eşim gerçekten benim mi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dixgxdem tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : dixgxdem
  1. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba eşim 20günlüğüne iş için şehirdışına gitti tabiki bizide memlekete ailelerimizin yanına herşey gayet yolunda gidiyordu kaynanamlarla sorunlu bir ilişkim var geçinemiyoruz ama eşim devamlı suçu bana buluyor neyse o giittikten 4gün sonra bende annemlere geçtim birhafta kaldım kayınbabamı aradım gel beni al diye fakat onlar kabul etmedi ama ogullarına ise gelin tekrar telefon etti gelmiyorum dedi diye yansıttılar neyse sonraki haftasonu gittim ve salı gününe kadar kaldım eşim annemlere geçtikten sonra aramamaya ilgisiz davranmaya başladı ve akşamları aradıgımda da müsait olmadı ona beni aldatırsan bunu ilk ben duymak istiyorum demiştim şimdi eger varsa böyle birşey söyle diyorum ama o yok falan desede kadınlık içgüdülerime engel olamıyorum ayrılması çok kolay fakat 3yaşında oğlum var o neolacak onu düşünüyorum

2. 29 Temmuz 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    şimdi aldattığını nerden anladınız sadece tlfnda soğuk konuşmasından mı

4. 29 Temmuz 2010
  5. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cnm hemen telaş yapma aklından böyle seyler gecirme. bak bende gcen haftaya kadar nerdeyse bırakıp gidecektim eşimi. ve sonra eşim kanıtladı yapmadığını. ya gitseydim duygularım akpılıp. boşuna aşık olduğum adamı bırakacaktım ben.hemen şüpheci olma.

6. 29 Temmuz 2010
  7. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilmiyorum eşim bu zamana kadar bana hiç soğuk davranmadı benden ayrı olsa dahi her dakika arardı ama şimdi bırak aramayı bana kızıyor geçen akşam aradı ve bana bağırarak bugün beni birdaha kesinlikle arama dedi

8. 29 Temmuz 2010
  9. hayat7681

hayat7681 3 prensim benimle Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hoppala nerden nereye geçiş yaptın
    buda nerden çıktı senin aldattığını neden düşündünki bir anda
    imahmı etti yoksa
    biraz sinirlerin bozulmuş bence ve negatif düşünmeye başlamışsın,
    rahat ol canım ya
    biraz daha açarsan konuyu seni daha iyi anlayabiliriz,

10. 29 Temmuz 2010
  11. hayat7681

hayat7681 3 prensim benimle Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ailesinin dolduruşuna gelebilecek yapıda bir insanmı
    kayınpederin yalan söylediğini anladım ilk bahsettiğin konuda
    sanırım seni eşine kötülüyor,hııımm
    o yüzdenmi acaba eşin sana soğuk davranıyor
    aklına kötü kötü şeyler getirme aldatıyor falan gib,

12. 29 Temmuz 2010
  13. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşaallah yoktur öyle bi şey aklına getirme moralini bozup ruhsal çöküntü yaşarsın eğer seni aldatırsa bunun devamı gelir ve yanına geldiğinde çaktırmadan takip edersin belkide gerçekten işi çoktur fırsat bulsa bile yorulur yaa belki onun stresi vardır bebişin için kendini üzme canım yaa keşke sende gitseydinguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismile

14. 29 Temmuz 2010
  15. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten sinirlerim çok bozuk ama sırf eşimin bu halinden dolayı ailesini öne sürerek beni suçlu görüyor ama şuanda bir sorunumuz yoktu herşey orda geçirdiği ilk birhaftadan sonra değişti aşk mesajları yazan her dakika arayan adam gitti yerine ilgisz odun gibi bir adam geldi ben aradığımda konuşurken yanında devamlı birileri oluyor ve onların yanında benimle konuşmaktan çekiniyor

16. 29 Temmuz 2010
  17. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gidemezdim çünkü eğitim merkezine gitti duygularımı onada anlattım ve benimle konuşmak istemedi sağlıklı düşünmüyorsun diye ama inkarda edemedi

18. 29 Temmuz 2010
  19. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimin ailesi beni hiç kabullenmedi evlemdiğimizden beri annesi benimle hep yarış içindeydi ve benim ailemi maddi olarak kullanmak istediler bende karşı çıkınca kavgalar büyüdü beni istemeyip boşan dediler eşimde onların lafına çok gider ama beni çok sever yada severdi onların ufacık yalanı bizim evde kasırgaya dönüşürdü çok çektirdiler ama bunu kesinlikle çekemem