Eşim teyzem için bir daha bizim eve gelmesin dedi. Sinirimden çatlayacağım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve haziran15 tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : haziran15
  1. haziran15

haziran15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar sinirimden çatlayacağım. Eşim teyzeme taktı. teyzemin de gözle görünür yaptığı hiçbirşey yokken eşimi sevgi ve saygıyla severken bizim iyi olmamızı isterken sebesiz yere taktı. Dün akşam teyzem geldi ben kapıyı açtım aşağıdan yukarı çıkmasını beklerken eşim kim geldi diye yanıma geldi teyzemin geldiğini görünce salona gitti ve oturdu teyzeme hoşgeldin dedim eşim yerinden bile kalkmadı teyzem yanına gitti tokalaştılar eşim oturduğu yerden. Bu ne saygısızlık içim içimi yedi sinirden konuşrken afedersiniz arkasını teyzeme döne döne konuşyor sanki niye geldin defol git istemiyorum der gibi yerin dibine girdim onun hareketlerinden. Sonra eşimle bir konu yüzünden tartışmaya başladık nasıl elim ayağım titriyor anlatamam mutfağa geçip sigara içtik teyzemle normalde sigara içmiyorum teyzemle beraber sigara içince onun bana sigara içirdiğini düşünüp teyzeme kötü davranıyor başka hiçbir nedeni yok. Ama onun teyzeme davranışları beni çileden çıkartıyor ve bu yüzden sinirden sigara içiyorum. Onu anlayacağım ama teyzem gerçekten kötülük yapar bize zararı olur eşimi anlayacağım. Sonra teyzem gitmeden bi daha gelmeyeceğim dedi nasıl üzüldüm. teyzem giderken uzandığı yerden bile kalkmadı. Ne kadar kötü bir durum teyzem gidince demesin mi söyle teyzen bi daha bu eve adım atmayacak. bende böyle bir saçmalık yok dedim tamam teyzemi sevmek zorunda değilsin ama benden dolayı saygı duymak zorundasın dedim hala ısrarla bu evde teyzeni istemiyorum dedi ozaman beni de istemiyorsun dedim bana saygın olsa bu şekilde konuşmassın dedim. İlk defa böyle birşey yapıyor ne kadar zoruma gitti anlatamam. Tartıştık teyzem annem neyse odur ha annem ha teyzem ha annemi kovmuşsun ha teyzemi kadıncağızın bir suçu bir günahı yok zaten normalde gelmez gitmez derdin ne bana sigara içiriyormuş dedimki benim aklım da var fikrimde var onun sigara iç demesiyle içmem. Sigara içtimse bunun tek sorumlusu sensin ona olan davranışların dedim. :eek:klava::eek:klava:eek:f ya nasıl çıldırdım ya kötükedihüso anlatamam zangır zangır sinirden heryerim oynuyor. Tüp bebek tedavisine yeniden başlamıştım amam bu durumda çocuk düşünmüyorum dedim sen beni üzecek davranışlarda bulunduğun müddetçe de düşünmeyeceğim dedim. ve teyzem benim canım kanım gideceğimde gelecekda dedim. Sevmezsin ama saygılı davranmak zorundasın nasıl işine geliyorsa dedim. ayyyyyy hala çok kızgınım yaaa

2. 17 Eylül 2008
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Güzelim hamile kalmak istiyosun madem eşin sigara içtiğin için besbelli endişeleniyo. Sende teyzenle sigara içme. Sinirden içtin anladım ama boşver. Erkekler taktımı takar biraz suyuna git. Hatta sigara içiyorum diye teyzem bana kızdı falan de. Benim eşimde teyzemi sevmez ama ben ara bulmaya çalışıyorum

4. 17 Eylül 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Eşinizin yaptığı gerçekten hoş olmamış
    Bence uygun bir dille bu yaptıklarının yanlış olduğunu ona anlatmalısınız
    Kendi ailesinden örnekler verirseniz(sakin)hatasını anlayacaktır

6. 17 Eylül 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bu erkek milleti yokmu allah islah etsin diyorum!!

Kendi aileleri akrabalari bize her türlü kötülügü haksizligi yapar gikk cikarmazlar, yinede aileme iyi olmak zorundasin saygi duymak zorundasin derler bize, ama bizim ailelelemiz akrabalarmiz olunca ufacik bir hareketleri göze batar....:kızgın:

Hayatim kizma ama esin cok terbiyesiz bir insan, ne olursa olsun evine gelen bir insana böyle davranmak hem günah hemde cok ama cok ayip!!:kızgın:

Sigara icersin icmesin bu senin tercihin teyzenin lafinlami icecen, zaten bence konu bu degil bunu bahane ediyor baska birsey var belkide öylesine gicik oluyor teyzene kimbilir...:nazar:

Vallaha hic takma, orasi onun evi oldugu kadar seninde evin, istedigini davet edersin!
    Hem sende onun ailesi geldigi zaman öyle davran bakalim ne olucak??
    Teyzende özür dilemesi gerek cok ayip etmis....:kahve:

Sende sinirlenme artik, ne yapican güzelim bu erkeklere akil erdirmek kolay degil:mymeka:

8. 17 Eylül 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    yani eşinizin bu davranışı,
    sadece teyzenizin sizi sigaraya alıştırdığını,düşündüğü için mi..????

10. 17 Eylül 2008
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Oldu, başka isteği varmıymış acaba eşinin.:mymeka:
    ne demek gelmeyecek. Ne suçu günahı varki şimdi kadıncağızın. hem gelme denirmi ya bir insana.

Laf etmiş yani:mymeka:

12. 17 Eylül 2008
  13. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    bence bunun içinde başka bi iş var
    yoksa bu kadar tepkili olması imkansız
    sakin bi şekilde uygun bi durumda eşinle bu konuyu konuşmalısın a.s

14. 17 Eylül 2008
  15. haziran15

haziran15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne akrabası canımcım Açık açık gelmesin der çünkü akrabalıkları fazla gelişmemiş 3. sene giriyoruz babası bile evime bir kere gelmiş Allahın kulu değil. Ayrıca onun yaptığı saygısızlığı yapacak kadar küçük düşünen bir insan değilim yersiz ve sebesiz böyle bir şeyi yapamam. Sevmeyebilirim ama asla bana aileme yakışmayacak davranış sergileyemem. Onun tarafından arayan yok gelen yok kıskanıyor galiba ama bu şekilde ilk defa tepki verdi anlamıyorum böyle bir insan değil aslında eşim ama bu yaptığının yenilir yutulur bir tarafı yok

16. 17 Eylül 2008
  17. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Bence eşiniz çok kaba davranmış
    sonuçta ne olursa olsun büyüğümdür diyip saygı göstermesi lazımdı
    sadece sigara yüzünden olduğunu düşünmüyorum ben acaba sizin farketmediğiniz
    başka birşey olabilrimi

18. 17 Eylül 2008
  19. haziran15

haziran15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    annemler iki hafta önce tatile çıktılar gitmeden annemle evlerimiz yakın sigara aldırdı ve paket kaldı içebilirim ama içmedim. Ozaman annemede gelmesin diyorsun bazen arada sırada ve hatta yanında da içiyorum ozaman herkese aynı davran.Teyzem sigara vermedi hatta eşim kızar diye vermez bile. bunuda söyledim adam takmış kafaya takacak bişey yok

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.