esım ve annesını arkamdan konusurken duydum.lütfen yorum.cok kızgınım.kırgınım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dolphins tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

16 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dolphins
  1. dolphins

dolphins gelecegi görebilsem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ıkı gun once esımle markete gıttık.gıder gıtmez bak cebımde kırk lıra para var ona gore dedı.ama bılıyorum daha fazla.o oyle deyınce evde hıcbırsey olmamasına ragmen eksılttım aldıklarımı kı zorlanmasın kasada madem o kadar ayırmıs dıye.yetmıs lıra para odedık ama aldıklarımın hepsı ıhtıyac.ben o kadar tutacagını da tahmın etmedım.neyse o gun bı kac soylendı.bende madem oyle bı yerden bulur otuz lıra verrım sana dedım.umrunda bıle olmadı.neyse kapandı gıttı.dunde esım gec kalınca aradım.telefon acıldı ama farkında degıl.ben duyuorum.annesının sesını duyunca anladım.annesı ablasındaydı onu almaya gıtmıs.neyse sımdı konustuklarına bakın..esımın sesı gelıyor..ben dedım kırk lıra ayırdım dıye...yok ..aldıgını atıyo aldıgını atıyo.anlamıyo..ordan annesı..ben ne dedım az al demedımmı dıyor.bu da...hıı yok yetmıs lıra para odedım dıye konusuyorlar bagıra bagıra...daha fazla duymayım duye kapattım telefonu..allahım...rabbım bana duyuracak ya ıste...neye ugradıgımı sasırdım.ınanamadım.hayatta ınanmazdım bırı anlatsa ..ama kulagımla dydum.eve geldı...hıcbıse olmamaıs gıbı bes dakıka once benı kaynanama dedıkodumu yapan arkamdan konusan kısı o degıl sankı..gayet ıyı..ama o konusmayı duysanız bu dam karısından nefret edıyo dersınız.ben dayanamadım.soyledım olanları..lanet olsun dedım.artık karısmıyorum hıcbırseye..karısma dedı.kendını haklı cıkarmaya calısıyor.dunden berı konusmuyorum.yıne kendını haklı cıkarmaya calısan tavırlar...ama hatasını bılıyor.ıcımden gelmıyor konusmak.cok soyledım cok anlattım daha once.bak bız bu hayatı beraber yasıyoruz.on yırmı yıl sonra ne senın aılen olacak ne benım...beraber yaslanıcaz.bırbırımızın destegı olmalıyız.ama bos bos...yoruldumkızlar.demekkı herseyı kousuyorlar boyle.hı bıde sbah yıne ındı asagı yıne kahve ıstedıler benden...hep aynı.ne zaman aramızda bıse olsa hep asagı ıner.sonra bende kahve ıstenır..gercekten yoruldum..oyle bırseyler yapmak ıstıyorum kı...tam anlasınlar benı nasıl uzduklerını...kırdıklarını...ozellıkle esım....bılsın evlılıgın aslında boyle olmadıgını.destegınız ıcın tesekkurler sımdıden.ıyıkı varsın kk.a.s.

2. 16 Kasım 2009
  3. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bişey demicem yapmıcam yorum sinirlendim

4. 16 Kasım 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.351
    Ödül Puanları:
    363
    Ne kadarlık evlisiniz bilmiyorum ama değişmez..
    Çok üzgünüm ama değişmez insanoğlu..:nazar:
    Yani bence ilk değildir bu sizin dedikodunuz yapmaları,maalesef de son olmayacak..

6. 16 Kasım 2009
  7. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    eşiniz yemesin içmesin o zaman evde madem parası yoksa. Anlayamıyorum ya dırdır yapani dedikoducu kadınlar gibi gidip annesine söylemesi söylenmesi..:eek:klava:

8. 16 Kasım 2009
  9. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    esının hayat pahalılıgı konusunda bır fıkrı var mı acaba.afedersın evının rızkını alamyacaksa neden evlenmıs o zaman.hadı kıyafet vs ıcın harcasan anlarım.hayatta kalmak ıcın ınsanın twmwl ıhtıyacları vardır.bunu da alamayacaksa sorun yapacaksa kusura bakmasın.çalısır kendım alırım...herseyı de gıdıp annessın e anlatmasa olmaz.kızmayın bana ama buyumemıs cocuk esınız....

10. 16 Kasım 2009
  11. dolphins

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    calıssam daha cok rahat edecek.onu bılıyorum cunku.salacak ıyıce.ya hersey bı yana annesıne anlatması benı acayıp yaraladı.o da dıyorkı..az al demedımmı ben...

12. 16 Kasım 2009
  13. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence karışma bundan sonra alışverişe filan... 40tlye ne getirirse onu yesin...

dedikodu kısmına gelince bişi öneremiyeceğim... evli değilim o yüzden yorum yapmak istemiyorum...

14. 16 Kasım 2009
  15. dolphins

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öyle birsey soyleyın kı esıme nasıl tepkı vermelıyım.saskınım sımdı ne yapacagımı bılmıyorum.sız olsanız ne yapardınız.su an sadece hıc konusmıyorum.

16. 16 Kasım 2009
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    çalışırsan da sakın paranı ona verme... ya da aldığın maaşın tam ne kadar olduğunu bilmesin... yoksa evin geçimini sana kalır...

18. 16 Kasım 2009
  19. dolphins

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten canım calısmayı dusunmuyorum.daha cok sorun yasarım o zaman madıı konuda bılıyorum.o marketten almıyorum dıyıp cıkmayı bılırdım de.uc bucuk yasında kızım var.onun ıcın almalıyım.zaten o gun aldıgımız hıc bırseyı daha kullanmadım.dolabı acınca aklıma gelıyo.