Eşim iş kolik oldu gözü evi görmüyor yoruldum ne yapabilirim bir akil verin ne olur

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yagmurtanesi tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

30 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yagmurtanesi
  1. yagmurtanesi

yagmurtanesi yesilgözlü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili arkadaslar cok morelim bozuk bana bir akil verin ne olur. ben bu yasamdan biktim usandim esim cok calisiyor eve gece geliyor ne benimle nede 3 aylik bebegimizle ilgileniyor cok sikildim bunaldim artik. iki dükkanimiz var ikisinide abisiyle ortak acti. ama hep söz sahibi abisi hep onun ve karisinin sözüne bakiyor esimde tam bir is kolik oldu cikti onunda aslinda bunalima girdigini düsünüyorum degil bize kendine bile vakit ayiramiyor 4 senedir böle ve 4 senede ne aile düzenimiz kaldi ne huzurumuz simdi 3. dükkani acacaklarmis benim fikrimi bile sormuyor kizarmis tavuk isi yapiyor alaha sükür durumumuz iyi simdi ama sanki gözünü para bürüdü adamin. ben en azindan aksam temizlikci icin isci tutmasini istiyorum hep söylüyorum kac defa söz verdi ama hala oyaliyor sanirim abisinin sözüne bakiyor. dogumdan önce bende calisiyordum ama simdi evdeyim daha da cok sikiliyorum iyice bunaldim normal bi aile düzenimiz olsun istiyorum yoruldum artik bana bi akil verin nolur

2. 30 Ocak 2010
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ıpler esınızın elınde olsada olmasada emekle yapılan bı iş için emınım gene bukadar calısırdı..
    esınıze evdede sorumluluk yuklemenızı tavsıye ederım..
    evde kızınızın aylık kontrollerınde alısverıslerde esınıze sorumluluk verın..
    ve en onemlısıde esınızede bu konuyu acmalısınız daha once hıc konusdunuzmu.?..

4. 30 Ocak 2010
  5. yagmurtanesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet cok konusuyorum oda biliyor ama bi ise yaramadi simdiye kadar ona ne kadar üzüldügümü huzurumun olmadigini anlattim cok eminim kendide huzursuz ama anlamiyorum bana söz versede bu konuda tutmuyor usandim artik

6. 30 Ocak 2010
  7. yagmurtanesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yokmu burda :KK43:

8. 30 Ocak 2010
  9. leyla mecnun

leyla mecnun her anım AŞK olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olumunekankayizsmile burdayız arkadaş üzülme sen Şeniz eşin kendini çok kaptırmış anlaşılan bıkana kadar konuş bence hergün her fırsat bulduğunda kavga ederek değil ama inşallah anlıyacaktır sabırlı ol tatlım geçer inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

10. 30 Ocak 2010
  11. yagmurtanesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    of hep konusuyorum ama nafile insallah anlar. beni bi anlasa cok mutlu olacagiz bence ama bizimki evlilik degil evi otel gibi kullaniyor sadece´cinsel hayatimiz bile neredeyse yok ama bunlari anlatinca kabul etmiyor gercekleri cünkü isine gelmiyor cok biktim cok sikildim sadece düzenli bir hayat istiyorum kocamla aksamlari yemek yemek bi cay icmek tv seyretmek hic bisey yasayamiyoruz cocugunu bile görmüyor o kadar seyi kacirdikki bu güne kadar ama hic farkinda degil

12. 30 Ocak 2010
  13. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.389
    Ödül Puanları:
    238
    sen kendine bir uğraş bul gençken çalışmalı çok üzülme işsizlik çok daha kötü

işyerine git abisi ile konuş onun için izin al hiç olmuyorsa söyle kocanı özlediğini espiri mahiyetinde
    :kahve:

14. 30 Ocak 2010
  15. leyla mecnun

leyla mecnun her anım AŞK olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ama canım benim sende söylüyorsun kendisininde bunaldığını dönecek size ama inşallah geç kalmaz keşke elimizden birşey gelsede yapsak canım üzülmee bebeğinin resmimi avatardaki çok şirin ALLAH bağışlasın :Saruboceq:

16. 30 Ocak 2010
  17. yagmurtanesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet benim bebisim canim sagol. allah herkeze bagislasin bebisini.

18. 28 Nisan 2010
  19. selinberkay

selinberkay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim esimde bi is kolik bazi geceler sabahlara kadar bilgisayar basinda calisiyor.. yurt disina gitmeleride cabasi ve ben 25 haftalik hamileyim. tek istedigim birazcik ilgi ama o yine yanimda yok.. beni cok sevdigini biliyorum ve ona cok guveniyorum ama ben yoruldum artikk.. ne yapicagimida bilmmiyorum yasadigim sehre yeni tasindik ve burda 1 tane bile arkadasim yok evden disari adim atmiyorum nerdeyse.. bana birazcik olsun destek olurmusunuz:KK43:(