Eşim, Kaynanamın üzülmesine kıyamıyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kibele80 tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kibele80
  1. kibele80

kibele80 Guest

anneler gününde beni annesinin sinirleri bozulur diye götürmüyor çocuğu alıp gideceklermiş.kardeşim evleniyor ben gelmem çocuğuda göndermem sen kendin git diyor ve kardeşim anneler gününde nikah yapıyor eşim gitmiyor yetmezmiş gibi çocuğumuda götüremezsin diyor.sonrada karşıma geçip seni seviyorum diyor.annesine ne hediye aldığını söylemedi,benim annemi aramaz bile ne bayramlarda ne ölümlerde.ama isterki annesine kul köle olayım.kendisine para sormayayım işten gelsin yatsın ben her bakımdan hizmet edeyim hiç sesim çıkmasın.işine gelmeyince kötü bir annesin der çocuğa terbiye veremiyosun iyi bakmıyosun der.hoşuna gitmeyen bir konuşma olunca bana köpek gibisin ancak hırlıyorsun der.kadınlıkmı yapıyorsun sen der.ama kendisi sağolsun hiç aynaya bakmaz kendini sorgulamaz.çocukla ilgilenmez ancak hediye alıp bak ne aldım der.hastalanır bana masaj yap şunu yap şunu getir.ben hastalanırım bişey yok geçer der.yterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bıktım yaaaaa

2. 9 Mayıs 2009
  3. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    offfffffff yaaaaaaaaaaaa valla çok sinirlendim ukala şey pişmiş tavuk senle niye evelenmiş valla merak ettim
    bi kadın alıp nikah yapacağına temizlik şirketini arayıp bi yardımcı isteseymiş Çok üzgünüm çoook:mymeka:

4. 9 Mayıs 2009
  5. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kuzum annesıyle aranda sorun mu var...neden senı gorunce kaynanın sınırlerı bozulacak onu anlamadım..kardesının nıkahını nıye gelmek ıstemıyor..anneler gunu oldugu ıcınmı?allahh esinin senın ailene karsı takıntıları var galıba :1shok:

6. 9 Mayıs 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    direk boşa bacım sen bu adamı..benneyaptımki
    heba etme kendini..:nazar:

8. 9 Mayıs 2009
  9. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bu nasıl bır konusma böyle yazıklar olsun böyle ınsanlara dıyecek cok seyım var ama.....:kızgın:

10. 9 Mayıs 2009
  11. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o götürmüyorsa sende hiç teklifci olma evet bencede gelmeyeyim oh bende rahat kafayla kardeşime giderimm de sinirni çaktırmaaa... ama ben olsam heralde katil olurum... anlayışssızz seni ailene karşı mahçup ediyorr sinirrrr

12. 9 Mayıs 2009
  13. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ağzım acık kaldı dıyebılırım... Resmen boşa yasıyosun sen bu evlılığı.. :1shok:

Onun annenle aranızı düzeltmesı gerekırken,aldıgı hedıyeyı bıle sırf aranız ıyı olsun dıye esım aldı demesı gerekırken yaptıgına bak.Kardesının nıkahında bulunmaz ozrunda,sana cocugunu vermek zorunda.Tek basına mı yapmış cocuguda vermıyor sana :eek:klava:

Yok hırlama,yok köpek,yok kadın degılsın... Canım sen nasıl kaldırıyosun bukadar hakaretı,cevabını vermıyomusun? bağırıp cagırmıyomusun,cıngar cıkartıp küsmüyomusun bu adama? pasif kalma bukadar,sen boyle oldugun ıcın bu hakkı kendısınde bulmuş,bana şakayla karısık slak dese bıle cevabını yapıştırırım.

Acılen bişeyler yap,olmaz böyle.Çok edepsizmiş kocan kusura bakmakötükedihüso

14. 9 Mayıs 2009
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yerinde olsam çocuğumuda alır kardeşimin nikahına giderim. bence tırnaklarını çıkarmanın zamanı gelmiş . kocanın havasını biraz inidrmeye başla artık.:kızgın:

16. 9 Mayıs 2009
  17. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    228
    Ödül Puanları:
    153
    Bunlar bi de erkeğim adamım diye gezinirler ya ortada..Ahhh ahh dertliyim bende arkadaşım..Basma yarama : (

18. 9 Mayıs 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    eşiniz iyimi.:1shok:
    doktoru bu durumuna ne diyor:nazar:
    . bu semptomlardan çıkardığı sonuç nedir.:nazar:
    teşhis olarak söylediği ,hastalık ,oldukça kötü olmalı.:kahve:...