Eşim İnternet Metresinden Vazgeçmiyor

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve rivera tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : rivera
  1. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    Daha önce de aldatıldığımı yazmıştım. Şu an eşim binbir kavgayla reddedilenler listesini boylayan internet " takıntısını" engellemekten vazgeçmiş. Adamın telefonunu karıştırmaktan, internetten gsm operatörünün sayfasından telefonunu kendiminkine yönlendirmekten ve maillerini gizlice kontrol etmekten bıktım.Güvenmek isterdim ama olmuyor artık. hamile olmasam hiçbirine girişmeyeceğim direkt terk edeceğim ama nerede? Bana bir çare lütfen.

2. 3 Mayıs 2010
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    cnm kadını sen ekleyip neden konuşmuyosun ?

4. 3 Mayıs 2010
  5. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    O kadına kendisini ciddiye aldığımı düşündürmek istemiyorum. Bugün eve geldi eşim yine ağzından kerpetenle laf alınıyor. kadının cevapsız çağrısı telefonda.Belli ki arkasından aranmış ve kötü geçmiş. Yüz asık.

6. 3 Mayıs 2010
  7. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Keşke hamile kalmadan önce iyi düşünseydiniz. Bir kere alışmış dışarıdaki kadınlara şimdi onunla konuşmasını engelleseniz de bir başkasını bulmasını engelleyemezsiniz. ışiniz zor valla aklıma da bir çözüm gelmedi hamile olmasanız beklemeye değmez terkedin diyeceğim ama masum yavrunun da bir günahı yok ki... :KK46:

8. 3 Mayıs 2010
  9. şimdi internete mi metres diyorsunuz yoksa internet üzerinden eşinizin fingirdediği kadına mı diyorsunuz?
    aldatılmayı kabul etmek devamınıda kabul etmektir. işiniz çok zor.güven duymadığınız bir ilişkiyi sürdürmek hem sizi psikopatlaştırır, hem eşinizi..bu ortamda çocuk büyüteceksiniz. yazık değil mi çocuğa? şimdiden mutsuz, eşinin telefonu üstbaşını , bilgisayarını karıştıran bir annesi var. çocuk bunları normal algılayarak büyüyecek. sonrasını senaryolştırıp iç karartmıyım ben..
    ama çok zor...

10. 3 Mayıs 2010
  11. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    yemin ediyorum midemi Bulandırıyor Böyle erkekler de.. o kadın eğer evli olduğunu Bile Bile konuşmaya devam ediyorsa o daha da mide Bulandırıcı... :nazar: Seni de Bebeğini de hak etmiyor Bu adam. keşke terkedeBilsen..

12. 3 Mayıs 2010
  13. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    Çok haklısınız ama ne yapıyım bilmemek daha mı iyi

14. 3 Mayıs 2010
  15. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    evet biliyor evli olduğunu bence birazda o yüzden yapıyor. Kendi kocası terk etmiş baskasıyla aldatıp herkesin başına gelsin istiyormuş yazışmalarda dediğine göre

16. 3 Mayıs 2010
  17. estel

estel Guest

içini karartmak istemem ancak buna ses çıkarmazsan ve kabul edersen hayatın boyunca aldatılırsın..

18. 3 Mayıs 2010
  19. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    evliliğimizin 2. senesi dolmuştu hamile kaldığımda o yüzden açıkçası şüphe etmedim eşimden bir güvensizlik yaratıcı durum olmadı şu ana kadar.Mail şifresi bile gizli değildir. telefonunu hiç saklamadı ne biliyim benden sakladığı bir şeyi yakalamadım. Düşünmedim de değil yani.Olumsuz bir şey yoktu sadece. Böyle bir adam değildi yani.