eşim meleğimi koltuğa attı :(

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve pisicik_26 tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : pisicik_26
  1. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzgünüm çok ağlamaktan içim dışıma çıktı resmen..senağlama
    ben mutfakta kızıma meyve hazırlıyodum eşimde tv izliyor gamzemde yerdeki yorganının üzerinde yuvarlanıyodu kızım ağlamaya başladı bende eşime seslendim bak ellerim şeftalili yıkayıp geliyorum dedim..
    eşim kucağına aldı o sırada içeri girdim elimde kase kızım susmadı yine ağlıyodu meğerse kusmuş yorganına onu haber veriyomuş eşimde yeter be ne duruyo ne uyuyo ne biçim şey bu bi rahat yok dedi ve kızımı hızlı şekilde koltuğa attı yavrum daha çok ağladı elimden fırlattım kaseyi falan aldım meleğimi beraber ağladık senağlama
    balım öyle korkmuşki tuttu badimin yakasını sımsıkı öylece uyudu kucağımda..
    sonra işin kavga boyutu var tabi o başladı..
    zaten eşimle sorunlarımız var ama kızıma böyle davranması şartelleri attırdı bende..
    ya düşünün ben kızımı şap diye öptüğümde bile ay acıdımı diye içim giderken eşim attı resmen küt diye koltuğa yaa.. ya düşseydi ya sarsıntıdan bişey olsaydı bide erkek kuvveti yani sert şekilde attı ay hala elim ayağım titriyo senağlama

2. 22 Ağustos 2009
  3. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    inanamadım başlığı okuyunca içim cız etti arkadaşım bu nasıl bir baba hem de ufacık bebek ya pes doğrusu

4. 22 Ağustos 2009
  5. denizt

denizt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde okurken içim titredi valla bi an kendimi koydumda yerine
    kışkırtmak için olmasın ama bende onu hırpalardım
    sinir oldum yaaa.

6. 22 Ağustos 2009
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    okurken bile tüğlerim diken diken oldu :1no2:

8. 22 Ağustos 2009
  9. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :sinifsinif: inanamadım yazdıklarınıza acaba sonradan da olsa pişman olmadı mı bu yaptıgından dolayı gecte olsa pişman olması yada bu duruma üzülmesi gerekir

10. 22 Ağustos 2009
  11. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yuhhhhh yani yuhhhhhh hiçbirşey söyleyemiyorum hemde hiçbirşeyyyyyyyyyyyyyy çok kızgınım suan walla cok kızgınım:kızgın::kızgın::kızgın::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

12. 22 Ağustos 2009
  13. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    yuh denir buna hayatım sen nasıl bir adamla evlisin.bu adam erkek çocuk mu istiyordu ya da çocuk olduktan sonra senin ona olan ilgin mi azaldı bu ne nefret böyle canından kanında minnacık bir bebeğe.böyle bir şeyi kabullenemiyorum.her şey olabilirdi insan nasıl kıyar da fırlatır.ya bir şey olsaydı.lütfen tepkini sertçe ortaya koy.umarım sana dokunmuyordur dayak olayı falan yoktur.çok üzüldüm içim acıdı.

14. 22 Ağustos 2009
  15. simanur

simanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah eşine akıl fikir ve merhamet duygusu versin:eek:lmaz:

16. 22 Ağustos 2009
  17. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzüldüm valla;bebekle ilgilenmek sabır işi işte..anneler gibi olamaz hiç kimse gerçekten..sinirini dengede tutmalıydı..geçmiş olsun..inşallah düzelir canım..

18. 22 Ağustos 2009
  19. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    yok dayak falan doğuma kadarda çok çok iyiydi aramız ama doğumdan sonra kaynanam aramızı bozma dozunu iyice arttırdı bende tepki gösterdim tabi..
    kaynanam yüzünden evililiğimiz zaten sorunlu bide cinsel yönden sorunumuz var bide iş yerinde yaptığı hareketler derken en sonda bugün yaptığı bu olay..
    normalde evde bana yardımcı olmaz açım 2 dk kızımı tut dediğimde ya int girer ya tv izler yada başka bişey yapar yardımcı olamaz bana ama ilk defa kızına böyle bi tepki verdi..
    sonra kavgamızın ardındanda pişmanlık belirtisi falan yoktu her akşam yaptıklarını yaptı şimdide gitti yattı...
    off Allahım offff....