eşim üzülüyor biliyorum ama ............(nene hatun hastanesine gidenler

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve zehra1715 tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zehra1715
  1. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    biz evleneli 3 yıl olduk 2 yıl korunduk istemediğim bi zaman da korunmasız tek bir ilişki ve ben hamileymişim lekelenme geldi doktpra giitim doğm. kont hapı verdi bitti ama adetim gelmedi test yaptım ihtimal vermeden ve pozitif hem şok hem üzüntü hem sevinç tekrar doktora gittim evet kan testi 5 haftalık hamileydim peki kulandığım ilaçlar derken 3 gün sonra kanma ve düşük 2 <ay korundum 6 ay sonra tekrar hamile kaldım gene lekelenme 1 haftalık old ama düşük old söyledi ve gene 6 aydır hamile kalamıyorum çok üzülüyorum ve bütün arkadaşlarımın çocuğu var işten ayrıldım belki stresten diye amam hala yok eşimde çok üzülüyor o test yaptırmadı benim herşey normal sadece prlktin 28 çıktı artık yoruldum eşiminde normaldir diye düşünüyorum çünkü daha önce gebelik oldu çok zormuş keşke hiç beklemeseydim nene hatuna gidiyorum ama daha hangi doktor karar veremedim lütfen yardım edin allahım isteyen herkese ve banada nasip etsin ne yapmalıyım lütfen ağlamaktan perişan oldum eşime yansıtmak istemesemde olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrr..............

2. 25 Şubat 2010
  3. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu kadar çok kafana takma inan bu konu psikolojik hem sen hamile kalabiliyorsun emin ol bu konuyu kafandan attığın an hamile kalacaksın biz 9 ay uğraştık her ay adet olduğumda ağlıyodum bu konu yüzünden eşimide çok üzdüm en sonunda olmazsa olmasın bizde tüp bebek yaptırırız dedim kafamı başka konularla meşgul ettim o ay hamile kalmışım şimdi 2 aylık oldu oğlum bide inanarak dua et rabbime o ol demeden hiçbişey olmaz rabbim inanan hiçbi kulunun kucağını boş koymaz inşallah allahım sana hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin...

4. 28 Şubat 2010
  5. umudunukaybetme

umudunukaybetme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaslar
    tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
    tek yurek olalim
    kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
    lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
    BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
    cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
    fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
    mersan@hurriyet.com.tr
    aarman@hurriyet.com.tr
    aaydogan@milliyet.com.tr
    agorgun@milliyet.com.tr
    yasemin.altan@posta.com.tr
    mmutlu@gazetevatan.com

6. 1 Mart 2010
  7. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok tşk ederim cevabın için ama işte o kafamı bi bu koudan ayırabilsem olmuyor allaha hep dua ediyorum ne olur sen de benim için dua et allahım bebeğini sağ salim kucagına lamayı nasip etsin işALllah

8. 2 Mart 2010
  9. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238
  10. 2 Nisan 2010
  11. NuRBeN

NuRBeN http://lmtf.lilypie.com/ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaş üzülme bu kadar, kayradoruğum un dediği gibi sen en azından hamile kalabiliyorsun, rabbim daha bunu bize nasip etmedi, edecek inşallah, ümitliyiz.
    Sen şimdi önce kafanı rahat tut ardınadan hamile kalırsın ve ondan sonra dikkat et ki; zaten iştende ayrılmışsın... Ve rahimde tutunmayı sağlayıcı vitamin ve yiyecekleri tüketmeye çalış, ama hep pozitif düşün, bak görüceksin olucak, hemde çok güzel....
    Sağlıcakla kal...

12. 3 Nisan 2010
  13. vaveyla61

vaveyla61 Guest

canım bende nene hatun hastanesinde hale kayırana gidiyorum benimde ilk gebeliğim kürtajla sonuçlandı karnımda öldü ve ben tam dokuz ay sonra hamile kaldım niye dersen sadece basit bir prolaktin yükselmesinden biraz bile yükselse hamile kalmana engel oluyor ve şimdi üç buçuk aylık bir oğlum var hale hanıma binlerce kez teşekkür etsem azdır umarım faydam dokunmuştur

14. 5 Nisan 2010
  15. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    6 aydır gebe kalamıyorsunuz diye mi bu kadar üzülüyorsunuz,işinizden falan vazgeçiyorsunuz??
    garip....

16. 5 Nisan 2010
  17. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yorumlarınız için çok tşk ederim hepinize bu ay nene hatuna hilal bayrama gittim yumurta takibi yapıldı 17. gün 27mm kendiliğinden çatladı bakalım adetime 6 gün kaldı işallah hamileyimdir ama hiç öyle gelmiyor hayırlısı olsun hepimiz için allah isteyen herkese versin işallah hamile kaldım ama kalp atışlarını duymadığım için hiç gebelik gibi gelmiyor zaten 2. 10 günlük onu düşükten bile saymıyorum ne olduğu belli değil yani 1 yıl 3ay geçti her ay bu aymı demek ve o hayal kaırıklığını yaşamak çok zor ve 5 kişilik bi lojmandayım ve benim dışımdakiler in hep bebek leri var buda beni çok üzüyor bazı beni üzen konuşmalar falan filan yani yoruldum demek için çok erken ama bilemiyorum artık herşey normal ama olmuyor hepimiz biran önce hamile kalırız işallah

18. 5 Nisan 2010
  19. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    6 ayın her birinde bu aymı demek çok zor en son eşim bu ay hamilesin hisediyorum dedi ve gene omadı o an onun yüzndeki ifade beni öyle üzdüki o benden daha çok üzülüyor biliyorum herhalede aramızda konuşmadığımız yada konu açılınca birbirimzden gözlerimizi kaçırdığımız bi konu ama o başka bi insan onu öyle çok seviyorumki onun bi parcasını taşımak istiyorum aman işte böyle ruh sağlığım pek iyi sayılmaz işten tekrar düşük yaptım diye ayrıldım ve yorulmustum zaten sorun çokta işte böyle bişey