Eşim kiyafetlerime çok karişiyo:((

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve NILUFERSAHH tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : NILUFERSAHH
  1. NILUFERSAHH

NILUFERSAHH pıt kokunu özledim:( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bu sabah işe geç gittim.sebebiyse kıyafet konusu..4 aylık evliyim.eşim kıyafetlerime çok karışıyo.bu sabah inanınki 3-4 sefer elbise giyip çıkarmak zorunda kaldım.artık evli bi insanmışım,giyim kuşamıma dikkat edecekmişim,dar şeyler giymemeliymişim...falanda falan yani..okadar çok moralim bozuk.benim gibi olan varmı arkadaşlar.ne yapmam gerekiyo..offfCADIARZUCADIARZU

2. 3 Kasım 2008
  3. psoriasis

psoriasis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Benimkiside aynen öyle karışıyor ama sürekli değil farklı saatlerde çıktığımız için ve farklı satlerde geldiğimiz için görmüyor ara sıra:)ama en çok alışveriş yaparken karışıyor hep kendi zevkıne göre zorla aldırıyor almazsam kıyametlerı koparyor tek başıma da alışveriş yapamıyorum mağazaalr çok uzakta :)

4. 3 Kasım 2008
  5. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım işin zor... Benim eşim karışmıyor ama bende ne giyeceğime mutlaka dikkat ediyorum tabii...Dar giyiyorum ama mutlaka uzun bir hırlka yada tunik giyiyorum mini etek giyiyorsam mutlaka altına ince çorap ve uzun bot giyiyorum (kışın tabii yazın hiç sorun değil) Dekolte giyiyorum ama hareketlerime dikkat ediyorum mesela yanına çekiştirip durmuyorum dekolteli bluzumu taşımasını biliyorum eğer çekiştirip durursan eşinin dikkatini çeker..

Ha hala karışıyorsa sende ne yap biliyormusun onun önüne kendi seçtiğin bir kaç seçenek kıyafet göster
    böylece o seçecek ve kendi dediği oluyormuş gibi gururlanacak mesela şakkıdı

Ama sonuçta senin dediğin olacak..Ben evlenmeden bu dert vardı ve böyle başa çıktım şimdide zafer benim kaydirigubbakcemile3:lepi:

6. 3 Kasım 2008
  7. NILUFERSAHH

NILUFERSAHH pıt kokunu özledim:( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    saatler geri alınmadan önce işe benden önce giderdi..oyüzden ne giydiğimi görmezdi.ama şimdi her sabah birlikte çıkıyoruz,ee doğal olarakta ne giydiğimi görüyo..aslında okadar açık giyindiğim söylenemez,.ama illa bişey buluyo iştee .off:nazar::nazar:

8. 3 Kasım 2008
  9. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yalnız değilsin cnm. ben hamiş olmadan öncede mutlaka bi tartışmalar çıkardı ve alttan çıtçıtlı badi olmadan asla dışarı çıkarmazdı gerçi hala giyindiriyorya neyse

10. 3 Kasım 2008
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Allah Allah bu adam daha önceden sizin giyim tarzınızı bilmiyor,elbiselerinizi hiç görmedi de şimdi konuşuyor böyle??:nazar:
    Kızarım ben valla benim eşim karışsaydı..:dilcikar:

12. 3 Kasım 2008
  13. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    bunun için kavga etmeye sıkılmaya değmez..
    istemiyorsa giyme canım ne olucak kıi kaydirigubbakcemile

14. 3 Kasım 2008
  15. Eftelya6122

Eftelya6122 YaŞıYoRsAm AşK sEbEbİm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende de var o koca figüründen bende dikaat ediyorum artık kendime ama hepte eşimin dediğini yapmıyorum banane evlenmeden önce çarşafmı giyiyodum diyorum evlendikten sonramı açıldım:dilcikar: evli biri olmanın ağırlığını taşıyabilecek şekilde giyiyorum zaten ama tavizde vermiyorum..a.s.

16. 3 Kasım 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Daha yeni evlisiniz, ilk zamanlar oluyor öyle kiskancliklar!!:kahve:

Benim esimde baslarda öyleydi, fakat hem benim zaten pek fazla acik sacik giyinmemem hemde bu yüzden tatsizlik cikmasini istemememden dolayi takilmadik hic bu konuda..:nazar:

Bilmiyorum ama bence böyle giyim kusam yüzünden evde huzursuzluk tatsizlik cikmasi bana sacma geliyor belkide ben baba evindede böyle yetistigim icin böyle görüyorumbenneyaptımki

Zaten artik karismazda:kahve:

18. 3 Kasım 2008
  19. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım yenı evlı oldugunuz ıcındır belkı........ve geneldede erkeklerın acayıp kıskanclıklarından...sonucta olay cıkarıp moralınızı bozucak ya...sankı sız nerde ne gıyınecegınızı bılmıyormusunuz....
    bence bır sure ıdare edın...artık bu yuzdende huzursuz olmayın....
    işte garıp erkek tavırları...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.