Eşim, Görümcemin ileride biz de yaşamasını istiyor ...Tepkim ne olmalı?...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eyyam tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : eyyam
  1. eyyam

eyyam Guest

mrb arkdaşlar bugün eşim kararlı bi şekilde bana dedi ki annem babam malum hastalar ve yaşlılar artık,benim de bir görmücem var sara hastalığı geçirmş ve hiç evlenmemiş evin en büyüğü eşimden yaklaşık 10 yaş büyük ,eğer dedi onlara birşey olursa ablam bizimle yaşıyacak ...tabi dünyanın hali kimin önce gideceği belli olmaz bu dünyadan ama...ben de şakayla karışık senin bi erkek kardeşin daha var dedim,hayır ben istiyorum böyle bişeyi itirazı olan varsada gider bu evden dedi.....yani beni üzen taraf bu oldu...yani benim düşüncemin hiç önemi olmayışı ... açıkcası ben huzur isitiyorum ve hayatıma müdahale istemiyorum..ki ablası da öyle her şeye karışan biri...sizce bi daha böyle bir konuşma geçtğinde ki geçicek ne demeliyim...bu konuda deneyimi olan arkdaşalr lütfen fikir versin....

2. 26 Ocak 2010
  3. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    hocbır deneımım yok hele bı gelsın evede ondan sonra yorum yapalım. belkı oda gelmek ıstemez ?

4. 26 Ocak 2010
  5. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.512
    Ödül Puanları:
    238
    Eşinizin itirazı olan varsa bu evden gider sözü hiç hoş değil, görümceniz şayet birinde kalması gerekiyorsa diğer erkek kardeşle dönüşümlü olarak sizde kalması daha mantıklı, belki de görümceniz evlenir o zamana belli mi olur, ya da siz görümcenize iyi bir kısmet bulun en iyisi :kahve:

6. 26 Ocak 2010
  7. AdaEge

AdaEge Guest

Eşinin tavırları ve yaklaşımı hiç hoş değil..Eğer çok istiyorsa kendisi gidip anne babası ve kardeşleri ile otursun..Ne demek istemeyen bu evden gider...bilmiyorumkismile

Bir arkadaşım da görümcesi ile yaşıyor..Eşinin babası ve annesi yıllar önce vefat etmişler..Ancak eşinin evinde kaldıkları için mecburen abla yani görümce ile birlikte yaşıyorlar...Kız şizofren...Çok zor bir durum....Allah bir çıkar yol göstersin inşallah.......

8. 26 Ocak 2010
  9. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.512
    Ödül Puanları:
    238
    Onun durumu daha da vahimmiş, Allah sabır versin arkadaşına

10. 26 Ocak 2010
  11. eren sezen

eren sezen ♥eren&kayra♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cnm madem bir kardeşi daha var allah gecinden versinde anne baba ölünce ortak baksınlar kardeşiyle 1 ay o 1 ay siz gibi tek sizin bakmanız olmaz cnm özel hayatın kalmaz mazallah taviz verme cnm ilerde tepene çıkmasın:eek:klava:

12. 26 Ocak 2010
  13. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ortada bir şey yokken boşu boşuna kalplerinizi kırmışsınız..
    Sonuçta kimin ne zaman gideceği hiç kimse bilemez..
    Farzedelim böyle bir durum oldu..Dublek ev tutarsınız yada altlı üstlü bir ev...
    Tabi ki eşiniz kardeşine sahip çıkacak..

14. 26 Ocak 2010
  15. AdaEge

AdaEge Guest

Aminn canım...Anneme arkadaşın durumunu anlattım da yeni evliler mi ?,belki yeni evliyseler adam daha evliliği yeterince benimsemememiş olabilir bu nedenle bir inat sonucu bunu söylemiş olabilir dedi..şutarafagitti

16. 26 Ocak 2010
  17. mirmir

mirmir :) :( :) :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence eşinle zıtlaşma . en azından onun da ablası için endişelendiğini anladığını ama bunu sana söyleme tarzının seni incittiğini söyle. direkt savunmaya geçme ki olay büyümesin sonra zaten bi çıkar yol bulunur , olur mu öyle hep sizde kalmasını eşin de istemez cnm herkesin bi düzeni var sonucta

18. 26 Ocak 2010
  19. AdaEge

AdaEge Guest

Dubleks ev tutmak çok mu kolay ?CADIARZU