Haziran 2010
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ay cnmm her özel günü kutlamak demek illaki hediye almak deildir:)
    şimdii eşininnnnn sadece kutlaması egrekmiyorrr..sadece ona yükleme bence:)akşam güzel bi masa hazırlayıppp sende kutlayabilirdinnn:)yarınnn bence böle yappppp cidden parasıııı yoktur veeee utandıgı içinde unutmuş numarası yapabilir:)canını sıkma bunun için:)