Eşim İktidarsızlık Sorunu Yaşamaya Başladı

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve keykey tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : keykey
  1. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar benim esimin ilk once sperm sayisinda dusmeye basladi vede sekil bozuklugu basladi bir tup bebek tedavisi olduk tutmadi simdide iktidarsizlik sorunu yasiyor ne yapicamizi sasirdik doktordan randevu al diyorum tamam tamam diyor ama almiyor sanirim gurur meselesi yapiyor neyse benim sormak istedigim psikoloktan mi randevu alsak cunku onceden bir sorunu yokmus lutfen yardim edin

2. 19 Ocak 2009
  3. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    lutfen okuyan arkadaslar bana yardimci olun su an cok moralim bozuk

4. 19 Ocak 2009
  5. ozzzge

ozzzge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım önceden böle bişey yoksa,psikolojik olma ihtimali yüksek.Çocuğa şartlandıysanız onunla ilgili olabilir.Önce kafayı rahat tutmak gerek.Psikolog iyi olabilir.Ama sende eşini rahatlatabilirsin.Onunla konuş,rahatlat.Kafayı çocuğa takmayın.Emin ol ozaman herşey daha iyi olacak.Allah yardımcınız olsun..

6. 19 Ocak 2009
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    strestendir. bebiş için gösterdiğiniz yoğun çabanın stresine girmiştir. ve açık konuşacağım ama seks hayatınız sadece bebek yapmak amaçlı olduysa, yani aradaki tutkuyu aşkı sevgiyi öldürmeye başlayıp sadece bebek için seks yapmalıyız demeye başladıysanız böyle bir durum yaşaması çok normal.

önce tedavi oluyorsanız doktorunuza yoksa üroloğa ve psikologa gitmenizi tavsiye ederim. olay hem psikolojik olabilir hemde belki hastalık manasında bişey olabilir. inşallah düzelirsiniz. sevişmeleriniz görev icabı yapmayın böylesini deneyin bide.

8. 19 Ocak 2009
  9. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    cevap yazdiginiz icin cok tesekkurler bende de sorun var yani tek tarafli degil ama uzuluyor farkindayim seks yapmaktan korkar oldu basarisiz olacak diye ilk defa sertlesme sorunu yasadik o anda ben nasil teselli edecegimi sasirdim nasil yardimci olabilirim onu kirmaktan korkuyorum

10. 19 Ocak 2009
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    şartlanmayın yani. örneğin gece olunca sevişicez diye şart koşmayın kendinize. atıyorum yemekten önce olur farklı bir zaman olur mekan olur (mekan derken yatak odası dışında banyo olur filan) yani heyecan katın. iç çamaşırı alın giyin. erkekler önce bakarak uyarılırlar kadınların aksine. gün içinde cep telefonuna onu heyecanlandıracak mesajlar atın. bence faydasını görürsünüz.

12. 19 Ocak 2009
  13. leyl

leyl Kulluğum Sultanlığımdır Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    keykey geçmiş olsun canım.sonradan çıktığına göre psikolojikdir büyük ihtimalle.arkadaşların yazdıkları çok doğru.çocuk yüzünden zehir etmeyin evliliğinizi güzelim.biraz rahat bırakın kendinizi bakın ozaman nasıl yoluna giriyor her şey.eşine destek ol ama kendinde kendini üzmeyi bırak,geceleri de gündüzleri de yaşanılır yapacak olan sensin...rabbim ne zaman vereceğini bilir siz sıkmayın canınızı...

14. 19 Ocak 2009
  15. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canim onerilerini zaten ben yapiyorum sorun bende oldugunu sanmiyorum cunku o da seninle ilgili degil diyor

16. 19 Ocak 2009
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canımcım sen elinden geleni yapıyosan buna rağmen böyle bir durumla karşılaşıyosanız bi doktora gitmeniz en doğrusu olacaktır. a.s.

18. 19 Ocak 2009
  19. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar yorumlarinizin icin tesekkurler canim once sorun bendeydi belliydi sorunum tedavisiz cocugumuzun olmayacagini biliyorduk inanin cocuk icin degil cunku dogal yolla cocugumuz olmasi imkansiz; cocugumuz olmuyor diye ikimizin arasinda problem yo esim cok anlayisli birisidir
    inanin buna uzuldugum kadar cocugum olmuyor diye uzulmedim; esim bu konuda cok rahat diyorum bir doktordan randevu al hic orali degil kesin gurur yapiyor