eşim için çok çok fedakarlık yaptım hakikaten bu evliliği masrafı sevgiyi hakettim..

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve EU1 tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

eşim için çok çok fedakarlık yaptım hakikaten bu evliliği masrafı sevgiyi hakettim dıyen varmı kızlar, fedakarlık yapınca sonsuz fedakarlıkta adamın gözunde hakıkaten daha mı kıymetlı olunuyor ve bu tamam bana göre dıye karar verıyorlar yoksa aslında bıraz naza cekıp az süründürünce mı daha kıymetlı ulasılmaz olunuyor ve tamam evlenmelıyım dedırten bu mudur erkeklere sevgının harıcınde. gamyoncuiremsu

2. 25 Mayıs 2009
  3. Mrs.Dincer

Mrs.Dincer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bence erkekler evlerinde işlerini yapacak onlara çocuk doğuracak yatağında hoş anlar geçirtecek diye evleniyorlar. ilk başlarda her şey toz pembe sonradan içlerindeki asıl kimlikleri çıkıveriyor ortaya
    buda benim nacizane fikrim

4. 25 Mayıs 2009
  5. EU1

EU1 Guest

doğrudur tatlım wallaha, ama ewlenmeden önce böyle el bebek gul bebek mı davranıyorlarda sonradan bu tuzaga düşürüyorlar yoksa tum fedakarlıkları yapmanı beklıyorlarm ı yani evlenmeden önce de süreklı kulu kölesı olmamızı ısteyenler de yok degıl bence köle olanı begenıp evlenen de var mı acaaba tamamen erkegıne aadayan bır kadını alan almak ısteyen..

6. 25 Mayıs 2009
  7. Mrs.Dincer

Mrs.Dincer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim artık kafam hiç bişeye basmıyo valla kolonyacım
    bildiğim bişi varsa ne kadar okursan oku hatta eşinden bile daha iyi bir yerde çalışıp maaşınla bile onu geçebiliyorsanda eve girince her şey bambaşka oluyor. kadın ne yaparsa yapsın bir şekilde köle ve ne yaparsak yapalım biz bundan kurtulamıyoruz
    bu danaların kafalarının içindekiler değişmediği sürece bu düzen değişmiyecek

8. 25 Mayıs 2009
  9. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    herşeyi dozunda yapmak gerekiyor.ne kadar fedakarlık yaparsan senden dahada fazlasını bekliyorlar.naz yapmayı hiç bilmiyorum çünki benim eşim naz kapris çekemeyenlerden.bekarken iplari ellerine tamamen vermemek en iyisi ama nasıl yaplır hiç bir fikrim yok

10. 25 Mayıs 2009
  11. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    güzel konu. kolonya bacım tebrik ediyorum böle bi konu açtığın için.alkisalkisalkis

evet evli bayanlar tecrübelerinizi alalım şimdiden teşekkür edelimşakkıdı

12. 25 Mayıs 2009
  13. EU1

EU1 Guest

evet zeynacım ya cok da kazansan öyle oluyor demek walla ben anlamadım walla hep dana hep dana flörtteyken nasıldınız sız pekı rengını bellı etmıs mıydı ?

emcan canım sen de bekarken de ıplerı vermemıssın anlasılan elıne ben anlamıyorum walla ne yapsam az fedakarlık yapmıs oluyorum :nazar:

14. 25 Mayıs 2009
  15. EU1

EU1 Guest

evet decembercım alalım wallaha yorumlarını baksana evlendıkten sonra da aynı domdomluga devam edıyorlarmıs dahası bekarken de nazlanamayan da varmıs ay ne iş wallaha :nazar:

16. 26 Mayıs 2009
  17. fmk

fmk EMANETIYLE TACLANDIRDI... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    günaydin... cok fedakarlik yapan biri olarak acik ve net söylim ben hakikkaten sevgi ve saygiyi hak ettim diye düsünüyorum insan kendini öfermi öfmez ama gercekten de öyle benim yapiklarimi kolay kolay hic bir bayan yapmaz sürekli bir huzur arayisindayim. Annem Babamla huzurlu bir hayatim vardi evlendikten sonra da öyle olsun daha da güzel olsun istiyorum cünki mutlu olamiyacaksam ne ise yarar o mutluluk. Allah nazarlardan saklasin simdilik kiymet biliyor bizimki birbirimize destekciyiz dügünden sonrada böyle devam eder insallah. Ben hepinize mutluluklar sevgi dolu huzurlu bir hayat diliyorum

18. 26 Mayıs 2009
  19. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşıma katılıyorum bende.baştan ipleri vermemek gerek galiba.ama bende bu nasıl olur hiç bilemeyenlerdenim.
    çünkü benimkide hayatta naz kapris çekemeyenlerden.bende onu zora koşmuom.fedakarlıkta bölelikleee baya yapılıo.
    çok naz yapıp kendini çektinmi belli başta çok kıymetli olursun.ama biyerde onada tak eder.
    ama fedakarlıklarını gördükçe başta kıymet bilmio gibi gözüksede bi gün anlıcaktır.şölede bi durum var kıymetini o bilmezse rabbim bilir.