Eşim özel günleri önemsemiyor. :'(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Tripliii tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Tripliii
  1. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ....................

Son düzenleme: 3 Nisan 2013
  2. 14 Mayıs 2010
  3. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    sürpriz yapmak içten gelen bir şey.
    zorlamayla olmazki

4. 14 Mayıs 2010
  5. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tabiki de çok şey istemiyorsun canım
    ama bazı insanların huyu bu
    olmayınca olmuyor
    ama en azından 1 yılınızda halı saha macına gıtmek yerıne sızınle evde olabılırdı

6. 14 Mayıs 2010
  7. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi hayatım bu adam eminim ki çıkarkende böyleydi yani sonradan olmadı.bundan çok rahatsız olacaksan evlenmeyeceksin.evleniyorsan da bunları göze alacaksın.kadınlar evlendikten sonra değiştireceklerini snaırlar bu tarz şeyleri önemsemeden evlenirler ama ilerde de sorun ederler bu da bana çok saçma geliyor.benim erkek arkadaşım da bilmez.bana bir çiçek almış öğretmenler gününde buluştuğumuz yerde çiçekçilere o kadar yakın ki resmen vermedi al şunu elimden diye üzerime fırlattı.öyle hediye sürpriz hiç anlamaz.ama ben bunları önemsemiyorum evlenince de beklentiye girmem.emin ol o adamın yapısı o.onu öyle kabul edip kendini üzmeyeceksin.sonuçta adam hediyeler alır sürprizler yapar ama kırıcıdır geçimsizdir daha önemli dertler vardır.bunlara takılma onun güzel yönlerini görmeye çalış.kadınlarla erkekler duygusal yapı bakımından çok farklılar snein düşündüklerini düşünüp yapmasını asla bekleme.böyle erkek emin ol çok az.

8. 14 Mayıs 2010
  9. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Zorlamıyorum ki konuşuyorum, yılda bir kez olan şeyler bunlar her gün değil ki bir gün beni mutlu etmesi çok mu zor. Ufacık bir pasta alsa gelse ne biliyim üstüne fotoğrafımızı bastırtsa evde başbaşa kutlasak gık demem. Pahalı hediyeler istemiyorum ama arkadaşlarıma çok özeniyorum. Bende değer verildiğimi hissetmek istiyorum. Arkadaşlarımın eşleri, sevgilileri neler neler yapıyor. Bizimki çıkmaya başladığımız ilk yıllardan beri böyle. Yapısı bu desemde yapamıyorum. Çok takıyorum kafaya. Ayrılmayı bile düşündüm böyle bir sebepten. Belki saçma gelicek, ufak bir sebep gelicek ama çok üzülüyorum önemsememesine.

10. 14 Mayıs 2010
  11. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    böyle birşey için insan boşanmayı düşünür mü canım:1shok:
    erkeklerin çoğu böyle özel günleri pek önemsemezler
    sende canını sıkacağına sürekli hatırlat doğum günümde şunu istiyorum evlilik yıldönümümüzde dışarda yiyelim gibilerinden
    benim eşimde pek önemsemez ama ben böyle yapıyorum canım sende deneyerimseniben

12. 14 Mayıs 2010
  13. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    benim kocada böyle bildiğin odun hiç romantiklik yoktur.:mymeka:hiç önemsemez böyle şeyleri

14. 14 Mayıs 2010
  15. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.060
    Ödül Puanları:
    563
    Üzülmeyin ne olur bazı erkekler maalesef böyle oluyorlar onlar için önemsiz biz kadınlar için önemli olan özel günleri nedense pek dikkate almıyorlar..
    Dışarıda yemek yemek yada hediye alınmasını beklemek biz kadınların beklentisi aslında.
    Ama yanağa kondurulan bir öpücük seni seviyorum demesi en güzel hediye bence..
    Eşiniz madem önemsemiyor sizde çok kafanıza takmayın onu öyle kabu edin..

Size bir ömür boyu mutluluklar dilerim inşallah çok mutlu sağlıklı ve huzurlu yıllar dilerim a.s.

16. 14 Mayıs 2010
  17. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım huy işte adı üstünde.olmayınca olmuyor,çok da takma kafana seni seviyo mu değer veriyo mu önemli olan bu bence,evet biz kadınlar azıcık romantizmden her zaman hoşlanırız ama yoksa sırf bu yüzden huzurunu bozmaya değmez...

18. 14 Mayıs 2010
  19. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bazi erkekler kadin soylemeden herseyini dusunuyor.onlarda cok az..keske sevgiliyken yavas yavas ogretseydin.simdi daha kolay olurdu hersey..bence yine de gec degil.yapamiyorum diye biseyi de kabul etmiyorum istedikleri zaman gayette duzgun herseyi dusunup,yapiyorlar.